Blackmagic Design Fairlight Desktop Console

Fairlight Desktop Console je ovládací pult sekce Fairlight programu DaVinci Resove nabízející 12 dotykově citlivých, motorizovaných posuvných ovladačů, otočné potenciometry, integrované LCD displeje nad každou Channel Strip sekcí, automatizační a navigační funkce, HDMI výstup pro přímé zobrazení nastavení pultu na externím monitoru a další funkce!

Více informací

87 056 Kč s DPH 71 947 Kč bez DPH
-+
Dostupnost
Odešleme: 13. 02.
K odeslání 1 ks
Budapest 1 ks
Kód zboží:
DV/RESF/EDTAUSMIN
Přidat do porovnání Historie ceny
Popis produktu

Popis produktu

Fairlight Desktop Console je ovládací pult sekce Fairlight programu DaVinci Resove nabízející 12 dotykově citlivých, motorizovaných posuvných ovladačů, otočné potenciometry, integrované LCD displeje nad každou Channel Strip sekcí, automatizační a navigační funkce, HDMI výstup pro přímé zobrazení nastavení pultu na externím monitoru a další funkce!

Fairlight Desktop Console je ovládací pult pro DaVinci Resolve (sekce Fairlight) pro komplexní míchání několika stop v reálném čase vč. nastavení řady parametrů i plug-inů, a také monitoring, záznam a navigaci v projektu. Jde o ideální nástroj pro menší studia, např. pro zpracování reklamních znělek, webových pořadů apod. Pult nabízí klasické rozvržení s 12 motorizovanými šavlemi, precizními potenciometry a podsvícenými tlačítky pro rychlou identifikaci kanálů. Dovoluje rychle nastavovat parametry integrovaného ekvalizéru a kompresoru u jednotlivých kanálů, plug-iny ad. Díky HDMI výstupu je možné připojit displej zobrazující kompletní nastavení, jako je tomu u velkých mixážních pultů!

12 kanálů
Pult Fairlight Desktop Console nabízí 12 plně vybavených kanálových sekcí vč. 100mm motorizovaného tahového ovladače pro nastavení úrovně, tlačítek např. pro umlčení nebo solo, multifunkčního otočného enkodéru a stavového LCD displeje (zobrazuje jméno stopy/sběrnice, číslo, barvu, směrování, úroveň, automatizaci, přiřazení sběrnici apod.). Každý kanál lze přiřadit libovolné stopě projektu či ke skupině stop nebo k celé sběrnici. Díky tomu lze snadno a rychle ovládat celý projekt během záznamu i míchání. Samozřejmostí je možnost vytvářet a přepínat skupiny šavlí.

Rychlá navigace
Během práce na hudebním projektu se nemůžete zdržovat hledáním klipů v časové ose a lovením tlačítek myší. S pultem Fairlight Desktop Console budete pracovat rychleji díky transportním tlačítkům a kvalitnímu jog/shuttle ovladači pro rychlý pohyb v rámci časové osy, spouštění/zastavování přehrávání či odskok na přesnou pozici v časové ose. Jog/shuttle kolečko lze využívat rovněž k zoomování časové osy, nastavování úrovní stop apod.

Konfigurovatelnost
Tlačítka pultu lze využívat pro řadu funkcí vč. ovládání plug-inů, integrovaných sekcí ekvalizace a dynamiky apod. V základním nastavení pracuje pult v režimu jednotlivých kanálů (tj. jeden channel strip na stopu). Režim Focus umožňuje přiřadit tlačítka a enkodéry k funkcím plug-inů pro jedinou stopu. Díky tomu lze např. nastavovat několik frekvenčních pásem ekvalizéru najednou, což je pomocí myši nemožné...

Automatizace
Pult dovoluje zaznamenávat nastavení parametrů v čase vč. změny úrovní, ale i komplexních parametrů plug-inů! Díky tomu lze vytvářet (a později editovat) mixy živě, v reálném čase. Šavle i otočné ovladače jsou dotykově citlivé pro rychlou aktivaci. Šestice automatizačních tlačítek dovoluje de/aktivovat automatizaci, nastavit režim záznamu nebo zobrazit automatizační křivky.

Nastavení poslechu
Nechybí ani flexibilní monitorovací sekce dovolující přepínat např. mezi poslechem ve sluchátkách, pomocí nearfield nebo hlavních monitorů, až po 3D formáty. Pult umožňuje rychle přepínat mezi zdroji signálu pro poslechovou sběrnici, nastavovat úrovně i talkback funkce (vyžaduje Fairlight Audio Interface). Výstup lze samozřejmě také rychle ztlumit (Dim) nebo umlčet (Mute).

HDMI náhled
Pokud k pultu připojíte HDMI monitor, získáte vizuální zpětnou vazbu s nastavením celého pultu. Zobrazí se informace o úrovních kanálů i rozhraní ekvalizérů, kompresorů a dalších plug-inů. Nemusíte tedy otevírat další okna, která by překryla časovou osu projektu. Např. jakmile zahájíte upravování parametrů ekvalizéru, ihned se automaticky zobrazí jeho rozhraní. Automaticky se zobrazí též sběrnice, parametry channel strip sekcí atd. Není třeba nic konfigurovat, připojíte HDMI monitor a ihned pracujete!

Parametry

Parametry

Výrobce: Blackmagic Design
Kategorie: Kontrolery
PŘÍSLUŠENSTVÍ (2)

Software, ovladače disková pole

  • Top produkt

Blackmagic Design DaVinci Resolve Studio

Skladem > 5 ks
bez DPH 6 977 Kč 8 442 Kč
  • Top produkt

Blackmagic Design DaVinci Resolve Studio verze s USB donglem

K odeslání 2 ks
bez DPH 6 977 Kč 8 442 Kč