camRade rainCover Handheld

Klíčové vlastnosti

Více informací

4 559 Kč s DPH 3 768 Kč bez DPH
-+
Dostupnost
3-5 dnů
Kód zboží:
CAM-RAINCVR-HANDHELD
Přidat do porovnání Historie ceny
Popis produktu

Popis produktu

Klíčové vlastnosti

  • Univerzální kryt proti dešti pro širokou škálu větších ručních videokamer
  • Ochrana proti nepříznivým povětrnostním podmínkám
  • Vyrobeno z voděodolné tkaniny se snadným přístupem ke všem důležitým ovládacím prvkům a součástem
  • Průhledná vinylová okna, snadný přístup k rukojeti kamery a ručnímu držadlu
  • Nastavitelné přezky na kolejnici, pokud je kamera upevněna na stativu
  • Pevná konstrukce Easy-on / Easy-off se zapínáním na háčky a smyčky a černými zipy
  • Jednoletá (1) omezená záruka


 

Chraňte ruční videokamery Sony, Panasonic, JVC a Canon před nepřízní počasí pomocí krytu RainCover Handheld. S tímto univerzálním krytem proti dešti pro ruční videokamery můžete nyní chránit své vybavení před nepřízní počasí, aniž byste museli obětovat svůj záběr.

Díky dlouholetým zkušenostem a úzké spolupráci s provozovateli mnoha kamer jsme vylepšili návrhy tak, aby byly dokonalým řešením pro více aplikací. Kryt RainCover Handheld je vhodný pro práci s ruční kamerou, ale skvěle poslouží i v době, kdy je vaše kamera připevněna ke stativu, podstavci nebo jinému řešení podpory kamery.
Odolná a funkční konstrukce

Kryt camRade rainCover Handheld noste vždy s sebou, abyste se při změně počasí nezasekli. Kryt je dodáván ve vodotěsném pouzdře na zip, které můžete použít k uložení a přepravě krytu. Díky praktickému designu lze kryt snadno nasadit a sundat. Spodní část můžete nechat otevřenou pro snadný přístup, nebo ji uzavřít pomocí dvojitých popruhů, pokud si s vámi vítr pohrává. Modrá posuvná lišta umožňuje uvést přezky do požadované polohy, když je fotoaparát upevněn na stativu.
Svorky kolem sluneční clony objektivu

Díky 48 cm (18,9") gumovému pásku kryt RainCover správně přiléhá k pevným objektivům a slunečním clonám. Dodávaný popruh se suchým zipem umožňuje utáhnout krytku na sluneční cloně objektivu, ale přitom díky své prostorné konstrukci umožňuje ovládat objektiv. Díky několika otvorům na zip a suchý zip máte snadný přístup ke všem důležitým částem fotoaparátu. Od otvorů pro konektory MI shoe, bezdrátové antény, mikrofony a hledáček až po průhledné okénko na boku pro monitor LCD - tento kryt proti dešti má vše. Průhledná zadní část krytu se snadno otevírá pro výměnu baterie fotoaparátu nebo rychlý přístup ke kabelům.
Proč camRade?

společnost camRade byla založena v roce 1998 a má za sebou bohaté zkušenosti s ochranou vysílacích a filmových kamer. Od počátku existence značky camRade tým lidí, kteří za ní stojí, nadále úzce spolupracuje s několika provozovateli zvukových a kamerových systémů, vysílacími společnostmi a půjčovnami. Dnes můžeme říci, že jsme konsolidovanou světovou špičkou v oblasti ochrany kamer.
Proč potřebuji kryt camRade rainCover?

Představte si, jak byste se cítili, kdyby vaše kamera přestala fungovat. Kamera poškozená vodou by mohla být považována za totálně ztracenou, pokud by náklady na opravu byly příliš vysoké. Co kdybyste tomu mohli zabránit použitím krytu camRade rainCover? Vaše kamera je často nejcennějším zařízením při sběru zpráv nebo při natáčení v terénu. Odolnost a jedinečné vlastnosti krytu rainCover Handheld ochrání vaši investici způsobem, který plastové sáčky a jiné levné kryty nedokážou.

Parametry

Parametry

Výrobce: camRade
Kategorie: Pláštěnky