camRade rainCover Mini

Klíčové vlastnosti

Více informací

2 839 Kč s DPH 2 346 Kč bez DPH
-+
Osobní odběr: zítra od 09:00
Odešleme: zítra
Skladem 1 ks
Praha 1 ks
Kód zboží:
CAM-RAINCVR-MINI
Přidat do porovnání Historie ceny
Popis produktu

Popis produktu

Klíčové vlastnosti

  • Univerzální kryt proti dešti pro malé kapesní foto/video/filmové a bezzrcadlové fotoaparáty
  • Voděodolná téměř tichá tkanina s velkým průhledným oknem
  • Plný přístup k ovládacím prvkům, portům, paměťovým kartám, displeji, zoomu, prostoru pro baterie a rukojeti
  • Vhodný pro většinu klecí a horních rukojetí fotoaparátů
  • Součástí je jeden středně velký nástavec na objektivC a úložné pouzdro
  • Kompatibilní s prodlužovacími kryty objektivů camRade lensC
  • Pevná konstrukce Easy-on-Easy-off
  • Jednoletá (1) omezená záruka

Chraňte svůj kompaktní fotoaparát před nepřízní počasí pomocí krytu camRade rainCover Mini. Je to naprosto nezbytná výbava, která zabrání poškození vašeho nejcennějšího vybavení vodou.

Díky dlouholetým zkušenostem a úzké spolupráci s mnoha provozovateli kamer společnost camRade zdokonalila své návrhy tak, aby byly dokonalým řešením pro mnohostranné použití. Kryt rainCover Mini je jedním z jedinečných produktů společnosti camRade, je jednoduchý na použití a kompaktní.
Odolná a funkční konstrukce

Kryt camRade rainCover Mini noste vždy s sebou, abyste se při změně počasí nezasekli. Kryty na tělo jsou spolu s nástavcem na objektiv dodávány ve vodotěsném pouzdře na zip, které můžete použít k uložení a přepravě krytu, pokud jej aktivně nepoužíváte. Díky praktickému designu lze kryt snadno nasadit a sundat. Rozbíjení sestavy při blížící se bouřce nebo přerušení živé produkce je s krytem RainCover Mini minulostí. Průhledná vinylová tkanina na přední a horní straně vám poskytne veškerý komfort při ovládání kamery a zároveň zůstane chráněna.
Upíná se kolem objektivu nebo krytu objektivu

Díky 28 cm / 11" gumovému pásku kryt rainCover správně sedí na většině kompaktních objektivů. Dodávaný popruh se zapínáním na suchý zip umožňuje utáhnout kryt na objektivu(sluneční cloně), ale umožňuje ovládat objektiv. Dodávané prodloužení objektivuC M se zipem kryje a chrání delší objektivy.
Snadný přístup k tomu, co je důležité

Otvory, uzavřené nárazovými šňůrami s vysokou hustotou, na obou stranách umožňují snadný přístup ke všem důležitým částem fotoaparátu. Průhledné okénko v horní a zadní části krytu vám umožní dobře vidět na displej fotoaparátu. Svislé zapínání na háčky a smyčky na horní straně krytu vám dává možnost použít horní rukojeť nebo další příslušenství, jako jsou externí monitory, světla a bezdrátová nebo zvuková zařízení.

Parametry

Parametry

Výrobce: camRade
Kategorie: Pláštěnky