Boris Sapphire Avid Upgrade (Floating)

Legendární plug-iny Sapphire jsou standardem na poli profesionálních vizuálních efektů již od roku 1996! Neobejde se bez nich žádné postprodukční studio pracující na vysokorozpočtových filmech, seriálech nebo reklamních spotech. Elektronická licence.

Více informací

21 612 Kč s DPH 17 861 Kč bez DPH
-+
Dostupnost
3-5 dnů
Popis produktu

Popis produktu

Legendární plug-iny Sapphire jsou standardem na poli profesionálních vizuálních efektů již od roku 1996! Neobejde se bez nich žádné postprodukční studio pracující na vysokorozpočtových filmech, seriálech nebo reklamních spotech. Elektronická licence.

Licence pro Adobe/Open FX je kompatibilní se systémy Windows, macOS i Linux a s hostitelskými aplikacemi: Adobe After Effects CC 2015+ / Premiere Pro CC 2015+, Blackmagic Design DaVinci Resolve Studio 11+ (vč. Linuxu) a Fusion Studio 16 (od v2020.5), Foundry Nuke (vč. Linuxu), MAGIX Vegas Studio Pro 15+, FilmLight Baselight 4+ (vč. Linuxu), Grass Valley EDIUS 8+, Toon Boom Harmony 12+. GPU akcelerace kompatibilní pouze s kartami značky NVIDIA.Efekty Sapphire produkují výstup nesrovnatelně vyšší kvality než standardní nástroje integrované v hostitelských aplikacích nebo většina konkurenčních produktů! Sada nabízí přes 270 efektů a 3000+ presetů, a také výkonné rozhraní Effect and Transition Builder nebo integrované funkce pro sledování pohybu založené na technologii Mocha. Sapphire je synonymem špičkové obrazové kvality, kreativity a vysoké rychlosti renderingu a je proto již přes 20 let jasnou volbou profesionálů v oboru vizuálních efektů.

Boris FX Sapphire 2021 (11/2020)
Nová verze 2021 přináší např. akceleraci prostřednictvím rozhraní Metal pro rychlejší rendering na počítačích Apple, značně modernizované verze populárních efektů S_UltraGlow a S_UltraZap, realističtější optické efekty díky širším možnostem konfigurace v panelu LensFlare Designer, či více než 45 nových presetů.

Boris FX Sapphire 2020.5 (5/6 2020)
Aktualizace Sapphire 2020.5 implementuje nové a zdokonaluje stávající presety „lens flare“ efektů i panel LensFlare Designer, přidává dvě nové efektové prolínačky (S_HyperPull a S_HyperPush), podporu pro Blackmagic Fusion Studio 16 (včetně verze integrované v Blackmagic Davinci Resolve 16), další rychlostní optimalizace a integraci s technologií Mocha pro sledování pohybu, podporu pro Foundry Nuke a VEGAS Pro v rozhraní Sapphire Builder a další novinky!

Boris FX Sapphire 2020 (11/2019)
Sapphire 2020 přináší 16 nových presetů čočkových (d)efektů, užší integraci technologie pro sledování pohybu Mocha (např. v efektech S_LensFlare, S_Zap, či v novém S_FreeLens), nové presety systému Builder, až 3x rychlejší rendering díky optimalizacím u GPU (pouze NVIDIA) a CPU podpory, a také podporu pro OpenColorIO (OCIO). Nový efekt S_FreeLens simuluje natáčení s nepřipevněným objektivem („lens whacking“) pro kreativní práci se světlem, zostřením a distorzí obrazu.

Sapphire 2019/2019.5
Verze Sapphire 2019/2019.5 přinesly zcela přepracované nástroje LensFlare a Flare Designer, nové efekty (PixelSort a ParallaxStrips), nové prolínačky (WhipLash či DigitalDamageDissolve), náhled videa v rozhraních Builder, FlareDesigner a Preset Browser, modernizované GUI vč. pracovní plochy Mocha Essentials se snáze použitelnými funkcemi pro tvorbu křivek, a také CPU/GPU optimalizace. Aktualizace 2019.5 implementovala podporu náhledových výstupů/monitorů u Sapphire Effect and Transition Builder a Flare Designer, podporu Retina/High DPI monitorů tamtéž a další vylepšení...

Parametry

Parametry

Výrobce: Boris
Kategorie: Pluginy