Core SWX PB-EDGE for Blackmagic Pocket Cinema Camera 6K Pro

14,8V/49Wh Li-ion power pack pro BMPCC6KPRO. Obsahuje také nabíječku a napájecí adaptér/kabel pro kameru Blackmagic Pocket Cinema Camera Pocket 6K Pro.

Více informací

10 146 Kč s DPH 8 385 Kč bez DPH
-+
Dostupnost
7-14 dní
Kód zboží:
CO-PBE-BMPC6KP
Přidat do porovnání
Popis produktu

Popis produktu

14,8V/49Wh Li-ion power pack pro BMPCC6KPRO. Obsahuje také nabíječku a napájecí adaptér/kabel pro kameru Blackmagic Pocket Cinema Camera Pocket 6K Pro.

  • Kapacita 49 Wh (14,8V DC, 3,3 Ah)
  • Rozměry ~13 x 9,1 x 4 cm
  • Váha ~0,6 kg
  • Běžná výdrž cca 4 h
  • Max. kontinuální zátěž 8A

Řada akumulátorů Core SWX PowerBase Edge je nástupcem úspěšných modelů PowerBase70 a nabízí kompaktní rozměry a V-Mount provedení pro malé kamery (např. Blackmagic Pocket Cinema Camera 4K) a DSLR/DSLM přístroje (Panasonic GH5 atd.). Tento 14,8V Li-ion akumulátor je vybaven 8V výstupem pro kamery, dvojicí portů USB a dvěma výstupy Power Tap (vč. jednoho SmartTap).

8V port poskytuje napájení většině DSLR/DSLM přístrojů a malých kamer, které jsou běžně napájený z 7,4V akumulátorů. Krom kamery je možné napájet i příslušenství (monitory, světla, bezdrátové vysílače apod.) z výstupů Power Tap. USB porty přijdou vhod při nabíjení mobilních zařízení nebo napájení 5V příslušenství (např. některých audio rekordérů apod.).

Akumulátory PowerBase Edge jsou vybaveny LCD displejem (s přepínatelným podsvícením) se zobrazením odhadované výdrže, což přijde vhod zejména při napájení kamery spolu s příslušenstvím. Stejně jako předchozí modely, i řada PowerBase Edge je osazena rychloupínací destičkou pro připojení pod kameru nebo k rigu/kamerové kleci. A přestože jsou akumulátory o 30 % menší než modely PowerBase 70, jsou schopny napájet kompletní kamerové rigy i větší digitální filmové kamery.

Parametry

Parametry

Výrobce: Core SWX
Kategorie: Baterie 14,4V
PŘÍSLUŠENSTVÍ (1)

Kamery

  • -14 %
  • Doprava zdarma
  • Dárek zdarma

Blackmagic Design Pocket Cinema Camera 6K Pro

Dárek v ceně 15 862 Kč
Skladem > 5 ks
bez DPH 56 554 Kč 68 430 Kč