Blackmagic Design Audio Monitor 12G G3

Blackmagic Audio Monitor 12G G3 je třetí generace oblíbeného rackového řešení pro monitorování zvuku od společnosti Blackmagic. Model G3 je vybaven 10G ethernetovým SMPTE-2110 IP video vstupem, takže se uživatelé mohou připojit k IP vysílacím systémům bez externího převodníku. Navíc obsahuje také skvěle čitelné, velké metry zvuku s přesnou balistikou, 12G-SDI…

Více informací

35 890 Kč s DPH 29 661 Kč bez DPH
-+
Dostupnost
Na cestě 3 ks
Popis produktu ČLÁNKY

Popis produktu

Blackmagic Audio Monitor 12G G3 je třetí generace oblíbeného rackového řešení pro monitorování zvuku od společnosti Blackmagic. Model G3 je vybaven 10G ethernetovým SMPTE-2110 IP video vstupem, takže se uživatelé mohou připojit k IP vysílacím systémům bez externího převodníku. Navíc obsahuje také skvěle čitelné, velké metry zvuku s přesnou balistikou, 12G-SDI vstup, tradiční symetrické analogové XLR, nesymetrické a AES/EBU audio vstupy a také výstup HDMI videa. V prodeji od 6/2024.

Blackmagic Audio Monitor 12G G3 je výkonný zvukový monitor přinášející velmi dobrou zvukovou kvalitu v rackovém provedení výšky 1RU! Konstrukci dominují velké zvukové metry s přesnou balistikou a přepínáním mezi různými standardy měření zvuku. K dispozici je také 12G-SDI vstup pro monitorování zvuku z profesionálních video zařízení, nově rovněž 10G Ethernet SMPTE-2110 IP video vstup pro připojení k IP video systémům bez externího převodníku. Nechybí ani tradiční symetrické analogové vstupy XLR, nesymetrické RCA a digitální AES/EBU! K dispozici je též HDMI video výstup pro připojení k velkoplošným televizorům nebo počítačovým monitorům. Kovové šasi je černě eloxováno a ladí s ostatním, moderním vybavením Blackmagic Design. Celokovová konstrukce navíc eliminuje akustické vibrace i při vysoké hlasitosti. Na předním panelu jsou tlačítka pro sólo levého nebo pravého kanálu, volbu mezi 12G-SDI, 2110 IP, AES/EBU, XLR nebo RCA vstupy a ztlumení reproduktorů. Přímo na předním panelu se nachází rovněž sluchátkový výstup.

Zařízení integruje zesilovač s vysokým výkonem pro čistý monitoring v hlučném prostředí, například při živých akcích. Tajemství vysoké zvukové kvality tkví v konstrukci se dvěma subwoofery, které mají dostatečný výkon pro vytvoření hlubokých basů i v rámci omezené velikosti zařízení. Zvukové metry mají balistiku v analogovém stylu: každý segment metru má nezávislou RGB LED diodu, kterou lze změnit na jakoukoli barvu požadovanou pro různé standardy měžení. Navíc je každý segment nezávisle zpracován a izolován, takže nedochází k pronikání světla mezi segmenty. Metry lze provozovat v režimech VU -20dBFS a -18dBFS, PPM EBU -20dBFS a -18dBFS, PPM BBC -20dBFS a -18dBFS, Loudness EBU +9 a +18 plus Loudness ve stupnici K-weighting LUFS +9 a +18.

HDMI výstup dovoluje používat velkoplošný televizor nebo počítačový monitor jako náhledový. HDMI výstup se převádí z aktuálně vybraného vstupu, buď 12G-SDI, nebo z videovstupů 2110 IP. K dispozici je i průchozí 12G-SDI výstup, který rovněž zobrazí aktuálně zvolený vstup. Zařízení také de-embeduje zvuk ze všech standardů SD, HD a Ultra HD videa a podporuje všechny HD video standardy 720p až 720p60, prokládané standardy 1080 až 1080i60 a všechny standardy 1080p až 1080p60, v rozlišení Ultra HD až 2160p60. Zahrnuje rovněž podporu nekomprimovaného SMPTE-2110-20 videa, komprimovaného kodeku Blackmagic IP pro vysokou snímkovou frekvenci Ultra HD a také podporu SMPTE-2110-21, SMPTE-2110-30 a SMPTE-2110-40.

Blackmagic Audio Monitor 12G podporuje specifikace rozhraní NMOS, takže všechna IP video zařízení 2110 mohou pracovat společně jako velký virtuální router. Videohub Smart Control navíc může směrovat zdroje do cílových míst v 2110 IP sítích, protože může fungovat jako řadič NMOS. Blackmagic Audio Monitor 12G také podporuje IS-04 pro zjišťování a registraci IP video zařízení a IS-05 pro správu připojení mezi IP video zařízeními.

Funkce Blackmagic Audio Monitor 12G G3

  • Výkonný zvukový monitor s duálním subwooferem ve velikosti 1RU
  • Vstupy 10G Ethernet SMPTE-2110 IP a 12G-SDI
  • Jasné RGB LED zvukové metry
  • Monitorování VU, PPM nebo Loudness
  • Vestavěný LCD displej pro sledování zdrojů videa
  • HDMI výstup pro monitorování
  • Plně odpovídá standardu SMPTE-2110 pro IP video
  • Symetrické analogoví XLR, nesymetrické RCA a digitální AES/EBU audio vstupy
  • Podporuje specifikaci rozhraní NMOS

ČLÁNKY

Parametry

Parametry

Výrobce: Blackmagic Design
Kategorie: Studiové monitory

Blog a novinky

Datum: 19. 04. 2024, Kategorie: Blog

Nové režie a monitory Blackmagic Design

Blackmagic Design rozšířili rodinu profesionálních režií ATEM Constellation o dva nové modely: ATEM 1 M/E Constellation 4K a ATEM 2 M/E…