Boris Continuum Adobe (nová el. licence)

Sada Continuum od Boris FX nabízí střihačům, animátorům a kompozičním specialistům největší výběr efektových plug-inů na trhu. Obsahuje více než 250 nástrojů včetně 3D titulkovačů, efektů pro restaurování obrazu, simulaci optických efektů, prolínaček a navrch i tisíce presetů! Jedenáctá verze sady integruje špičkové klíčovací technologie značky Photron, které…

Více informací

29 541 Kč s DPH 24 414 Kč bez DPH
-+
Dostupnost
3-5 dnů
Popis produktu

Popis produktu

Sada Continuum od Boris FX nabízí střihačům, animátorům a kompozičním specialistům největší výběr efektových plug-inů na trhu. Obsahuje více než 250 nástrojů včetně 3D titulkovačů, efektů pro restaurování obrazu, simulaci optických efektů, prolínaček a navrch i tisíce presetů! Jedenáctá verze sady integruje špičkové klíčovací technologie značky Photron, které byly nominovány na Cenu Akademie a podepsaly se pod filmové série Lord of the Rings, Spider-Man nebo Harry Potter.

Boris Continuum 2021 (11/2020)
Nová verze sady Boris Continuum přináší přes 80 plug-inů simulujících vzhled filmového materiálu a klasických filmových efektů, více než 1.000 nových presetů, významná vylepšení u částicového generátoru Particle Illusion (vč. možnosti emitovat částice ve 3D) a další novinky. Nový nástroj Cinematographer’s Toolkit nabízí 80+ plug-inů pro napodobení filmových optických efektů, procesů barevných korekcí, vzhledu filmového materiálu apod. Z hostitelských aplikací jsou tradičně podporovány Adobe After Effects a Premiere Pro, Avid Media Composer, Blackmagic Design DaVinci Resolve, Foundry Nuke a VEGAS Pro (v blízké budoucnosti též Apple FCP X).

Nové funkce Continuum 2021

 • Nová sada plug-inů Cinematographer’s Toolkit obsahuje řadu nástrojů pro napodobení materiálu natočeného na film a také klasické optické efekty. Veškeré plug-iny jsou akcelerované pomocí GPU a podporují správu barev OCIO.
  – Filmový materiál: Přes 300 editovatelných presetů simuluje vzhled barevných i ČB filmů a fotografických negativů vč. Kodachrome, Ektachrome, Fuji, Agfa a Polaroid.
  – Barevné korekce: Obsahuje více než 85 presetů barevných korekcí inspirovaných legendami stříbrného plátna vč. 2001: A Space Odyssey, Apocalypse Now, Blade Runner, Back to the Future, Frankenstein, Gone with the Wind a Titanic; 65+ dalších barevných presetů vč. možnost jejich úpravy pomocí rozhraní Color Wheel.
  – Simulace optických filtrů: Zahrnuje simulace polarizačních, difúzních, barevných ad. filtrů.
  – Osvětlení: Simulujte klasické barevné filtry (Kodak Wratten ad.), projekční šablony, volumetrické světlo, odlesky (nový Flare Editor) apod.
 • Generátor částic Particle Illusion může nyní emitovat ve 3D. Nové funkce pro nastavení turbulence přispávají k realističtějším animacím, nové jsou i možnosti renderingu a rozšířená nabídka presetů.
 • Oblíbený nástroj Primatte Studio pro barevné klíčování implementuje novou funkci Edge Cleaner pro zachování detailů na okrajích masky. Nyní v prodeji také jako samostatný plug-in pro Adobe Premiere a After Effects.
 • Title Studio přináší generátory procedurálního šumu s širokou nabídkou textur a také nový Texture Composite Shader pro realističtější materiály.
 • Podpora aplikace Maxon Cinema 4D byla rozšířena: Nově je k dispozici více textur pro realističtější výstup.
 • Přes 1.000 presetů vytvořených profesionály v oboru.
 • Systém pro sledování pohybu Mocha nabízí novou funkci AdjustTrack.

 

Boris Continuum 2020.5
Verze 2020.5 pčinesla řadu změn v částicovém simulátoru Particle Illusion, nové funkce titulkovače Title Studio, nové prolínačky i emitory částic a přes 85 nových, snadno aplikovatelných presetů. Novou verzi získají bezplatně uživatelé s aktuálním předplatným nebo podporou „Upgrade and Support Plan“ (tuto podporu získávají automaticky všichni uživatelé nově zakoupených nebo upgradovaných licencí na 12 měsíců od data prodeje).


Nové funkce Continuum 2020.5

 • Částicový simulátor Particle Illusion implementuje nová silová pole pro přitahování či odpuzování částic, nové emitory a presety, a také novou možnost uložit emitory do knihovny oblíbených nastavení
 • Title Studio obsahuje nové možnosti prolnutí titulků s videem a rovněž shader pro generování stínů libovolným objektem scény
 • Balík Transitions Unit obsahuje nové prolínačky Crash Zoom Dissolve, Spin Blur Dissolve, nové presety a nové ovládací prvky pro nastavení saturace
 • Vylepšené efekty Remover, Cast Shadow a Particle Illusion Dissolve

 

Boris Continuum 2020
Verze 2020 přinesla 10 nových efektů a prolínaček, nový nástroj Mocha Area Brush určený k snadnému definování plochy pro sledování pohybu, aktualizované verze plug-inů Particle Illusion a Title Studio a další novinky! Continuum 2020 je kompatibilní s hostitelskými aplikacemi Adobe After Effects a Premiere Pro, Avid Media Composer, Apple FCP X a Motion 5, a také s rozhraním Open FX (Blackmagic DaVinci Resolve, Foundry Nuke a VEGAS Pro).

Nové funkce ve verzi Continuum 2020

 • Corner Pin Studio: Potřebujete často vkládat grafiku do natočených displejů telefonů, monitorů počítačů nebo billboardů? Na pomoc přichází nový efekt Corner Pin Studio vybavený systémem pro sledování pohybů Mocha: krom automatického sledování cílové plochy nabízí také bohaté možnosti pro sladění vkládaného materiálu s okolím.
 • Šest nových prolínacích efektů vč. 50 skutečně použitelných presetů.
 • Cast Shadow Effect: Nový efekt pro tvorbu 3D stínů vč. integrované 3D kamery, ale i podpory nativních kamer hostitelské aplikace After Effects.
 • Reflection Effect: Dovoluje snadnou tvorbu odrazů v 3D prostoru bez komplikované duplikace vrstev a podobných technik. Vč. integrované 3D kamery, ale i podpory nativních kamer hostitelské aplikace After Effects.
 • Curl Effect: Deformační efekt hodící se k napodobení obrazové distorze pod vodní hladinou, pohybu kouře či tetelení vzduchu.
 • Mocha Area Brush: Dovoluje definovat plochu pro sledování pohybu virtuálním štětcem.
 • Particle Illusion: Nové parametry pro nastavení emitorů, náhledy emitorů ve vysokém rozlišení, vylepšené vyhledávání presetů a další novinky.
 • Title Studio: Nové šablony, nové materiály a shadery a další citelná vylepšení tohoto profesionálního nástroje pro tvorbu titulků.


Kompatibilita (více zde):
Adobe: After Effects a Premiere Pro CS5.5 – CC2018+
Apple: Final Cut Pro X 10+, Motion 5+
Avid: Media Composer 6.5+
OpenFX: Blackmagic DaVinci Resolve 12,5+, MAGIX Vegas Pro 14+, Nuke 9+

 

Parametry

Parametry

Výrobce: Boris
Kategorie: Pluginy

Ostatní parametry

KompatibilitaPremiere
KompatibilitaAfter Effects