Blackmagic Design 12G-SDI SFP Optical Module

Voliteľný 12G optický modul podporujúcí SD, HD a ULTRA HD normy. Modul je možné použiť s Blackmagic Design Studio Camera alebo s Blackmagic Design Atem Studio converter alebo s Blackmagic Design Atem Talkback Converter 4K

Více informací

9 415 Kč s DPH 7 781 Kč bez DPH
-+
Dostupnost
3-5 dnů
Kód zboží:
ADPT-12GBI/OPT
Přidat do porovnání
Popis produktu

Popis produktu

Voliteľný 12G optický modul podporujúcí SD, HD a ULTRA HD normy. Modul je možné použiť s Blackmagic Design Studio Camera alebo s Blackmagic Design Atem Studio converter alebo s Blackmagic Design Atem Talkback Converter 4K

Form Factor SFP cage
Fiber Connector     Duplex LC Connectors
Compatible with Singlemode Fiber
Parametry

Parametry

Výrobce: Blackmagic Design
Kategorie: Příslušenství
PŘÍSLUŠENSTVÍ (1)

Střižny, režie, převodníky

  • Doprava zdarma

Blackmagic Design ATEM Studio Converter 2

Skladem 1 ks
bez DPH 50 915 Kč 61 607 Kč
DALŠÍ VARIANTY (2)

Blackmagic Design 3G-SDI SFP Optical Module

Skladem > 10 ks
bez DPH 1 775 Kč 2 148 Kč

Blackmagic Design 6G-SDI SFP Optical Module

Skladem > 10 ks
bez DPH 3 686 Kč 4 460 Kč
ALTERNATIVNÍ (1)

FieldCast 12G SFP Optical Transceiver

1-2 dny
bez DPH 3 900 Kč 4 719 Kč