Chaos Group PDPlayer (10-19 licencí)

Cena platí pouze při hromadné koupi 10-19 licencí.

Více informací

5 748 Kč s DPH 4 750 Kč bez DPH
-+
Dostupnost
na telefon
Popis produktu

Popis produktu

Cena platí pouze při hromadné koupi 10-19 licencí.

Chaos Software Pdplayer

Přehrávání sekvencí
Pdplayer je specializovaný přehrávač obrazových sekvencí, který se hodí do studia i na plac. Podporuje nekonečný počet vrstev rozložených na neomezené ploše. Každá z vrstev může obsahovat obrazovou sekvenci nebo video klip s nezávislým paměťovým prostorem, což zaručuje možnost základních kompozičních úkonů a přehrávání časové osy v reálném čase. Pdplayer je nezávislý na rozlišení a jediným faktorem limitujícím jeho výkon jsou CPU pracovní stanice, a také její RAM či disky. Na procesorech řady Core i7+ lze přehrávat UltraHD/4K rozlišení (7680x4320 pixelů) z RAM, v reálném čase! 2K sekvence ve formátu DPX mohou být přehrávány přímo z diskových polí (předpokladem je samozřejmě dostatečný výkon pole, např. 16 disků). Pro zpracování filmových záběrů a další náročné produkce lze aplikovat 3D LUT tabulky pro přesnou barevnou reprodukci. Samozřejmostí je možnost importu většiny souborových formátů – EXR, HDR, DPX, CIN, TGA, SGI, IFF, PIC, VRIMG nebo RED R3D.

Chaos Software Pdplayer

Barevné korekce v reálném čase
Na přehrávané sekvence lze také aplikovat barevné korekce, rovněž v reálném čase. Pdplayer dovoluje měnit expoziční parametry, ořezávat barevný prostor, měnit gammu, zisk, kontrast, světelnost, barevnost nebo saturaci záběrů. Provedené změny jsou přehrávány bez renderování. Pdplayer lze využít i přímo na natáčecích lokacích, živé video je importováno pomocí DirectShow standardu. Díky tomu můžete přímo během natáčení monitorovat obrazovou kvalitu záběrů, provádět barevné korekce, komponovat živé záběry přes obraz nebo sekvenci obrazů, a následně exportovat barevná nastavení do aplikací After Effects, Nuke nebo jiných prostřednictvím 3D LUT tabulek. Program zachovává dynamický rozsah HDR sekvencí (EXR, HDR, DPX/CIN, TIFF a RLA/RPF) a pro barevné korekce využívá celý dynamický rozsah snímků. Přehrávat lze také stereoskopická data!

Chaos Software Pdplayer

Pokročilé technologie
Práce s HD, 2K a 4K sekvencemi je výpočetně i paměťově náročná, 64bitová podpora je proto  nezbytností. Pdplayer 64 je nativní 64bitová verze aplikace schopná využít maximální množství RAM vaší pracovní stanice. Neméně nezbytná je i podpora hardware pro zobrazení sekvencí na profesionálních externích monitorech. Pdplayer je schopen komunikovat např. s populárními kartami řady Blackmagic Design DeckLink (prozatím pouze ve verzi pro Windows). Pro velká postprodukční studia nabízí Pdplayer možnost ovládání programu na příkazové řádce prostřednictvím více než 250 příkazů. Díky tomu lze aplikaci snadno integrovat do pracovních řetězců studií a ovládat ji např. pomocí animačních nebo kompozičních programů. Pro uživatele oblíbeného software NewTek LightWave 3D je v distribuci programu obsažen i dedikovaný plug-in a příslušné skripty! Upozorňujeme, že některé pokročilé funkce programu fungují (prozatím) pouze ve verzi pro systém Windows.

Chaos Software Pdplayer

 

Parametry

Parametry

Výrobce: Chaos Group
Kategorie: 3D software