Blackmagic Design Duplicator 4K - rozbaleno

Tento produkt už není v naší nabídce. Vyberte se prosím z alternativ níže.
Popis produktu

Popis produktu

Pouze rozbaleno.

 

STX BAZAR

-----------------------------------------------------

 

Blackmagic Duplicator 4K dovoluje zaznamenávat Ultra HD pořady na levné SD karty a distribuovat je návštěvníkům kulturních nebo sportovních akcí přímo na místě, těsně po skončení přenosu. Zařízení integruje 25 slotů pro SD karty, 12G-SDI rozhraní a enkodér videa do formátu H.265 nebo H.264. Blackmagic Duplicator 4K představuje ideální cestu, jak snadno a rychle distribuovat Ultra HD pořady ve formátu kompatibilním s 4K televizemi nebo počítači se systémem Windows 10.

Blackmagic Duplicator 4K

Nový Blackmagic Duplicator 4K dovolí producentům kulturních a sportovních akcí zvýšit ziskovost živých přenosů prodejem záznamů přímo na místě, všem návštěvníkům akce. Uživatelé mohou prodávat záznamy koncertů, divadelních představení, sportovních utkání, konferencí, seminářů apod.

Kodek H.265
Blackmagic Duplicator 4K zaznamenává video do formátu H.264 i do moderního H.265, který je novým standardem pro distribuci Ultra HD obsahu, a ukládá jej na standardní SD karty. Integrovaný hardwarový enkodér H.265 videa produkuje Ultra HD záznam vynikající kvality i v režimu vysoké snímkové frekvence 2160p60. Obrazová kvalita je ve srovnání se starším kodekem H.264 vyšší a vytvářená videa mají dostatečně nízký datový tok pro bezproblémové přehrávání médií přímo z SD karty. Díky kodeku H.265 jsou produkované Ultra HD soubory jen o něco větší, než HD videa kódovaná pomocí staršího standardu H.264.

Záznam na SD karty
Díky 25 integrovaným slotům pro SD karty dovoluje Blackmagic Duplicator 4K distribuovat videa prostřednictvím běžně dostupných, malých, levných a rychlých médií. Na karty lze zaznamenávat video v SD, HD a Ultra HD normách až do rozlišení 2160p60 a snadno je číst na počítačích se systémem Windows 10 nebo v Ultra HD televizích, prostřednictvím USB adaptéru.

Blackmagic Duplicator 4K

Ultra HD
Vysoce efektivní H.265 enkodér je schopen zaznamenat hodinový Ultra HD pořad na levnou 8GB SD kartu. Karty lze také snadno opatřovat vlastními potisky, neprodané karty lze samozřejmě stejně snadno smazat a použít pro další akci. Na rozdíl od diskových formátů á la Blu-ray si diváci nemusí pořizovat nákladné vybavení pro přehrávání pořadů. Blackmagic Duplicator 4K představuje snadnou, vysoce kompatibilní a nenákladnou cestu, jak distribuovat Ultra HD obsah k divákům, již dnes! HD obsah lze distribuovat také ve formátu H.264 pro maximální kompatibilitu s televizory apod.

Blackmagic Duplicator 4K

Snadné ovládání
Ovládací prvky na čelním panelu slouží k maximálně snadné obsluze: šest velkých, podsvícených tlačítek je určených ke spuštění/zastavení záznamu, procházení menu apod. Tlačítko „Lock” chrání probíhající záznam před nechtěným přerušením, zatímco tlačítko „Append” sloučí různé záznamy do jednoho souboru. Tlačítko Append usnadní záznam akcí, které mají přestávky a v konečném důsledku také zjednoduší přehrávání záznamu díky nutnosti přehrát pouze jediný soubor.

Blackmagic Duplicator 4K

12G-SDI rozhraní
Model Blackmagic Duplicator 4K je vybaven 12G-SDI rozhraním a je kompatibilní se všemi SD, HD, a Ultra HD normami až do formátu 2160p60. Pro distribuci záznamu z velkých akcí lze zřetězit několik Duplicatorů pomocí průchozího SDI vstupu a funkcí pro dálkové ovládání prostřednictvím rozhraní RS-422. Uživatelé tak mohou vytvářet velké množství kopií SD karet najednou, v reálném čase. Jakmile je záznam spuštěn nebo přerušen na prvním Duplicatoru, ostatní zařízení v řetězci jej následují. Produkt je rovněž vybaven slotem typu SFP pro volitelný optický SDI modul, který dovolí provozovat podstatně delší kabeláž.

Klíčové funkce produktu Blackmagic Duplicator 4K

  • Simultánní záznam videa na 25 SD karet najednou.
  • Enkódování videa do formátu H.265 nebo H.264 v reálném čase.
  • 12G-SDI průchozí vstup a rozhraní RS-422 pro dálkové ovládání.
  • Používá standardní formáty kompatibilní s počítači a Ultra HD televizory.
  • Zaznamenává formáty SD, HD a Ultra HD až do 2160p60.
  • Možnost řetězení Duplicatorů 4K pro simultánní tvorbu velkého množství kopií.
  • Snadné ovládání díky přehlednému čelnímu panelu.
  • Univerzální napájení ze strojů střídavého napětí 110V – 240V.

 
Blackmagic Duplicator 4KAktualizace 1.1 (duben 2017)
Přidána podpora kodeku H.264. Stahujte zde.

Aktualizace 1.1.1 (srpen 2017)
Zdokonaluje synchronizaci audia a videa u H.264 i H.265 souborů ve všech podporovaných snímkových frekvencích pro vyšší kompatibilitu s populárními aplikacemi pro přehrávání videa.

Aktualizace 1.2 (březen 2019)
Videorekordér Blackmagic Duplicator 4K implementuje v nové verzi firmware sekvenční záznamový režim dovolující přistupovat k SD kartám jako k jedinému disku. Záznam může být zastaven po zaplnění všech dostupných SD karet (Single Disk Mode) nebo může pokračovat přepisováním dat (Infinite Overwrite Mode). Firmware 1.2 také optimalizuje kód H.264 a H.265 kodeků a přináší další, blíže nespecifikované optimalizace rychlosti i stability.

Parametry

Parametry

PŘÍSLUŠENSTVÍ (1)

PŘÍSLUŠENSTVÍ (1)

Blackmagic Design Duplicator 4K

  • -8 %
  • Doprava zdarma
Blackmagic Duplicator 4K dovoluje zaznamenávat Ultra HD pořady na levné SD karty
54 590 Kč
14-30 dní