Calibrite ColorChecker Studio

Profesionální kalibrace ze snímku do tisku

Více informací

14 841 Kč s DPH 12 265 Kč bez DPH
-+
Dostupnost
3-5 dnů
Kód zboží:
CCSTUDIO
Přidat do porovnání
Popis produktu

Popis produktu

Profesionální kalibrace ze snímku do tisku
Řešení vše v jednom se snadno použitelným softwarovým rozhraním
Ideální pro všechny uživatele, kteří chtějí dosáhnout shody barev z obrazovky do tisku
Profilování tiskárny může vytvářet různé "vzhledy" pro napodobení profilů studených tónů, vysokých tónů a černobílé
Kompatibilní s operačními systémy Mac a Windows
Nejste si jisti, který kalibrátor je pro vás ten pravý? Klikněte zde pro užitečnou srovnávací tabulku

Calibrite ColorChecker Studio powered by X-Rite je řešení pro správu barev od začátku do konce pro kreativce, kteří chtějí dosáhnout odborných výsledků. Vaše výtisky budou odpovídat vašim představám dokonaleji, než jste si kdy mysleli.
Řešení pro správu barev od začátku do konce na profesionální úrovni, které vytvořili specialisté na dokonalost barev pro specialisty na dokonalost barev.

ColorChecker Studio od společnosti Calibrite bylo vytvořeno pro fotografy, kteří rádi fotografují, skenují, upravují a tisknou, ale neradi plýtvají časem a penězi na tento proces. Patentovaná technologie zabudovaná v ColorChecker Studio poskytuje přesnou a intuitivní správu barev v celém pracovním postupu s barvami. Konečný výsledek: výtisky, které odpovídají vašim snímkům ve všech zařízeních.

ColorChecker Studio je řešení pro snímání až po tisk, které posune váš pracovní postup se správou barev na novou úroveň přesnosti a kontroly. Funkce zahrnují profilování tiskárny pro černobílé snímky, profilování skeneru, profilování monitoru pro video a navíc zjednodušené uživatelské prostředí v rámci úžasného softwaru ColorChecker Studio.

Vylepšený a intuitivní software ColorChecker Studio poháněný společností X-Rite přináší dokonalou rovnováhu automatizace s celou řadou kreativních ovládacích prvků pro fotografy, filmaře a designéry, kteří hledají více možností a kontroly nad barvami. Každým krokem vás provede rozšířená řada odborných možností, které vám umožní přizpůsobit a vyladit pracovní postup podle potřeby.

ColorChecker Studio poskytuje kompletní sadu nástrojů pro kalibraci a profilování všech vašich zařízení od pořízení snímku až po tisk. Budete mít jistotu, že to, co jste zachytili ve fotoaparátu nebo skeneru a vidíte na všech displejích a mobilních zařízeních nebo projektorech, bude odpovídat finálnímu tiskovému výstupu. A díky ušetřenému času se můžete opět soustředit na to, co vás baví - na vytváření dalších snímků.
Barevní perfekcionisté, kteří snímají, upravují a tisknou, budou ohromeni tím, co je možné.

 

Funkce
ColorChecker Studio kombinuje prvotřídní hardware a software a poskytuje profesionální výsledky barev pro fotografy a filmaře.

ColorChecker Studio obsahuje:

Zařízení ColorChecker Studio:
Patentovaný spektrofotometr ColorChecker Studio typu vše v jednom je jediné zařízení, které potřebujete k profilování monitorů, projektorů, skenerů, mobilních zařízení a tiskáren

.

Je kompaktní a snadno přenosný ve vlastní ochranné brašně, takže vám nikdy nechybí prostředky pro vytvoření odborně kalibrovaného a profilovaného pracovního postupu, ať už jste doma, ve studiu nebo na cestách.

software ccStudio poháněný společností X-Rite poskytuje snadno ovladatelné rozhraní, které poskytuje odborně kalibrované a profilované monitory (včetně předvoleb videa), projektory, skenery a tiskárny.

Software pro kalibraci fotoaparátů ColorChecker a miniaturní terčík ColorChecker Classic pro fotoaparáty:
Pomocí přiloženého standardního terčíku s 24 políčky budete moci vytvářet vlastní profily fotoaparátu (s jedním nebo dvěma osvětlovacími tělesy), nastavit vlastní vyvážení bílé a mít neutrální výchozí bod bez ohledu na to, v jakém světle fotografujete, což zefektivní proces úprav. Software obsahuje jak desktopovou aplikaci, tak zásuvný modul Adobe® Lightroom®.

Kalibrace a profilování monitoru:
Jakmile se zbavíte dohadů a frustrace z ujišťování, že barvy, které vidíte na displeji, odpovídají barvám, které očekáváte od tiskárny, ušetříte čas i peníze a získáte plnou tvůrčí kontrolu nad svými snímky. Aplikace ColorChecker Studio využívá pokročilé technologie k dokonalé shodě mezi displejem a tiskárnou.

Inteligentní iterativní profilování:
Adaptivní technologie, která při každém profilování vytváří optimalizované výsledky pro maximální přesnost barev na každém jedinečném displeji.

Měření okolního světla: Na základě měření světelných podmínek v místě, kde budou výtisky prohlíženy, automaticky určuje optimální jas displeje pro porovnání výtisků s displejem.

Podpora video standardů: NTSC, PAL SECAM, Rec. 709, Rec. 2020 a DCI-P3

Rozšířené uživatelské ovládání: vlastní ovládání bílého bodu, jasu, kontrastního poměru a gamy. Také měření jiných displejů nebo zdrojů světla a použití jako cílů.

Profilování více monitorů: barevné porovnání až čtyř samostatných displejů pro přesnost barev ve všech pracovních postupech

Optimalizace profilů: vytváření jedinečných sad políček pro optimální výsledky

Ověření profilu a připomenutí: prohlédněte si výsledky před a po pomocí přiložených obrázků nebo načtěte vlastní, případně použijte 3D prohlížeč gamutu profilu; nastavte intervaly připomenutí pro opětovné profilování displeje

 

Ještě více funkcí
Kalibrace a profilování projektoru:
Nyní mohou vaše promítané prezentace vypadat stejně jako váš monitor. Vytvořte si přesný profil projektoru během několika minut - je to stejně snadné jako vytvoření profilu monitoru. Proces zohledňuje všechny podmínky v místnosti - promítané barvy, barvy obrazovky a osvětlení místnosti - takže si můžete být jisti, že promítané snímky se zobrazují tak, jak jste zamýšleli.

Kalibrace a profilování skeneru:
Profilování skeneru je velmi snadné. Stačí naskenovat a oříznout cíl a vygenerovat vysoce kvalitní profil ICC. Podporuje tyto cíle: ColorChecker Classic (standardní a mini velikosti), ColorChecker Digital SG, reflexní IT 8.7/2, transmisní 4×5 a 35mm IT8.7/1

Profilování tiskáren RGB a CMYK:
Inteligentní technologie iterativního profilování zajišťuje přesnou reprodukci výstupu z tiskárny na tiskárnu a z tiskárny na tiskárnu a poskytuje výsledky v profesionální kvalitě pro hladkost, zvýraznění a detaily stínů.

Superrychlé skenování aplikace ColorChecker Studio dokáže rychle změřit testovací grafy za méně než jednu minutu! Stačí naskenovat jeden testovací graf s 50 políčky a aplikace ColorChecker Studio zjistí, jak se vaše tiskárna chová k těmto barvám, a dynamicky vygeneruje druhý graf s 50 políčky. Poté vytiskněte a naskenujte tento druhý graf s 50 políčky a váš profil je dokonalý!

Možnost uložit testovací cíle jako soubory TIFF pro pozdější tisk nebo pro použití na vzdálené tiskárně. ColorChecker Studio také podporuje různé velikosti papíru.

ColorChecker Studio má dokonce možnost optimalizovat profil tiskárny pro konkrétní barvy, tělové odstíny nebo zachycené přímé barvy. ColorChecker Studio vytvoří 3. testovací cíl na základě extrahovaných barev z obrázku a/nebo přímých barev zachycených zařízením ColorChecker Studio. Načtěte profil, vytvořte testovací cíl, změřte a uložte. Je to tak snadné.

Černobílé profilování:
Náš černobílý modul využívá stejnou inteligentní iterativní technologii profilování pro barevné výtisky a je speciálně navržen tak, aby zajistil nejvyšší kvalitu výsledků pro vaše černobílé výtisky, což vede k výjimečné hladkosti, detailům světel a stínů.

Stačí naskenovat jednu testovací tabulku s 50 políčky a aplikace ColorChecker Studio zjistí, jak se vaše tiskárna chová k těmto barvám, a dynamicky vygeneruje druhou tabulku se 100 políčky pro lepší definici neutrálních barev. Vytiskněte a naskenujte tento druhý graf a váš černobílý profil je nyní dokonalý!

Jakmile převedete obrázek na černobílý a jste připraveni k tisku, jednoduše použijte svůj vlastní černobílý profil.

K dispozici je také možnost vytvořit profil pro konkrétní černobílý vzhled, včetně vysoce kontrastního neutrálního, platinového nebo sépiového. Ti z vás, kteří milují černobílý tisk, se mohou připravit na ohromení.

Calibrite ColorChecker Studio powered by X-Rite posune váš pracovní postup se správou barev od začátku do konce na expertní úroveň s výjimečnou přesností a konzistencí, což vám umožní věnovat více času tvorbě dalších snímků.

SPECIFIKACE

Požadavky na operační systém (Mac) MacOS X 10.14x a vyšší (s nainstalovanými nejnovějšími aktualizacemi)
Požadavky na operační systém (Windows) Microsoft Windows 8.1® 32 nebo 64 bitů Microsoft Windows 10® 32 nebo 64 bitů Všechny operační systémy by měly mít nainstalovaný nejnovější Service Pack
Požadavky na procesor (Mac) Procesor Intel® Core 2 Duo nebo lepší
Požadavky na procesor (Windows) Intel® Core 2 Duo / AMD Athlon™ XP nebo lepší
Paměť 512 MB RAM (doporučeno 2 GB)
Místo na disku 500 MB volného místa na disku
Rozlišení displeje Rozlišení monitoru 1024 x 768 pixelů nebo vyšší
Grafická karta Podpora dvou displejů vyžaduje buď 2 grafické karty, nebo grafickou kartu se dvěma hlavami, která podporuje načítání dvou video LUT. Nainstalované nejnovější ovladače pro grafickou kartu. Nainstalovány nejnovější ovladače pro grafickou kartu
Připojení Napájení USB. Nainstalovaný síťový adaptér a načtený ovladač.
Zabezpečení K instalaci a odinstalaci aplikace musí mít uživatel práva správce
Připojení k internetu Pro instalaci, stahování a automatickou aktualizaci softwaru je nutné vysokorychlostní připojení k internetu
Podporované jazyky Angličtina, čínština (zjednodušená), francouzština, italština, japonština, němčina, korejština, portugalština, ruština, španělština, němčina
Registrace produktu Pro získání technické podpory společnosti Calibrite během záruční doby je nutná registrace produktu, zaregistrujte se přímo na stránkách www.calibrite.com/register. Zařízení zaregistrujte během prvních 30 dnů od zakoupení
Záruka 24 měsíců od data zakoupení koncovým uživatelem ve Velké Británii a Evropské unii; 12 měsíců ve všech ostatních zemích

 

Parametry

Parametry

Výrobce: Calibrite
Kategorie: Přislušenství pro monitory

Hlavní parametry

Operační systémWindows
Operační systémMacOS
PŘÍSLUŠENSTVÍ (12)

Kabely a konektory

  • 4K / UHD

HDMI kabel 2.0b UHD 4K High Speed + Ethernet 2,0m

Skladem > 5 ks
bez DPH 176 Kč 213 Kč

Canare L-1.5C2VS BLK BNC 0,5m

Skladem > 5 ks
bez DPH 222 Kč 269 Kč

Monitory

Calibrite ColorChecker Video

Skladem > 5 ks
bez DPH 2 944 Kč 3 562 Kč

Calibrite ColorChecker Passport Photo 2

Skladem > 5 ks
bez DPH 2 576 Kč 3 117 Kč

X-Rite ColorChecker Grayscale

Skladem 2 ks
bez DPH 1 649 Kč 1 995 Kč
  • Doprava zdarma

Calibrite ColorChecker Display Plus

Skladem 2 ks
bez DPH 6 133 Kč 7 420 Kč
  • Doprava zdarma

Seetec 4K156-9HSD 15,6" 4K Broadcast Monitor

Skladem 2 ks
bez DPH 17 740 Kč 21 465 Kč

Calibrite ColorChecker Passport Video

Skladem 5 ks
bez DPH 3 312 Kč 4 007 Kč

Calibrite ColorChecker Classic

Skladem 2 ks
bez DPH 1 913 Kč 2 315 Kč

Calibrite ColorChecker Classic Nano

Skladem > 5 ks
bez DPH 4 047 Kč 4 897 Kč

Stativy, slidery, gimbaly

SmallRig Selection Lightweight Tripod LT-01 3253

Skladem > 5 ks
bez DPH 945 Kč 1 143 Kč

Software, ovladače disková pole

Calibrite ColorChecker Classic Mini

Skladem > 5 ks
bez DPH 1 472 Kč 1 781 Kč