Cerevo LiveShell PRO - rozbaleno

Pouze rozbaleno.

Více informací

10 999 Kč s DPH 9 090 Kč bez DPH
-+
Osobní odběr do 90 minut
Odešleme: dnes
Skladem 1 ks
Praha 1 ks
Popis produktu

Popis produktu

Pouze rozbaleno.

CE-CDP-LS02A

STX N

----------------------------

Díky o něco větším rozměrům (123 x 90 x 26 vs. 78 x 113 x 25 mm) i váze (350 g vs. 150 g) – v porovnání se základním modelem LiveShell 2 – nabízí streamovací zařízení LiveShell PRO navíc také kompozitní vstup (NTSC/PAL) a analogové audio vstupy s linkovou (RAC/Cinch) a mikrofonní (TRS) úrovní.

Cerevo LiveShell PRO

LiveShell PRO japonského výrobce Cerevo je jednoduché zařízení pro streamování H.264 videa s rozlišením až 720p a datovým tokem až 10 Mb/s. Produkt podporuje H.264 profily High, Main a Baseline a může být dálkově ovládán z jakéhokoliv PC nebo mobilního zařízení (iOS, Android) s internetovým připojením. K dálkovému ovládání slouží aplikace Dashboard dovolující nastavit úrovně zvuku, přidat titulky, či nastavit kvalitu videa, a to bez přerušení vysílání. Jde o webovou aplikaci, která nevyžaduje instalaci a je vysoce kompatibilní.

Cerevo LiveShell PRO

Použití LiveShell PRO by nemohlo být jednodušší: V základním nastavení ovládá snímkovou frekvenci i obrazovou kvalitu zcela automaticky (pokročilí uživatelé ale mohou sáhnout po manuálních nastaveních). Model PRO je kompatibilní nejen s kamerami osazenými HDMI výstupem, ale také s těmi, které jsou vybaveny výstupem kompozitním (PAL/NTSC). Krom HDMI jsou navíc k dispozici dva analogové audio vstupy: stereofonní mikrofonní pro „počítačové” mikrofony a stereofonní linkový s konektory RCA/Cinch.

Cerevo LiveShell PRO

Úrovně jednotlivých audio vstupů lze nastavit nezávisle a vytvářet tak jednoduchý mix např. se slabě hrající hudbou na pozadí a komentářem natáčeným pomocí externího mikrofonu. Pomocí volitelného break-out kabelu lze aktivovat také náhledový audio/video výstup pro testování vytvářeného pořadu.

Cerevo LiveShell PRO

Samozřejmostí je podpora běžných streamovacích služeb Ustream, YouTube Live, Akamai a Limelight. Aplikace Dashboard dovoluje také de/aktivovat záznam na serverech Ustream. Nechybí ani možnost streamovat na vlastní server (RTMP). Zařízení LiveShell PRO bylo rovněž testováno se servery Adobe MediaServer, Wowza a Red5, případně s produkty StreamHoster, iviplanet, ScaleEngine, EdgeCast, CloudFlare a CDN77.net.

Cerevo LiveShell PRO

Specifikace

  • 10BASE-T/100BASE-TX LAN
  • Wi-Fi (IEEE802.11 a, b, g, n, ac; 5GHz režimy 11a/ac vyžadují CDP-WF02A)
  • 1x HDMI (až 1080i), 1x kompozitní (NTSC/PAL) video vstupy
  • Audio vstupy: HDMI, stereo mikrofonní, stereo linkový
  • Audio/video výstup pomocí volitelného break-out kabelu
  • Enkódování až 720p videa do formátu H.264 (až 10 Mb/s), zvuk AAC-LC (až 256 kb/s)
  • Výdrž akumulátoru až 3 h
  • Velikost 123 x 90 x 26 mm
  • Váha 300 g (bez baterie), cca 350 g (vč. baterie)


Cerevo LiveShell PRO

Parametry

Parametry

Výrobce: Cerevo
Kategorie: Enkodéry