Nově showroom v Praze otevřen každou středu až do 19:00.Nově showroom v Praze otevřen každou středu až do 19:00.

Boris Continuum Units - Key and Blend

Plug-iny Boris Continuum lze zakoupit jako kompletní kolekci nebo jako menší sady efektů „Continuum Units” se společným zaměřením. V ceně sady je zahrnuta licence pro Apple, Adobe, Avid a OFX aplikace. Jedna licence = podpora všech hostitelských programů! Kompatibilita: Adobe After Effects, Premiere Pro, Avid Media Composer, FCP X (Motion 5), Resolve, VEGAS…

Více informací

11 231 Kč s DPH 9 282 Kč bez DPH
-+
Dostupnost
3-5 dnů
Popis produktu

Popis produktu

Plug-iny Boris Continuum lze zakoupit jako kompletní kolekci nebo jako menší sady efektů „Continuum Units” se společným zaměřením. V ceně sady je zahrnuta licence pro Apple, Adobe, Avid a OFX aplikace. Jedna licence = podpora všech hostitelských programů! Kompatibilita: Adobe After Effects, Premiere Pro, Avid Media Composer, FCP X (Motion 5), Resolve, VEGAS Pro, NUKE. Operační systémy: Mac OS X, Windows. Detailní tabulka kompatibility zde.

Nová verze 2020 pravděpodobně největší kolekce plug-inů na planetě přináší 10 nových efektů a prolínaček, nový nástroj Mocha Area Brush určený k snadnému definování plochy pro sledování pohybu, aktualizované verze plug-inů Particle Illusion a Title Studio a další novinky! Continuum 2020 je kompatibilní s hostitelskými aplikacemi Adobe After Effects a Premiere Pro, Avid Media Composer, Apple FCP X a Motion 5, a také s rozhraním Open FX (Blackmagic DaVinci Resolve, Foundry Nuke a VEGAS Pro).

Nové funkce ve verzi Continuum 2020

  • Corner Pin Studio: Potřebujete často vkládat grafiku do natočených displejů telefonů, monitorů počítačů nebo billboardů? Na pomoc přichází nový efekt Corner Pin Studio vybavený systémem pro sledování pohybů Mocha: krom automatického sledování cílové plochy nabízí také bohaté možnosti pro sladění vkládaného materiálu s okolím.
  • Šest nových prolínacích efektů vč. 50 skutečně použitelných presetů.
  • Cast Shadow Effect: Nový efekt pro tvorbu 3D stínů vč. integrované 3D kamery, ale i podpory nativních kamer hostitelské aplikace After Effects.
  • Reflection Effect: Dovoluje snadnou tvorbu odrazů v 3D prostoru bez komplikované duplikace vrstev a podobných technik. Vč. integrované 3D kamery, ale i podpory nativních kamer hostitelské aplikace After Effects.
  • Curl Effect: Deformační efekt hodící se k napodobení obrazové distorze pod vodní hladinou, pohybu kouře či tetelení vzduchu.
  • Mocha Area Brush: Dovoluje definovat plochu pro sledování pohybu virtuálním štětcem.
  • Particle Illusion: Nové parametry pro nastavení emitorů, náhledy emitorů ve vysokém rozlišení, vylepšené vyhledávání presetů a další novinky.
  • Title Studio: Nové šablony, nové materiály a shadery a další citelná vylepšení tohoto profesionálního nástroje pro tvorbu titulků.

Přes 250 efektů!
Sada Continuum od Boris FX nabízí střihačům, animátorům a kompozičním specialistům největší výběr efektových plug-inů na trhu. Obsahuje více než 250 nástrojů včetně 3D titulkovačů, efektů pro restaurování obrazu, simulaci optických efektů, prolínaček a navrch i tisíce presetů! Jedenáctá verze sady integruje špičkové klíčovací technologie značky Photron, které byly nominovány na Cenu Akademie a podepsaly se pod filmové série Lord of the Rings, Spider-Man nebo Harry Potter. Modul Continuum VR Unit je výsledkem spolupráce s vývojářským týmem Mocha VR a obsahuje pět nových filtrů vč. VR Reorient, VR Insert a VR Sharpen, které značně usnadňují práci na 360/VR projektech.Kompatibilita (více zde):
Adobe: After Effects a Premiere Pro CS5.5 – CC2018+
Apple: Final Cut Pro X 10+, Motion 5+
Avid: Media Composer 6.5+
OpenFX: Blackmagic DaVinci Resolve 12,5+, MAGIX Vegas Pro 14+, Nuke 9+

 

Parametry

Parametry

Výrobce: Boris
Kategorie: Pluginy