Sada tří anamorfních objektivů BLAZAR Remus 1,5X pro plnoformátové fotoaparáty (33 mm, 50 mm a 100 mm, bajonet PL) je profesionální sada anamorfních objektivů s pevným ohniskem, která kombinuje lehkou konstrukci s klasickým filmovým charakterem. Sada obsahuje objektivy 33 mm T1,8, 50 mm T2,0 a 100 mm T2,0 a nabízí konstantní anamorfní kompresní poměr 1,5×,…
Sada tří anamorfních objektivů BLAZAR Remus 1,5X pro plnoformátové fotoaparáty (33 mm, 50 mm a 100 mm, bajonet PL) je profesionální sada anamorfních objektivů s pevným ohniskem, která kombinuje lehkou konstrukci s klasickým filmovým charakterem. Sada obsahuje objektivy 33 mm T1,8, 50 mm T2,0 a 100 mm T2,0 a nabízí konstantní anamorfní kompresní poměr 1,5×, krásné oválné bokeh, charakteristické anamorfní odlesky a plnoformátové pokrytí až pro velkoformátové snímače v poměru 3:2. Sada tří objektivů Remus, dodávaná s odolným pevným kufříkem, je ideální pro celovečerní filmy, reklamy, dokumentární filmy a špičkové filmové produkce.
Sada tří anamorfních objektivů BLAZAR Remus 1,5X pro plnoformátové fotoaparáty (33 mm, 50 mm a 100 mm, bajonet PL) nabízí filmařům komplexní anamorfní řešení, které kombinuje špičkový optický výkon s výjimečnou přenosností. Tato sada, určená pro profesionální filmovou produkci, obsahuje tři univerzální ohniskové vzdálenosti, které pokrývají vše od širokoúhlých filmových úvodních záběrů až po přirozené perspektivy a detailní portrétní kompozice.
Sada obsahuje anamorfní objektivy Remus 33 mm T1.8, Remus 50 mm T2.0 a Remus 100 mm T2.0, které se všechny vyznačují konstantním kompresním poměrem 1,5×, jenž vytváří autentický filmový širokoúhlý obraz, krásné oválné bokeh a charakteristické anamorfní odlesky. Série Remus, která pokrývá full-frame snímače a podporuje snímání ve velkoformátovém poměru stran až 3:2, rozšiřuje tvůrčí možnosti při zachování vynikající kvality obrazu.
Objektivy Remus, navržené tak, aby vyvažovaly klasickou anamorfní estetiku s moderním optickým výkonem, poskytují plynulý přechod zaostření, vynikající oddělení objektu a filmovou hloubku. Jejich světelné clony, v této sadě v rozmezí od T1.8 do T2.0, zajišťují výjimečný výkon při slabém osvětlení a zároveň vytvářejí měkké, umělecké pozadí, které zdůrazňuje každou kompozici.
Každý objektiv váží přibližně 1,6 libry, díky čemuž je řada Remus ideální pro ruční natáčení, použití se stabilizátory, drony a kompaktními filmovými sestavami. Lehká konstrukce umožňuje filmařům pořizovat profesionální anamorfní záběry bez objemnosti, která je obvykle spojována s tradičními filmovými objektivy.
Sada tří objektivů BLAZAR Remus, dodávaná s odolným pevným kufříkem, představuje kompletní sadu profesionálních anamorfních nástrojů pro celovečerní filmy, reklamy, dokumentární filmy, hudební videa a vyprávění příběhů.
Hlavní vlastnosti
Akce a slevy jen pro odběratele · Workshopy audio & video zdarma · Novinky a tipy ze světa natáčení