Blackmagic Design 12G-SDI SFP Optical Module

Voliteľný 12G optický modul podporujúcí SD, HD a ULTRA HD normy. Modul je možné použiť s Blackmagic Design Studio Camera alebo s Blackmagic Design Atem Studio converter alebo s Blackmagic Design Atem Talkback Converter 4K

Více informací

9 240 Kč s DPH 7 636 Kč bez DPH
-+
Dostupnost
Praha 5 ks
Doprava zdarma při nákupu tohoto produktu
Kód zboží:
ADPT-12GBI/OPT
Přidat do porovnání
Popis produktu

Popis produktu

Voliteľný 12G optický modul podporujúcí SD, HD a ULTRA HD normy. Modul je možné použiť s Blackmagic Design Studio Camera alebo s Blackmagic Design Atem Studio converter alebo s Blackmagic Design Atem Talkback Converter 4K

Form Factor SFP cage
Fiber Connector     Duplex LC Connectors
Compatible with Singlemode Fiber
Parametry

Parametry

PŘÍSLUŠENSTVÍ (5)

Střihové karty

  • Doprava zdarma
  • 4K rozlišení

Blackmagic Design UltraStudio 4K Extreme 3

Skladem 1 ks
bez DPH 74 501 Kč 90 146 Kč

Střižny, režie, převodníky

  • -5 %
  • Doprava zdarma

Blackmagic Design ATEM Camera Converter

Skladem 4 ks
bez DPH 14 203 Kč 17 186 Kč
  • -5 %
  • Doprava zdarma

Blackmagic Design ATEM Studio Converter 2

Skladem 2 ks
bez DPH 45 658 Kč 55 246 Kč
  • -5 %
  • Doprava zdarma

Blackmagic Design ATEM Talkback Converter 4K

Skladem 4 ks
bez DPH 58 922 Kč 71 296 Kč

Blackmagic Design Mini Converter Optical Fiber 12G

Na cestě > 5 ks
bez DPH 3 732 Kč 4 516 Kč
ALTERNATIVNÍ (1)

FieldCast 12G SFP Optical Transceiver

Skladem 2 ks
bez DPH 3 909 Kč 4 730 Kč