Core SWX Hypercore NEO Slim V-Mount (98Wh)

Tento produkt už není v naší nabídce. Vyberte se prosím z alternativ níže.
Popis produktu

Popis produktu

Tenká (3,8 cm) varianta Li-ion akumulátorů HyperCore NEO V-Mount. Rozměry 9,7 x 14,9 x 3,8 cm (rozměry varianty NEO Mini: 9 x 11,8 x 4,8 cm).

  • Kapacita: 98 Wh (14,8 V, 6,6 Ah)
  • Standardní výdrž: (25 W) 3,6 h
  • Max. zátěž: 16A/12A
  • Váha: 0,635 kg

HyperCore NEO jsou všestranné 98Wh 14V Li-Ion akumulátory, který dědí to nejlepší z původní řady HyperCore/Mini (LCD displej, vysoká kompatibilita s nabíječkami, komunikace s kamerou, hibernační a skladovací režim, soulad s normami pro leteckou přepravu, USB, P-Tap) a přidávají řadu nových funkcí vč. možnosti kontroly stavu baterie pomocí RFID rozhraní přímo na mobilních telefonech a schopnosti pracovat s kontinuálním odběrem 12A resp. 16A špičkovým! V prodeji ve variantách V-Mount i Gold Mount.

Stejně jako jiné baterie značky Core SWX, i řada NEO využívá k řízení akumulátorů výkonnou automatiku s mikroprocesorem pro vyšší provozní bezpečnost a přenos/zobrazení dat informujících o odběru i stavu akumulátoru v hledáčcích nebo LCD displejích kamer. Tento výpis lze rovněž sledovat na integrovaném LCD displeji čelního panelu akumulátorů: zobrazuje např. zbývající čas založený na fiktivním odběru 30 W v případě nečinnosti, přesnější odhad založený na aktuálním odběru nebo čas do plného dobití během nabíjení. Řada NEO navíc integruje RFID rozhraní pro čtení stavu baterií pomocí aplikace VoltBridgeID pro mobilní telefony. Z řady Helix ale modely NEO nepřebírají jen nový displej a RFID rozhraní, ale i modulární interní konstrukci, která zvyšuje bezpečnost při pádech akumulátorů, a také usnadňuje případný servis.

Akumulátory NEO rovněž nabízejí možnost odběru až 12A kontinuálně resp. 16A špičkově! Nechybí ani napájecí rozhraní SmartTap dovolující napájet 12V= příslušenství z portu P-Tap a také přenášet data o akumulátoru do kompatibilních zařízení. USB rozhraní pak zajišťuje nabíjení např. mobilních telefonů či tabletů. A díky široké kompatibilitě s nabíječkami dalších výrobců můžete V-Mount varianty nabíjet pomocí produktů značek RED či Sony, resp. Anton/Bauer v případě verze Gold Mount.

Parametry

Parametry

Výrobce: Core SWX
Kategorie: Baterie 14,4V

Hlavní parametry

mount typeV-Mount