Hive Lighting BUMBLE BEE 25-CX Open Face Omni-Color LED Light w/ DMX Cable Kit

Bumble Bee 25-CX je nejpřenosnější světlo společnosti Hive Lighting. S příkonem pouhých 25 W dosahuje světelného výkonu srovnatelného se 150W žárovkou. Jeho délka 2,5" a několik montážních bodů umožňují snadné připevnění ke kamerám, dronům, praktikáblům, jevištím a kulisám. Světlo 25-C může být napájeno z baterie nebo univerzálního síťového zdroje, váží pouhý…

Více informací

14 496 Kč s DPH 11 980 Kč bez DPH
-+
Dostupnost
7-14 dní
Kód zboží:
BBLS25C-DMXK
Přidat do porovnání Historie ceny
Popis produktu

Popis produktu

Bumble Bee 25-CX je nejpřenosnější světlo společnosti Hive Lighting. S příkonem pouhých 25 W dosahuje světelného výkonu srovnatelného se 150W žárovkou. Jeho délka 2,5" a několik montážních bodů umožňují snadné připevnění ke kamerám, dronům, praktikáblům, jevištím a kulisám. Světlo 25-C může být napájeno z baterie nebo univerzálního síťového zdroje, váží pouhý 1 kg a je kompatibilní s tisíci kusy příslušenství.

Základní stavební prvek pro celou produktovou řadu 25-CX - otevřená čelní stěna Bumble Bee 25-CX se dokonale kombinuje se všemi našimi modifikátory a sadami příslušenství. Bez jakéhokoli modifikátoru poskytuje 180° kopulovitý difuzor světla maximální množství možností tvarování světla.

Řada CX je zbavena dalších funkcí, jako je CRMX, místní ovládání a regulátor baterie, aby vznikla cenově nejvýhodnější a nejlehčí verze se všemi výhodami všesměrových LED diod Hive.

S našimi diodami Omni-Color LED můžete:

Tvořit pomocí barev. Úplné ovládání odstínu a sytosti vám dává dokonalou možnost vytvořit pohlcující světelný zážitek s nekonečným množstvím barevných kombinací.
Shodovat se s jakýmkoli zdrojem. Díky našim ovládacím prvkům bílého světla můžete snadno nastavit osvětlení od teplého světla svíčky po chladné denní světlo a podpořit tak produkci na jakémkoli místě nebo v jakoukoli denní dobu.
Doplňky. Naše světlo má rozptyl 180 stupňů a je kompatibilní s příslušenstvím, abyste mohli světlo tvarovat, jak chcete. Pomocí příslušenství pro úpravu světla můžete přizpůsobit osvětlení různým talentům na obrazovce, objektům a místům. Vytvořte divadelní bodové světlo nebo měkké světlo pro krásu, světlo lucerny nebo silnou záplavu - jediným omezením je vaše představivost.
Mějte vše pod kontrolou. Ovládejte sytost, odstín a barvu světla prostřednictvím profesionálních desek DMX nebo pomocí aplikace v chytrém telefonu. Je to tak snadné!

 

Parametry

Parametry

Výrobce: Hive Lighting
Kategorie: Studiová světla