Cartoni Focus 10 Tripod System - G/S - RED LOCK

Focus 10 je robustní hlava s plynulým chodem, která zvládne zatížení až 11 kg a je vybavena bezprecedentním patentovaným variabilním protizávažím, díky němuž je možné ji použít pro…

Více informací

39 010 Kč s DPH 32 240 Kč bez DPH
-+
Dostupnost
E-shop skladem 1 ks
Praha 1 ks
Kód zboží:
KF10-RLG
Přidat do porovnání
Popis produktu

Popis produktu

Focus 10 je robustní hlava s plynulým chodem, která zvládne zatížení až 11 kg a je vybavena bezprecedentním patentovaným variabilním protizávažím, díky němuž je možné ji použít pro většinu vysílacích a digitálních filmových kamer. Nejlepší volba pro většinu vysílacích a digitálních filmových kamer na současném trhu.

Extrémně kompaktní a lehká fluidní hlava Focus 10 je vybavena rychloupínací posuvnou deskou fotoaparátu, osvětlenou vodováhou, uživatelsky přívětivými červenými páčkami a teleskopickou otočnou tyčí. Rozsah náklonu je +/- 90° s dokonalou odezvou v celém rozsahu náklonu. Extrémní odolnost a všestrannost spolu s vynikajícím poměrem ceny a výkonu činí z Focusu 10 nejlepší možnou podporu pro operátory zpravodajství na cestách.

Stativ s červeným zámkem

Stativ Red Lock lze vybavit přídavným kroužkem, který umožňuje obsluze fotoaparátu snadno měnit ohnisko ze 75 mm na 100 mm. Nyní poprvé nabízí společnost Cartoni provozovatelům fotografické a video produkce špičkový stativ v základní cenové hladině.

Rozpěrka inteligentního zámku (SDS)

Středový distanční zámek CARTONI řady SDS Smart Deployment SMART LOCK s patentovaným mechanismem CARTONI "no-bind" pro rychlé uvolnění a možnost složení je vestavěný distanční zámek s jedinečnou koncepcí dvoustupňového uvolnění.
Vyroben z vysoce výkonného kompozitu, SMART LOCK váží pouhých 460 gr (1 lbs). Boční tlačítko na každém rameni uvolňuje 2 části, přičemž se stejná část zasune jednoduchým stisknutím.
Distanční podložka je vhodná pro jakýkoli stativ CARTONI DV a ENG s rychloupínacím háčkem. Praktický popruh připevněný ke středovému kroužku distanční podložky a k základně stativu urychluje složení systému jedním pohybem.

  • Nosnost: 11,00 kg
  • Celková hmotnost: 6,00 kg
  • Materiál stativu: hliník
  • Počet stupňů: 2
  • Rozpěrná tyč: Střední rozmetadlo
  • Minimální výška (hlava k zemi): 66,00 cm
  • Maximální výška (od hlavy k zemi): 162,00 cm
Parametry

Parametry

Výrobce: Cartoni
Kategorie: Stativy