Tilta Camera Cage for DJI Ronin 4D Flex

Klec pro kameru Tilta pro DJI Ronin 4D Flex je ideální volbou pro posunutí kamery 4D Flex na vyšší úroveň.

Více informací

9 172 Kč s DPH 7 580 Kč bez DPH
-+
Dostupnost
Na dotaz
Popis produktu

Popis produktu

Klec pro kameru Tilta pro DJI Ronin 4D Flex je ideální volbou pro posunutí kamery 4D Flex na vyšší úroveň.

Tato klec na kameru rozšiřuje možnosti nastavení kamery 4D tím, že umožňuje sestavit systém v tradičnějším studiovém uspořádání, což vám poskytuje jedinečnou všestrannost a kontrolu.

Klec kamery Tilta je navržena s ohledem na větší objektivy, například objektivy se zoomem, a je vybavena 15mm základovou deskou LWS a 15mm tyčemi, které snadno pojmou manuální systémy následného zaostřování nebo motory pro bezdrátové ovládání objektivu.

Klec nabízí řadu možností montáže včetně odlehčovačů Cold Shoe, kolejnice NATO Rail a závitů 1/4″-20 s polohovacími kolíky.

Rychloupínací montážní systém zajišťuje rychlé přechody mezi jednotlivými nastaveními, čímž šetří drahocenný čas na place.

Klec je navíc vybavena dalšími montážními body k tělu fotoaparátu, které zajišťují lepší zabezpečení fotoaparátu a příslušenství.

Stejně jako naše ostatní klece pro kamery je i tato navržena tak, aby ji bylo možné bezproblémově integrovat s množstvím našeho příslušenství a podpůrných systémů, což otevírá nové možnosti přizpůsobení.

Zkombinujte ji s podpůrnými systémy, jako je Tilta Float, pro lepší stabilizaci nebo prozkoumejte naše další systémy a rozšiřte své tvůrčí obzory.

Pozvedněte své zkušenosti s kamerou DJI Ronin 4D Flex pomocí klece Tilta Camera Cage - dokonalého nástroje pro výrazné rozšíření funkčnosti ve studiovém prostředí!

Parametry

Parametry

Výrobce: Tilta
Kategorie: Klece