Blackmagic Design Video Assist 4K

Tento produkt už není v naší nabídce. Vyberte se prosím z alternativ níže.
NÁHRADA ZA VYPRODANÝ PRODUKT (2)

Blackmagic Design Video Assist 7” 12G HDR

 • Doprava zdarma
Blackmagic Video Assist 7" 12G HDR je profesionální řešení pro monitoring a záznam
bez DPH 21 230 Kč
25 688 Kč 28 543 Kč
Na cestě 2 ks

Blackmagic Design Video Assist 7” 3G

Blackmagic Video Assist 7” 3G je profesionální kamerový monitor, videorekordér a
bez DPH 16 205 Kč
19 608 Kč 21 787 Kč
Skladem 1 ks

Ukázat všechno příslušenství

Popis produktu

Popis produktu

Blackmagic Video Assist 4K je přenosný profesionální monitor a videorekordér pro kamery vybavené SDI nebo HDMI rozhraními.

Blackmagic Video Assist 4K je vybaven vysoce světelným 7” displejem s vysokým rozlišením, dvěma rekordéry pro záznam HD nebo Ultra HD videa na SD karty, dvojicí kvalitních mikrofonních předzesilovačů s konektory Mini XLR a fantomovým napájením, integrovaným reproduktorem a řadou dalších funkcí! Balení obsahuje také externí zdroj a SD kartu s programovou výbavou a manuálem. Neobsahuje LP-E6 akumulátory.

Blackmagic Video Assist 4K

Zařízení Blackmagic Video Assist 4K je určeno všem filmařům, kteří touží po kvalitnějším náhledu videa i jeho záznamu. Starší kamery většinou používají nemoderní souborové formáty nebo dokonce pásky, levnější nové kamery jsou často vybaveny malým náhledovým displejem nebo nekvalitním záznamem, což značně omezuje jejich použitelnost v profesionální sféře video produkce. Blackmagic Video Assist 4K je proto ideálním doplňkem jak pro starší přístroje, tak novější DSLR nebo digitální filmové kamery.

Blackmagic Video Assist 4K

Záznam na SD karty
Blackmagic Video Assist 4K je vybaven dvěma rekordéry s podporou záznamu na rychlé SD karty typu UHS-II v rozlišení až 2160p30! 10bitové video soubory se vzorkováním 4:2:2 využívají profesionální formáty ProRes nebo DNxHD a jsou proto snadno editovatelné ve střihových aplikacích, např. DaVinci Resolve (součástí dodávky), aniž by bylo nutné nejprve provádět konverzi souborů. Záznam lze spouštět/zastavovat také dálkově, a to pomocí rozhraní LANC nebo HDMI a SDI, přímo z kamery. Díky integraci dvou rekordérů lze zaznamenávat non-stop: po zaplnění jedné jsou data automaticky ukládána na druhou SD kartu.

Blackmagic Video Assist 4K

Integrovaný audio rekordér
Blackmagic Video Assist 4K nabízí i velice kvalitní záznam zvuku: Integruje dva Mini XLR konektory a 48V napájení kondenzátorových mikrofonů. Díky tomu lze zvuk zaznamenávat s podstatně vyšší kvalitou, než je běžné u DSLR fotoaparátů a videokamer. Nízká úroveň vlastního šumu předzesilovačů činí pouhých -128dBV. Zvuk je zaznamenán spolu s videem a uživatelé se proto nemusí obávat problémů s pozdější synchronizaci audio a video stop!

Dotykové ovládání
Pevné a lehké tělo je osazeno vysoce světelným 7” dotykovým displejem s rozlišením 1900 x 1200 a pozorovacím úhlem 135?. Nadbytečné vertikální rozlišení dovolí zobrazovat video s poměrem stran 16:9 včetně stavového řádku, který nepřekrývá obraz. Díky dotykové obrazovce lze funkce přístroje snadno ovládat gesty. Součástí náhledu natáčeného videa jsou také dodatečné informace o snímkové frekvenci, úrovních zvuku, časovém kódu nebo histogramu.

Blackmagic Video Assist 4K

Napájení je realizováno pomocí dvou slotů pro standardní akumulátory typu LP-E6 nebo externího 12V stejnosměrného zdroje. Díky možnosti použít dva akumulátory najednou lze snadno měnit baterie za provozu.

Měření signálu
Od verze Blackmagic Video Assist 2.5 (červen 2017) nabízí Blackmagic Video Assist 4K také možnost celoobrazovkového zobrazení vlnového průběhu signálu, RGB složek, vektorskopu a histogramu. Nové funkce pro měření signálu jsou ideálními nástroji pro kontrolu signálu během živého vysílání, pro měření video zařízení na lokacích nebo pro kontrolu prováděných barevných korekcí.

Blackmagic Video Assist 2.5 4K

Klíčové funkce Blackmagic Video Assist 4K

 • 7” LCD displej s rozlišením 1920 x 1200 a dotykovým ovládáním.
 • Záznam profesionální kvality: 10bitová videa se vzorkováním 4:2:2 jsou kódována do formátů ProRes nebo DNxHD.
 • Záznam HD nebo UHD videa na dostupné UHS-II SDHC karty.
 • Dva rekordéry dovolují kontinuální záznam.
 • 2x Mini XLR audio vstupy s 48V fantomovým napájením pro kondenzátorové mikrofony.
 • Kvalitní audio předzesilovače s vlastním šumem -128dBV.
 • Konektor LANC pro dálkové ovládání.
 • Možnost spouštění/zastavení záznamu pomocí povelů zasílaných po HDMI nebo SDI rozhraní.
 • Dva sloty pro akumulátory s možností výměny jednoho z nich bez přerušení činnosti. Napájení také pomocí 12V= externího zdroje.
 • Plná kompatibilita se střihovými aplikacemi vč. DaVinci Resolve, Final Cut Pro X, Avid a Premiere Pro.
 • Možnost montáže na kameru nebo instalace na pracovní stůl pomocí přiloženého stojánku.
 • 6G-SDI vstup pro monitoring Ultra HD videa.

 
Blackmagic Video Assist 4K

Video Assist 2.1 (6/2016)
Firmware verze 2.1 pro kamerové monitory/rekordéry Blackmagic Design Video Assist je určen majitelům modelu Video Assist 4K. Verze 2.1 implementuje podporu formátu DNxHD/DNxHR a vylepšuje barevnou přesnost obrazovky. Instalátor vyžaduje systém Mac OS X 10.10/10.11 nebo 64-bitové edice Windows 8/10 a port USB 2.0. Stahujte zde.

Video Assist 2.2 (9/2016)
Aktualizace 2.2 přináší funkci pro náhled expozice ve falešných barvách, možnost manuálně nastavit orientaci obrazu a zaznamenávat DNxHD a DNxHR videa (DNxHD 220, 145 a 45, DNxHR HQ, SQ a LB) do kontejneru MXF. To odstraňuje závislost na zastaralé platformě Apple QuickTime v systému Windows:

Aktualizace Video Assist 2.2 dovoluje uživatelům zaznamenávat video ve formátech DNxHD a DNxHR do kontejneru MXF. To zvyšuje kompatibilitu se střižnami Avid na systémech Windows a odstraňuje závislost produktu na platformě QuickTime (.mov). Uživatelé také mohou pro záznam videa volit mezi datovými toky DNxHD 220, 145 a 45 nebo mezi formáty DNxHR HQ, SQ a LB. Firmware verze 2.2 také obsahuje funkci pro náhled expozice ve falešných barvách. Tato funkce zobrazuje vybrané jasové rozsahy s barevným překryvem pro korektní nastavení expozice. Např. zelená barva indikuje neutrální šedé tóny, zatímco růžová barva je dobrým indikátorem pleťových barev, které jsou většinou o jedno clonové číslo nad neutrální šedou. Aktualizace Video Assist 2.2 také rozšiřuje funkce pro asistenci ostření: nově si mohou uživatelé volit mezi tradičními indikátory zaostření nebo mezi červeným, zeleným, modrým, bílým a černým zobrazením. Díky tomu lze snáze nastavit zaostření v různých světelných podmínkách. Nová je i možnost manuálního nastavení orientace obrazu a funkce pro vypnutí automatické rotace pro jednodušší použití monitoru např. s kamerovými stabilizátory. Stahujte zde.

Firmware 2.3 (listopad 2016)
Verze 2.3 dovoluje importovat až šest 3D LUT tabulek pro barevné korekce obrazu. 3D LUT korekce se staly významnou součástí moderní kinematografie, protože dovolují aproximovat barevný vzhled finálního snímku přímo během natáčení, v reálném čase. Výhodou 3D LUT korekcí je jejich nedestruktivní aplikace – modifikován je pouze náhled, natáčený materiál zůstává nezměněn. Šest presetů barevných korekcí může být uživateli uloženo a vyvoláno kdykoliv.

Firmware 2.3.2 (březen 2017)
Aktualizace opravuje chybu způsobující problémy během přehrávání ProRes videí v režimu 1080i, a obsahuje také další, blíže nespecifikované optimalizace/opravy.

Firmware 2.4 (duben 2017)
Aktualizace 2.4 obsahuje podporu pro 10 světový jazyků včetně čínštiny, francouzštiny, němčiny, italštiny, ruštiny, japonštiny, korejštiny, španělštiny, portugalštiny a turečtiny.

Firmware 2.5 (červenec 2017)
Aktualizacei Blackmagic Video Assist 2.5 přináší funkci vektorskopu a nástroje pro zobrazení vlnového průběhu signálu, RGB složek a histogramu u kamerového monitoru/rekordéru Blackmagic Video Assist 4K. Nové funkce dovolují přesné, celoobrazovkové posouzení signálu na vstupech zařízení Blackmagic Video Assist 4K. Nové měřící nástroje usnadní náhled produkovaného pořadu na natáčecích lokacích, včetně posouzení prováděných barevných korekcí.

Nové funkce Blackmagic Video Assist 2.5

 • Měřící nástroje pro Video Assist 4K
 • Funkce „Anamorphic Desqueeze” pro Video Assist 4K pro roztažení anamorfického materiálu
 • Funkce „Blue only” u verze Video Assist 4K pro zobrazení modré složky


Firmware 2.5.2 (leden 2018)
Aktualizace 2.5.2 pro kamerové monitory/rekordéry Blackmagic Video Assist je určena majitelům modelu Blackmagic Video Assist 4K a implementuje blíže neupřesněné výkonnostní optimalizace.

Jakou SD kartu použít s rekordérem Video Assist 4K? (listopad 2016)
Se zařízením Blackmagic Video Assist 4K používejte pouze rychlé SD karty třídy UHS-II. Výrobce testoval následující modely SD karet pro záznam do formátu ProRes HQ. Tyto SD karty byly certifikovány pro záznam do rozlišení 2160p30 a pro použití se souborovými systémy HFS+ nebo exFAT:

 • Delkin Devices SD SDHC UHS II 250MB/s
 • Lexar 64GB SDXC UHS II 2000x300MB/s
 • Lexar SDHC UHS I 633x 95MB/s 32GB
 • Lexar SDHC UHS I 633x 95MB/s 64GB
 • Lexar SDHC UHS II 1000x 150MB/s 32GB
 • Lexar SDHC UHS II 2000x 300MB/s
 • Lexar SDXC UHS II 1000x 150MB/s 128GB
 • Lexar SDXC UHS II 1000x 150MB/s 256GB
 • Lexar SDXC UHS II 1000x 150MB/s 64GB
 • SanDisk Extreme Pro SDXC UHS II
 • SanDisk Extreme Pro UHS I 95MB/s
 • Toshiba Excreta Pro SDxC UHS II
 • Transcend 64GB SDXC UHS II 180MB/SDXC

O rychlosti SD karet
Používejte pouze SD karty rychlostní třídy UHS-II. Výše uvedený výčet obsahuje jen výrobcem testované SD karty a není tedy úplný. Rychlost SD karet si můžete otestovat pomocí programu Blackmagic Disk Speed Test, který simuluje reálnou práci s video daty.

Firmware 2.5.3 (srpen 2018)
Rychlostní optimalizace.

Parametry

Parametry

Výrobce: Blackmagic Design
Kategorie: Monitory na kameru

Hlavní parametry

Uhlopříčka7"
Napájení monitoruLP-E6
Formát/KodekDNxHR
Formát/KodekDNxHD
Formát/KodekProRes
Podporované rozlišeníUHD/24p, 25p, 30p
Podporované rozlišení1080/50p, 60p
Podporované rozlišení1080/24p, 25p, 30p
Podporované rozlišení1080/50i, 60i
Podporované rozlišení720/50p, 60p
Podporované rozlišení480i/576i
VstupHDMI
Vstup6G SDI
Vstup3G SDI
VstupSDI
Velikost7"
Vstupy monitoruSDI
Vstupy monitoru3G-SDI
Vstupy monitoru6G-SDI
Záznamové mediumSD karta
Rozlišení panelu1920x1200

Ostatní parametry

Další funkceRemote
Další funkceKonverze signálu (SDI/HDMI)
Rozlišení displeje1920x1200px
Další funkceTouchscreen
Dotykový displejAno
Typ displejeLCD
SDR/HDRSDR
Typ napájeníbaterie
Typ napájenízdroj
Typ baterieCanon LP-E
PŘÍSLUŠENSTVÍ (123)

Příslušensví pro: Blackmagic Design Pocket Cinema Camera 4K (123)

SmallRig Power Cable for Blackmagic Cinema Camera/ Blackmagic Video Assist/ Shogun Monitor 1819

Napájecí kabel pro kamery Blackmagic Cinema Camera/ Blackmagic Video Assist/ Shogun
bez DPH 342 Kč
414 Kč
Skladem > 5 ks

Blackmagic Design Pocket Cinema Camera 4K

 • Doprava zdarma
Blackmagic Pocket Cinema Camera 4K je nová kompaktní kamera osazená 4K snímačem s
bez DPH 29 209 Kč
35 343 Kč 37 598 Kč
Skladem > 5 ks

Blackmagic Design Video Assist Mini XLR Cables

Adaptér Blackmagic Design pro přípojení profesionální audio techniky, která používá
bez DPH 889 Kč
1 076 Kč
K odeslání > 5 ks

Blackmagic Design LP-E6 Battery

Náhradní akumulátor Blackmagic Design typu LP-E6 s kapacitou 2000 mAh pro kamery
bez DPH 976 Kč
1 181 Kč
Skladem > 5 ks

Baterie CONST LC-EB (LP-E6)

Baterie CONST LC-E6 (LP-E6), 7,2V 1800mAh
bez DPH 371 Kč
449 Kč
Skladem > 5 ks

Const C-2E6 dvoukanálová nabíječka baterií LP-E6

Dvoukanálová nabíječka s připojením USB, určená pro baterie Canon LP-E6 / Const
bez DPH 618 Kč
748 Kč
Skladem > 5 ks

LanParte MagiC-Arm V2 (MA-02)

Druhá generace kouzelného ramínka LanParte MagiC-Arm slouží k upevnění monitoru nebo
bez DPH 1 457 Kč
1 763 Kč
Skladem 3 ks

LanParte 13" Heavy Duty Friction Magic Arm (MA1-13)

Ramena LanParte Magic Arm slouží k snadnému upevnění monitorů, audio rekordérů, světel
bez DPH 2 100 Kč
2 541 Kč
Skladem 2 ks

Blackmagic Design URSA Mini Pro G2

 • Doprava zdarma
Druhá generace kamer URSA Mini Pro, model URSA Mini Pro 4.6K G2, přináší inovovanou
bez DPH 125 025 Kč
151 280 Kč 171 910 Kč
14-30 dní

Panasonic AU-EVA1 +Optics

 • Doprava zdarma
 • Dárek zdarma
Dárek
Nová digitální filmová kamera Panasonic AU-EVA1 s 5,7K snímačem je spojovacím článkem
bez DPH 149 060 Kč
180 363 Kč
na dotaz

Blackmagic Design Video Assist Power Supply

Náhradní univerzální napájecí adaptér Blackmagic Design pro monitory/rekordéry Video
bez DPH 729 Kč
882 Kč
K odeslání 1 ks

Libec AS-7K nastavitelné kloubové rameno

Libec AS-7K je univerzální a nastavitelné kloubové rameno na stativ nebo kameru,
bez DPH 3 002 Kč
3 632 Kč
K odeslání 1 ks

LanParte 6" Magic Arm with Monitor Quick Release Adapter (MA1-6-Q)

Ramínko LanParte Magic Arm slouží k snadnému upevnění monitorů, audio rekordérů,
bez DPH 1 778 Kč
2 151 Kč
Skladem 1 ks

Blackmagic Design ATEM Mini Pro

 • Top produkt
Model ATEM Mini Pro nabízí všechny možnosti oblíbeného modelu ATEM Mini, navíc ale
bez DPH 6 658 Kč
8 056 Kč 8 952 Kč
Skladem 1 ks

Blackmagic Design DaVinci Resolve Studio

 • Top produkt
DaVinci Resolve Studio společnosti Blackmagic Design je špičkovým řešením pro barevné
bez DPH 6 687 Kč
8 091 Kč 8 608 Kč
Skladem > 5 ks

Blackmagic Design Micro Converter BiDirectional SDI/HDMI 3G (bez zdroje)

 • -10 %
Nová rodina převodníků Micro Converter 3G dovoluje připojit HDMI techniku k profesionálním
bez DPH 1 668 Kč
2 018 Kč 2 242 Kč
Skladem > 5 ks

SmallRig LP-E6NH USB-C Rechargeable Camera Battery 4264

 • -8 %
Speciální akce: -8% končí za: 29d: 19h: 53m
Nabíjecí baterie SmallRig LP-E6NH USB-C pro fotoaparáty 4264 umožňuje nabíjení prostřednictvím
bez DPH 901 Kč
1 090 Kč 1 185 Kč
Skladem > 5 ks

Blackmagic Design ATEM Mini Pro ISO

Režie ATEM Mini Pro ISO se záznamem až 5 stop videa (4x vstupy, 1x výstup pořadu)
bez DPH 12 325 Kč
14 913 Kč
Skladem 1 ks

SmallRig Bateriový adaptér NP-F Professional Edition 3168

Adaptér SmallRig NP-F Battery Plate Professional Edition 3168 je určen k napájení
bez DPH 1 221 Kč
1 477 Kč
Skladem > 5 ks

Kabel SmallRig Ultra Slim 4K HDMI Adapter (A na A)

SmallRig Ultra Slim 4K HDMI Adapter Cable (A to A) 3019 je vysoce kvalitní HDMI adaptér
bez DPH 242 Kč
293 Kč
Skladem > 5 ks

RODE Wireless PRO - Compact Wireless Microphone System

 • -6 %
Speciální akce: -6%
Bezdrátový mikrofon Wireless PRO je dokonalý bezdrátový mikrofon plný výkonných funkcí,
bez DPH 9 992 Kč
12 090 Kč 12 890 Kč
Skladem > 5 ks

SmallRig DC5525 to 2-Pin Charging Cable for BMPCC 4K/6K 2920

Nabíjecí kabel SmallRig DC5525 na 2-pinový kabel pro BMPCC 4K/6K 2920 je určen pro
bez DPH 487 Kč
589 Kč
Skladem > 5 ks

Libec TH-Z

 • Top produkt
 • Dárek zdarma
Dárek v ceně 108 Kč
Nový model lehkého stativu TH-Z, který je nástupcem řady Libec Allex a navazuje také
bez DPH 8 525 Kč
10 315 Kč
Skladem 1 ks

SmallRig HDMI & USB-C Cable Clamp for BMPCC 4K & 6K 2246B

 • -17 %
Speciální akce: -17%
SmallRig HDMI a USB-C kabelová svorka pro BMPCC 4K a 6K klece (nová verze) 2246B
bez DPH 405 Kč
490 Kč 589 Kč
Skladem > 5 ks

Infinitec HDMI na HDMI ultra tenký flexibilní 4K kabel, 80cm

 • 4K / UHD
Infinitec ultra tenký a flexibilný 4K HDMI v 2,0 kábel pre kreatívnych profesionálov.
bez DPH 469 Kč
567 Kč
Skladem > 5 ks

SmallRig Klec pro Blackmagic Design Pocket Cinema Camera 4K & 6K 2203B

 • -11 %
Speciální akce: -11%
Klec SmallRig pro Blackmagic Design Pocket Cinema Camera 4K & 6k 2203 je tvarově
bez DPH 1 727 Kč
2 090 Kč 2 339 Kč
K odeslání 3 ks

Portkeys BT1 Bluetooth Module For BM5 Control BMPCC 4K 6K

Volitelný Bluetooth modul pro monitory BM5 I a II umožňující dálkové ovládání kamer
bez DPH 3 122 Kč
3 778 Kč
Skladem 4 ks

LanParte OSP-RS

LanParte Offset Camera Plate je speciální kamerová deska pro gimbal DJI Ronin-S.
bez DPH 840 Kč
1 016 Kč
Skladem > 5 ks

Viltrox EF-M2 II (MFT – Canon EF Speed Booster 0.71x)

„Speed Booster“ pro bajonet MFT a objektivy Canon EF.
bez DPH 4 986 Kč
6 033 Kč
Skladem > 5 ks

Blackmagic Design Video Assist Mini XLR Cables

Adaptér Blackmagic Design pro přípojení profesionální audio techniky, která používá
bez DPH 889 Kč
1 076 Kč
K odeslání > 5 ks

Azden SMX-15

Puškový mikrofon SMX-15 byl navržen specificky pro DSLR přístroje a další kompaktní
bez DPH 5 249 Kč
6 351 Kč
Skladem > 5 ks

Blackmagic Design LP-E6 Battery

Náhradní akumulátor Blackmagic Design typu LP-E6 s kapacitou 2000 mAh pro kamery
bez DPH 976 Kč
1 181 Kč
Skladem > 5 ks

Viltrox NF-M43 (MFT – Nikon F/D/G)

Adaptér pro bajonet MFT a objektivy Nikon F/D/G.
bez DPH 1 898 Kč
2 297 Kč
Skladem > 5 ks

Blackmagic Design ATEM SDI Pro ISO

 • Doprava zdarma
Modely ATEM SDI jsou 3G-SDI variantami oblíbených HD režií ATEM Mini! Modely ATEM
bez DPH 19 587 Kč
23 700 Kč
K odeslání 4 ks

SmallRig Sada Offset pro BMPCC 4K a 6K a Ronin S Crane 2 Moza Air 2 BSS2403

 • -11 %
Speciální akce: -11%
Sada SmallRig Offset Kit pro BMPCC 4K a 6K a Ronin S Crane 2 Moza Air 2 BSS2403 je
bez DPH 983 Kč
1 190 Kč 1 332 Kč
Skladem 4 ks

SmallRig NATO Handle for BMPCC 4K and Samsung T5 SSD 2270

 • -29 %
Speciální akce: -29%
SmallRig NATO Handle for Samsung T5 SSD HSN2270 je pohodlná dřevěná rukojeť, kterou
bez DPH 1 727 Kč
2 090 Kč 2 932 Kč
Skladem > 5 ks

SmallRig Baseplate for BMPCC 4K (Manfrotto 501PL Compatible) 2266

 • -8 %
Speciální akce: -8% končí za: 8d: 19h: 57m
Základná doska SmallRig pre vreckovú kameru Blackmagic Design Pocket Cinema Camera
bez DPH 2 223 Kč
2 690 Kč 2 932 Kč
Skladem > 5 ks

SmallRig Sada profesionální klece pro kameru POCKET CINEMA CAMERA 6K/4K BM0006B

 • -17 %
Speciální akce: -17%
Sada profesionální klece pro kameru BMPCC 4K/6K BM0006B Klíčové vlastnosti1. Kompatibilní
bez DPH 7 967 Kč
9 640 Kč 11 605 Kč
Skladem 4 ks

K&F Canon EF Lenses to M43 MFT Lens Mount Adapter

Umožňuje použití objektivů Canon EOS s bajonetem EF, EFS na těle fotoaparátu s bajonetem
bez DPH 572 Kč
692 Kč
Skladem 4 ks

LanParte F970-BMPCC

Atrapa baterie Lanparte umožňuje použít k napájení fotoaparátu baterii Sony NP-F
bez DPH 963 Kč
1 165 Kč
Skladem 5 ks

AVX DTAP na USB

Adaptér D-Tap na USB umožňuje napájet zařízení USB z jedné velké baterie V-Mount
bez DPH 395 Kč
478 Kč
Skladem > 5 ks

Libec 650EX

Oblíbená řada stativů Libec 650 pro malé kamery a DSLR/DSLM je zpět! Přestože byl
bez DPH 4 107 Kč
4 969 Kč 5 231 Kč
Skladem > 5 ks

Blackmagic Design Pocket Camera DC Cable Pack

Napájejte svou Pocket Cinema Cameru 4K/6K z různých zdrojů stejnosměrného napětí.
bez DPH 1 482 Kč
1 793 Kč
Skladem > 5 ks

SmallRig Lehká horní deska pro BMPCC 4K a 6K APT2510

 • -20 %
Speciální akce: -20%
Lehká horní deska SmallRig pro BMPCC 4K a 6K APT2510 se bezpečně připevňuje ke kameře
bez DPH 777 Kč
940 Kč 1 181 Kč
Skladem 4 ks

Libec Urban CamBag 12

Řada batohů pro fotoaparáty a malé kamery Libec Urban CamBag se prodává ve variantách
bez DPH 2 050 Kč
2 481 Kč
Skladem > 5 ks

Panasonic LUMIX G X VARIO 12-35 mm F2.8 II ASPH. POWER O.I.S. (2017)

 • Doprava zdarma
Inovovaný model „A” oblíbeného objektivu LUMIX G X VARIO 12-35mm přináší kompatibilitu
bez DPH 21 479 Kč
25 990 Kč
Skladem > 5 ks

SMALLRIG FULL CAGE FOR BMPCC 4K & 6K (DARK OLIVE) 2766, Klec pro Blackmagic Pocket

SmallRig Full Cage pro BMPCC 4K a 6K (Dark Olive) 2766 poskytuje upevnění příslušenství
bez DPH 2 302 Kč
2 785 Kč
K odeslání > 5 ks

Blackmagic Design 58mm Lens Cap

Krytky objektivů s logem Blackmagic Design jsou k dispozici ve velikostech 58, 77
bez DPH 469 Kč
567 Kč
Skladem > 5 ks

Blackmagic Design 77mm Lens Cap

Krytky objektivů s logem Blackmagic Design jsou k dispozici ve velikostech 58, 77
bez DPH 469 Kč
567 Kč
K odeslání 4 ks

LanParte LANC-03

Lanc-03 umožňuje ovládať spustenie videa bez ovplyvnenia pohybu fotoaparátu.
bez DPH 963 Kč
1 165 Kč
Skladem > 5 ks

Meike 35mm T2.1 S35 Prime Lens (EF)

První filmový objektiv Meike z nové řady pro kamery se snímači velikosti Super 35
bez DPH 14 869 Kč
17 991 Kč
Skladem 3 ks

Azden SMX-30V

Azden posouvá koncept přepínatelného mono/stereo mikrofonu pro kamery na novou úroveň:
bez DPH 6 150 Kč
7 442 Kč
Skladem > 5 ks

Baterie CONST LC-EB (LP-E6)

Baterie CONST LC-E6 (LP-E6), 7,2V 1800mAh
bez DPH 371 Kč
449 Kč
Skladem > 5 ks

Azden MX-M1 (3,5 mm TRS M - Mini XLR M kabel)

Propojovací kabel s 3,5mm TRS konektorem (samec) na 3pinový Mini XLR konektor (samec).
bez DPH 468 Kč
566 Kč
Skladem > 5 ks

Blackmagic Design ATEM SDI Extreme ISO

 • Doprava zdarma
Modely ATEM SDI jsou 3G-SDI variantami oblíbených HD režií ATEM Mini! Modely ATEM
bez DPH 36 778 Kč
44 501 Kč
K odeslání 2 ks

SmallRig Základní deska pro BMPCC 4K (kompatibilní pouze s klecí SmallRig 2255) 2267

 • -30 %
 • POSLEDNÍ KUS
Speciální akce: -30%
Základní deska SmallRig pro Blackmagic Design Pocket Cinema Camera 4K (kompatibilní
bez DPH 1 140 Kč
1 380 Kč 1 959 Kč
Skladem 4 ks

LanParte SSD-T5C

Speciální montážní rámeček pro SSD disk Samsung T5 a kamery Blackmagic Pocket Cinema
bez DPH 741 Kč
897 Kč
Skladem > 5 ks

Azden MX-M2 (3,5 mm TRS F - Mini XLR M kabel)

Propojovací kabel s 3,5mm TRS konektorem (samice) na 3pinový Mini XLR konektor (samec).
bez DPH 468 Kč
566 Kč
Skladem > 5 ks

Azden MX-R1 Audio Adapter Cable: Mini Plug to XLR

Připojte mikrofon Azden nebo bezdrátový přijímač k profesionálnímu zvukovému vstupu
bez DPH 487 Kč
589 Kč
Skladem > 5 ks

LANPARTE D tap E6 fixed voltage battery pack E6P-D

- Power camera with external power supply- With same shape and interface as original
bez DPH 1 260 Kč
1 525 Kč
Skladem > 5 ks

SmallRig Poloviční klec pro BMPCC 4K (2254)

 • -29 %
Speciální akce: -29%
SmallRig Half Cage pro Blackmagic Design Pocket Cinema Camera 4K & 6K je klec,
bez DPH 1 207 Kč
1 460 Kč 2 044 Kč
K odeslání 2 ks

Viltrox S 56 mm T1,5 (MFT)

 • -4 %
Speciální akce: -4%
Filmové MFT objektivy značky Viltrox nabízejí konzistentní rozměry/váhu/těžiště/ovládání
bez DPH 9 074 Kč
10 980 Kč 11 484 Kč
Skladem 3 ks

Portkeys LH7P (černý)

Portkeys LH7P je 7″, vysoce světelný (1000 cd/m2) dotykový kamerový monitor s bezdrátovým
bez DPH 7 978 Kč
9 653 Kč
Skladem 2 ks

SanDisk Extreme PRO SDXC UHS-II 64GB 300MB/s

Extreme PRO SDXC UHS-II 64GB 300MB/s
bez DPH 1 999 Kč
2 419 Kč
Skladem 1 ks

Atomos Spirálový kabel 4K Full HDMI - Full HDMI

 • 4K / UHD
Spirálový kabel Atomos HDMI 2.0 - na výběr z několika provedení. Kabel připravený
bez DPH 1 210 Kč
1 464 Kč
Na cestě 3 ks

Portkeys Keygrip

Inteligentní kamerový dálkový ovladač Keygrip je mj. vybaven přepínačem pro rychlé
bez DPH 11 411 Kč
13 807 Kč
Skladem 1 ks

PortKeys HH7

Displej: 7“ IPS Rozlišení: 1920x1200 Jas: 1200 cd/m2 Vstupy: 4K HDMI (1.4B), HDMI
bez DPH 6 940 Kč
8 397 Kč
K odeslání 2 ks

LanParte 13" Heavy Duty Friction Magic Arm (MA1-13)

Ramena LanParte Magic Arm slouží k snadnému upevnění monitorů, audio rekordérů, světel
bez DPH 2 100 Kč
2 541 Kč
Skladem 2 ks

Viltrox S 33 mm T1,5 (MFT)

 • -4 %
Speciální akce: -4%
Filmové MFT objektivy značky Viltrox nabízejí konzistentní rozměry/váhu/těžiště/ovládání
bez DPH 9 074 Kč
10 980 Kč 11 484 Kč
Skladem 2 ks

Libec Urban CamBag 17

Řada batohů pro fotoaparáty a malé kamery Libec Urban CamBag se prodává ve variantách
bez DPH 2 350 Kč
2 844 Kč
Skladem 3 ks

Panasonic Lumix G Vario 7-14mm f/4.0 Asph

 • Doprava zdarma
Panasonic Lumix G Vario 7-14mm/F4.0 Asph je extrémně široký zoom pro fotoaparáty/kamery
bez DPH 21 479 Kč
25 990 Kč
Skladem 3 ks

Blackmagic Design ATEM SDI

Modely ATEM SDI jsou 3G-SDI variantami oblíbených HD režií ATEM Mini! Modely ATEM
bez DPH 7 683 Kč
9 296 Kč 10 446 Kč
Skladem 1 ks

Decimator Design 12G-CROSS

Univerzální HDMI / SDI 4K převodník s funkcí přepočítání velikosti obrazu a převodu
bez DPH 13 585 Kč
16 438 Kč
K odeslání 2 ks

Azden SGM-250MX

Varianta s konektorem Mini XLR, např. pro Blackmagic Pocket Cinema Cameru 4K/6K.
bez DPH 5 249 Kč
6 351 Kč
Skladem 3 ks

camRade wetSuit Blackmagic Pocket Cinema

Pláštěnka speciálně ušitá pro Blackmagic Pocket Cinema Camera 4K a 6K, která ji ochrání
bez DPH 4 421 Kč
5 349 Kč
Skladem 3 ks

Blackmagic Design Power Supply - Pocket Camera 4K 12V30W

Napájecí zdroj Blackmagic Design 12V pro Pocket Cinema Camera 4K (30 W)
bez DPH 963 Kč
1 165 Kč
Na cestě 2 ks

Feelworld F6

Velice lehký a tenký 5,7” 4K kamerový monitor s HDMI I/O a IPS panelem s Full HD
bez DPH 2 950 Kč
3 570 Kč
na dotaz

PortKeys LH5 HDR

Displej: 5“, IN-cell, dotykový Rozlišení: 1920x1080 Jas: 1500 cd/m2 Vstupy: 4K HDMI,
bez DPH 6 508 Kč
7 875 Kč
Na cestě 1 ks

Panasonic Lumix G Macro 30mm/F2.8 ASPH./MEGA O.I.S.

Nový přírůstek do řady výměnných objektivů LUMIX G pro bajonet Micro Four Thirds,
bez DPH 7 430 Kč
8 990 Kč
Skladem 2 ks

Panasonic Leica DG Vario-Summilux 25-50 mm f/1,7 Asph

 • Doprava zdarma
Nový (8/2021) teleobjektiv pro standard MFT, Leica DG Vario-Summilux 25-50 mm f/1,7
bez DPH 38 008 Kč
45 990 Kč
Skladem 2 ks

SmallRig NP-F Battery Adapter Mount Plate Kit for Canon EOS R5 / R5C and BMPCC 4K / 6K / 6K Pro (Ad

 • Novinka
Sada adaptérů SmallRig NP-F Battery Mount Plate Kit pro Canon EOS R5 / R5C a BMPCC
bez DPH 1 711 Kč
2 070 Kč
Na cestě > 5 ks

Feelworld FW279 - 7" HDMI Kamerový náhledový monitor

Velice lehký a tenký 7” 4K kamerový monitor s HDMI I/O a IPS panelem s vysokou světelností
bez DPH 5 946 Kč
7 195 Kč
Skladem 1 ks

Feelworld F5

Nový, kompaktní (tl. 25,2 mm) a velice lehký (142,5 g) 5” 4K kamerový monitor s HDMI
bez DPH 3 636 Kč
4 400 Kč
na dotaz

Panasonic LEICA DG SUMMILUX 9mm / F1.7 Asph. (H-X09)

Panasonic LEICA DG SUMMILUX 9mm F1.7 je ultra-širokoúhlý objektiv s vysokou světelností
bez DPH 10 570 Kč
12 790 Kč
Skladem 1 ks

Blackmagic Design ATEM Camera Control Panel

 • Doprava zdarma
Ovládací pult pro kamery Blackmagic Design URSA Broadcast, URSA Mini, Blackmagic
bez DPH 72 495 Kč
87 719 Kč
Skladem 1 ks

Viltrox S 23 mm T1,5 (MFT)

 • -4 %
Speciální akce: -4%
Filmové MFT objektivy značky Viltrox nabízejí konzistentní rozměry/váhu/těžiště/ovládání
bez DPH 9 074 Kč
10 980 Kč 11 484 Kč
14-30 dní

Panasonic Leica DG Summilux 12mm F1.4 Asph.

 • Doprava zdarma
Objektiv LEICA DG SUMMILUX 12mm/F1.4 ASPH (24 mm, 35mm ekv.) značky Panasonic nabízí
bez DPH 29 744 Kč
35 990 Kč
Skladem 1 ks

Libec AP-X Smart Quick Release Adapter

Stativová základna Libec AP-X s rychloupínací destičkou dovoluje velice rychlou a
bez DPH 1 595 Kč
1 930 Kč
K odeslání 1 ks

camRade run&gunBackpack Medium

Run-and-gun style backpack for cameras up to 38 cm and 15.0"
bez DPH 5 903 Kč
7 143 Kč
K odeslání 1 ks

Tentacle Sync E (Standard Set)

2x sada kompaktního generátoru časového kódu Tentacle SYNC E mk2 s Bluetooth 5 p
bez DPH 8 437 Kč
10 209 Kč
K odeslání 1 ks

Saramonic SR-LV600

Saramonic SR-LV600 je kvalitní všesměrový klopový mikrofon s Mini-XLR výstupem. Je
bez DPH 939 Kč
1 136 Kč
Skladem 1 ks

AVtec XFD057 5,7" FullHD kompaktní referenční monitor

Tento výrobní monitor má 5,7" IPS LCD panel s rozlišením 1920x1080 pixelů.
bez DPH 6 644 Kč
8 039 Kč
Skladem 1 ks

Azden SGM-250CX

Mikrofon SGM-250CX japonské značky Azden je díky provedení typu „krátká puška” ideální
bez DPH 5 249 Kč
6 351 Kč
Skladem 1 ks

Saramonic SR-TM1 11" Shotgun Condenser Microphone

 • -41 %
Speciální akce: -41%
Saramonic SR-TM1 je profesionální puškový mikrofon (dl. 28, průměr 2,3 cm) pro všechny
bez DPH 2 750 Kč
3 328 Kč 5 679 Kč
Skladem 1 ks

AVtec XFM070 Ultra Slim 7" Full HD monitor

Monitor AVtec XFM070 s rozlišením Full HD na kameře má 7" IPS LCD panel v hliníkovém
bez DPH 7 385 Kč
8 936 Kč
Skladem 1 ks

Wooden camera - V-mount (BMPCC4K)

Dřevěná deska V-Mount značky Camera využívající IDX V-Mount a konektor Blackmagic
bez DPH 4 742 Kč
5 738 Kč
Skladem 1 ks

Metabones Canon EF Lens to Micro Four Thirds T Speed Booster ULTRA 0.71x

Adaptér pro montáž objektivů Canon EF na kamery s aktivním i pasivním MFT bajonetem.
bez DPH 14 843 Kč
17 960 Kč
Skladem 1 ks

Blackmagic Design Pocket Camera Battery Grip

Bateriový grip pro kamery Blackmagic Pocket Cinema Camera 4K/6K dovoluje nahradit
bez DPH 6 126 Kč
7 412 Kč
14-30 dní

Panasonic LEICA DG VARIO-SUMMILUX 10-25mm / F1.7 ASPH. (H-X1025)

 • Doprava zdarma
Výkonný transfokátor pro standard MFT: LEICA DG VARIO-SUMMILUX 10-25mm / F1.7 ASPH!
bez DPH 40 495 Kč
48 999 Kč
na dotaz

Panasonic LUMIX G VARIO 12-60mm/F3.5-5.6 POWER O.I.S.

Panasonic LUMIX G VARIO 12-60mm (24-120 mm 35mm ekv.) je univerzální objektiv s vysokým
bez DPH 9 090 Kč
10 999 Kč
na dotaz

Panasonic LUMIX G Vario 14-140mm F3.5-5.6 II ASPH. POWER O.I.S. (H-FSA14140)

Speciální akce
Všestranný 10x zoom MFT objektiv kompaktních rozměrů s optickým stabilizátorem, odolností
bez DPH 14 620 Kč
17 690 Kč 17 990 Kč
na dotaz

Blackmagic Design Fusion Studio

Fusion Studio je profesionální software pro tvorbu vizuálních efektů a kompoziční
bez DPH 7 114 Kč
8 608 Kč
14-30 dní

Panasonic Lumix G Vario 45-150mm f/4-5.6 Asph. Mega O.I.S. (černý)

MFT zoom s rozsahem portrét-telefoto (45-150mm, 90-300mm 35mm ekv.) a optickou stabilizací
bez DPH 4 958 Kč
5 999 Kč
na dotaz

Panasonic Lumix G 42.5mm/F1.7 ASPH./POWER O.I.S.

Nový objektiv v řadě Lumix G pro fotoaparáty a kamery s bajonetem MFT, LUMIX G 42,5mm
bez DPH 8 255 Kč
9 989 Kč
na dotaz

Panasonic LUMIX G VARIO 100-300mm F4.0-5.6 II POWER O.I.S. (2017)

Inovovaný model „A” oblíbeného teleobjektivu LUMIX G VARIO 100-300mm přináší kompatibilitu
bez DPH 13 628 Kč
16 490 Kč
na dotaz

Tentacle Sync E (Single Set)

1x sada kompaktního generátoru časového kódu Tentacle SYNC E mk2 s Bluetooth 5 p
bez DPH 4 811 Kč
5 821 Kč
na dotaz

Teradek Wave

 • Doprava zdarma
Všestranný 7“ monitor s vysokým jasem a funkcí pro streamování videa nabízí agregaci
bez DPH 26 899 Kč
32 548 Kč
7-14 dní

Voigtländer Nokton F0.95/25mm MFT

Kvalitný a veľmi svetelný objektív určený pre zariadenia s micro 4/3 bajonetom
bez DPH 15 574 Kč
18 845 Kč
na dotaz

Olympus M.Zuiko Digital ED 7-14 mm f/2,8 Pro

 • Doprava zdarma
Profesionální širokoúhlý zoom pro bajonet MFT nabízí vynikající světelnost f/2,8
bez DPH 29 331 Kč
35 491 Kč
1-2 dny

SWIT S-8PE6 Canon DSLR Battery

SWIT S-8PE6 je kvalitní Li-ion akumulátor kompatibilní s Canon LP-E6 pro řadu DSLR/DSLM
bez DPH 963 Kč
1 165 Kč
3-5 dnů

Tilta Camera Cage pro Blackmagic Pocket Cinema Camera 4K - Advanced Kit

Klec na kameru Tilta pro kameru Blackmagic Pocket Cinema 4K - pokročilá sada
bez DPH 11 412 Kč
13 809 Kč
14-30 dní

Olympus M.Zuiko Digital ED 12 mm f/2,0

 • Doprava zdarma
Extrémně širokoúhlý objektiv pro bajonet MFT se pyšní velmi dobrou světelností pro
bez DPH 18 181 Kč
21 999 Kč
1-2 dny

Wise 2TB Portable SSD

 • -10 %
Speciální akce: -10%
Profesionální SSD disky pro 4K video! Doporučeno výrobcem Blackmagic Design (Pocket
bez DPH 9 818 Kč
11 880 Kč 13 208 Kč
14-30 dní

Voigtländer Nokton F0.95/42,5mm MFT

 • Doprava zdarma
Kvalitný a veľmi svetelný objektív určený pre zariadenia s micro 4/3 bajonetom
bez DPH 17 347 Kč
20 990 Kč
na dotaz

Olympus M.Zuiko Digital ED 12-100 mm f/4 IS Pro

 • Doprava zdarma
Všestranný profesionální zoom pro bajonet MFT nabízí konstantní světelnost f/4 v
bez DPH 28 917 Kč
34 990 Kč
3-5 dnů

Olympus M. Zuiko Digital ED 17mm f/1.8 MSC

Odlehčený širokoúhlý objektiv pro bajonet MFT nabízí vysokou světelnost, AF systém
bez DPH 11 397 Kč
13 790 Kč
1-2 dny

Voigtländer Nokton F0.95/17.5mm MFT

 • Doprava zdarma
Tento objektív so svojou ohniskovou vzdialenosťou 17.5mm a uhlom záberu 64,6° aj
bez DPH 18 174 Kč
21 991 Kč
na dotaz

Olympus M.Zuiko Digital ED 12-40 mm f/2,8 Pro

 • Doprava zdarma
Profesionální širokoúhlý zoom pro bajonet MFT nabízí vynikající světelnost f/2,8
bez DPH 22 561 Kč
27 299 Kč
1-2 dny

Syrp Slingshot

 • Doprava zdarma
Syrp Slingshot je unikátní kamerová lanovka pro tvorbu motion control/časosběrných
bez DPH 21 225 Kč
25 682 Kč
7-14 dní

Tilta Full Camera Cage for BMPCC 4K/6K-Tactical Grey

Tato kompletní klec na kameru poskytuje kompletní ochranný pancíř pro tělo kamery
bez DPH 2 493 Kč
3 017 Kč
14-30 dní

Tilta Full Camera Cage for BMPCC 4K/6K-Tilta Grey

Tato kompletní klec na kameru poskytuje kompletní ochranný pancíř pro tělo kamery
bez DPH 2 493 Kč
3 017 Kč
14-30 dní

Tilta Nucleus-M Wireless Lens Control System

 • Doprava zdarma
Nucleus-M je výkonný a cenově dostupný tříkanálový systém pro bezdrátové ovládání
bez DPH 31 996 Kč
38 715 Kč
14-30 dní

Core SWX PB-EDGE for Blackmagic Pocket Cinema Camera 4K/6K

14,8V/49Wh Li-ion power pack pro BMPCC4K. Obsahuje nabíječku PB70-C15 a krátký LPE6
bez DPH 7 480 Kč
9 051 Kč
Na cestě 1 ks
VHODNÉ PRO (6)