Blackmagic Design 12G-SDI SFP Optical Module

Voliteľný 12G optický modul podporujúcí SD, HD a ULTRA HD normy. Modul je možné použiť s Blackmagic Design Studio Camera alebo s Blackmagic Design Atem Studio converter alebo s Blackmagic Design Atem Talkback Converter 4K

Více informací

8 469 Kč s DPH 6 999 Kč bez DPH
-+
Dostupnost
Na cestě 20 ks
Kód zboží:
ADPT-12GBI/OPT
Přidat do porovnání
Popis produktu

Popis produktu

Voliteľný 12G optický modul podporujúcí SD, HD a ULTRA HD normy. Modul je možné použiť s Blackmagic Design Studio Camera alebo s Blackmagic Design Atem Studio converter alebo s Blackmagic Design Atem Talkback Converter 4K

Form Factor SFP cage
Fiber Connector     Duplex LC Connectors
Compatible with Singlemode Fiber
Parametry

Parametry

Výrobce: Blackmagic Design
Kategorie: Příslušenství
PŘÍSLUŠENSTVÍ (7)

Kamery

  • Doprava zdarma

Blackmagic Design Studio Camera HD 2

Na cestě 12 ks
bez DPH 32 704 Kč 39 572 Kč
  • Doprava zdarma

Blackmagic Design Studio Camera 4K 2

dlouhodobě vyprodáno
bez DPH 40 504 Kč 49 010 Kč

Střihové karty

  • Doprava zdarma
  • 4K rozlišení

Blackmagic Design UltraStudio 4K Extreme 3

Na cestě 1 ks
bez DPH 66 654 Kč 80 651 Kč

Střižny, režie, převodníky

Blackmagic Design Mini Converter Optical Fiber 12G

Na cestě 60 ks
bez DPH 3 436 Kč 4 158 Kč

Blackmagic Design ATEM Camera Converter

Na cestě 5 ks
bez DPH 13 362 Kč 16 168 Kč
  • Doprava zdarma

Blackmagic Design ATEM Studio Converter 2

14-30 dní
bez DPH 42 731 Kč 51 705 Kč
  • Doprava zdarma

Blackmagic Design ATEM Talkback Converter 4K

Na cestě 3 ks
bez DPH 55 863 Kč 67 594 Kč
ALTERNATIVNÍ (1)

FieldCast 12G SFP Optical Transceiver

Skladem 13 ks
bez DPH 3 909 Kč 4 730 Kč