Blackmagic Design ATEM Production Studio 4K

ATEM Production Studio 4K je historicky první studiový switcher podporující Ultra HD rozlišení, 6G-SDI rozhraní a přenos 4K signálu prostřednictvím HDMI. Dovoluje uživatelům připojit až osm SD, HD nebo Ultra HD 4K video kamer, diskových rekordérů a počítačů pro živou produkci. ATEM Production Studio 4K obsahuje veškeré funkce očekávané od profesionálních přepínačů…

Více informací

55 710 Kč s DPH 46 041 Kč bez DPH
-+
Dostupnost
14-30 dní

Ukázat všechno příslušenství

Popis produktu

Popis produktu

ATEM Production Studio 4K je historicky první studiový switcher podporující Ultra HD rozlišení, 6G-SDI rozhraní a přenos 4K signálu prostřednictvím HDMI. Dovoluje uživatelům připojit až osm SD, HD nebo Ultra HD 4K video kamer, diskových rekordérů a počítačů pro živou produkci. ATEM Production Studio 4K obsahuje veškeré funkce očekávané od profesionálních přepínačů videa, včetně klíčování, přechodů, audio mixéru, funkce multi view apod., navíc ovšem s podporou 6G-SDI a HDMI 4K videa.

Profesionální funkce pro živé přenosy
Novinka ATEM Production Studio 4K dovoluje uživatelům připojit až osm SD, HD nebo Ultra HD 4K video kamer, diskových rekordérů a počítačů pro živou produkci. ATEM Production Studio 4K obsahuje veškeré funkce očekávané od profesionálních přepínačů videa, včetně klíčování, přechodů, audio mixéru, funkce multi view apod., navíc ovšem s podporou 6G-SDI a HDMI 4K videa.

Blackmagic ATEM Production Studio 4K

ATEM Production Studio 4K umožňuje pracovat s Ultra HD materiálem, a ve spojení s rekordérem HyperDeck Studio Pro vybaveným podporou Ultra HD a 6G-SDI standardů představuje komplexní řešení pro záznam materiálu v extrémně vysokém rozlišení. Takové řešení dokáže zaznamenat důležité události v televizním formátu budoucnosti a je ideálním nástrojem pro natáčení koncertů, sportovních klání, divadelních představení, konferencí a dalších živých produkcí.

Porpora Ultra HD 4K
Ultra HD 4K video využívá čtyřnásobné rozlišení v porovnání s klasickými HD standardy, každý snímek má velikost 3840 x 2160 obrazových bodů. Nové 6G-SDI a HDMI 4K standardy zvládají Ultra HD 4K video bez problémů a umožňují připojení všech kamer jediným kabelem. I při práci s Ultra HD 4K materiálem je k dispozici synchronizační zařízení na každém ze vstupů pro snadnou práci se zdroji signálu bez genlocků, např. s počítači. Zařízení je vybaveno také HD-SDI výstupem s down-konverzí do HD. Tato funkce je ideální ve chvíli, kdy přepínač pracuje v Ultra HD formátech, ale je požadován také HD výstup.

Elegantní a kompaktní provedení

Produkt ATEM Production Studio 4K je instalován v elegantním šasi s čelním panelem z hliníkové slitiny. Klávesnice na čelním panelu dovoluje vybírat pomocné výstupy, malý LCD displej pak umožňuje kontrolovat jejich stav. Zařízení se navíc dodává s aplikaci ATEM Software Control Panel pro systémy Mac OS i Windows poskytující kompletní kontrolu nad přepínačem z přenosného počítače nebo z pracovní stanice. Software má plně pod kontrolou přechodové efekty, klíčovače, virtuální zvukový pult a další parametry. Uživatelé preferující práci s hardwarovými ovládacími panely mohou zařízení doplnit o produkty ATEM 1 M/E Broadcast Panel nebo ATEM 2 M/E Broadcast Panel.

Blackmagic ATEM Production Studio 4K

Multi View monitoring

ATEM Production Studio 4K podporuje funkci multi view pro monitoring zdrojů signálu na jediném SDI monitoru nebo HDMI televizi, což značí výrazné ušetření nákladů i místa v porovnání s náhledem každého zdroje signálu na samostatném miniaturním monitoru. Multi view výstup je down-konvertován do HD, takže lze použít běžné HD monitory nebo televizory, a to i při práci s Ultra HD 4K videem! Funkce multi view zobrazuje signál z 8 různých vstupů, náhled a hlavní výstup.

Kreativní přechodové efekty

ATEM Production Studio 4K nabízí kvalitní přechodové efekty srovnatelné s podobnými profesionálními přepínači, ovšem v Ultra HD 4K rozlišeních! Uživatelé mohou navíc ovládat prakticky veškeré atributy přechodů. ATEM Production Studio 4K je vybaveno dvěma přehrávači médií s až dvaceti uloženými statickými snímky v plném Ultra HD 4K rozlišení včetně průhlednosti. Tyto přehrávače jsou ideálním prostředkem pro vkládání logotypů a další grafiky. Uživatelům je k dispozici také plug-in pro Photoshop pro přímé nahrávání grafiky z Photoshopu do přepínače. Pro vkládání více vrstev grafiky poskytuje ATEM Production Studio 4K jeden upstream (USK) a dva downstream (DSK) klíčovače. Upstream klíčovač obsahuje funkce pro tvorbu barevných, lineárních a dalších klíčů.

Blackmagic ATEM Production Studio 4K

Audio mixér
Integrovaný zvukový mixér dovoluje zpracovávat embedované HDMI a SDI audio z kamer i externí zvukové zdroje z XLR nebo nesymetrických vstupů. Uživatelé mohou mixovat přímo zvukové vstupy nebo zvuk již zpracovaný funkcemi pro přepínaní videa. Analogové zvukové vstupy jsou ideální pro připojení mikrofonů, mixážních pultů nebo hudebních přehrávačů.

Stabilní provoz

Na rozdíl od laciných přepínačů využívajících počítače, které deaktivují video výstup při pádu operačního systému, je switcher ATEM Production Studio 4K vybaven robustním systémem, který vyhovuje průmyslovým standardům a zaručuje maximální spolehlivost provozu. I v případě výpadku proudu nebo pádu systému u některého z kontrolních panelů je u produktu ATEM Production Studio 4K zaručena přítomnost video signálu na výstupu. Pomocné přepínače na čelním panelu mohou sloužit k přepínání pomocných výstupů do doby, kdy je počítač opět připraven k provozu.

ATEM Software Update 4.1
Bezplatná softwarová aktualizace ATEM 4.1 (od července 2013) obsahuje funkce pro uložení a vyvolání kompletního nebo jen části nastavení switcherů ATEM, a také podporu pro snímkové frekvence 23,98, 24, 25, 29,97, 50 a 59,94 v režimu 1080p u modelu ATEM Production Studio 4K. Nové progresivní snímkové režimy dovolí uživatelům pracovat s progresivními video formáty 1080p při frekvencích 23,98, 24, 25, 29,97, 50 a 59,94. Díky tomu je produkt ATEM Production Studio 4K kompatibilní s větším množstvím HD zařízení, včetně konzumních HDMI a profesionálních SDI kamer, routerů, mediálních serverů apod. Software ATEM 4.1 také umožňuje ukládat a nahrávat nastavení jakéhokoliv produktu z rodiny switcherů ATEM Production Switcher. Funkci pro ukládání nastavení lze využít třemi způsoby – uživatelé mohou uložit/nahrát celé nastavení zařízení, uložit a následně vyvolat jen část nastavení nebo vyvolat část kompletního uloženého nastavení. Uživatelé tak mohou například nahrát pouze nastavení barevného klíčovače, aniž by ovlivnili ostatní subsystémy zařízení.

Blackmagic ATEM Production Studio 4K

Makra
Během živé produkce mohou být uživatelé postaveni před nepředvídatelné komplikace. Nový systém makro příkazů (od verze software 6.3 představené v únoru 2015) dovoluje vytvářet komplexní sestavy příkazů, které lze později vyvolat stiskem jediného tlačítka a operativně tak reagovat na jakékoliv situace během živého vysílání. Příkladem může být nastavení chromaklíčů a pozadí pro každou z kamer, které je aktivováno ve chvíli střihu. Tímto způsobem lze obejít limity klíčovacích funkcí režií u velice komplikovaných scén. Například u složitých virtuálních studií může být použito více než tucet kamerových pohledů a každá z těchto kamer může mít přiřazeno specifické makro, i když nemá režie integrován odpovídající počet klíčovacích modulů. Makra mohou obsahovat prolínačky mezi zdroji videa, grafiku, odkazy do knihovny médií, klíčovací efekty, nastavení zvukového mixéru nebo kamer, i časové zpoždění, díky čemuž lze makra využít také k tvorbě animací. Uživatelé mohou automatizovat velice komplexní sekvence příkazů a vytvářet tak sofistikované efekty, které by byly jinak nerealizovatelné. Po vytvoření makra jej lze opětovně vyvolat stiskem jediného tlačítka ovládacího panelu. Makra mohou být vytvářena pomocí softwarového ovládacího panelu pro Windows a Mac OS X nebo prostřednictvím hardwarových pultů ATEM 1 M/E a 2 M/E. Makra lze také kopírovat na jiná režijní pracoviště pro maximální pracovní konzistenci v rámci studií. Makra mohou obsahovat další vnořená makra pro extrémně komplikovaná nastavení a jsou uložena v podobě souborů XML pro snadnou editaci.

Klíčové funkce produktu ATEM Production Studio 4K:

 • Profesionální studiový přepínač s přehrávači médií, klíčováním, přechodovými efekty a dalšími funkcemi.

 • Je možné rychle přepínat mezi SD, HD a Ultra HD video formáty.

 • Integrovaná funkce multi view pro simultánní zobrazení výstupu všech kamer, náhledu signálu a výstupu na HD-SDI a HDMI zobrazovačích.

 • Celkem 8 vstupů, z toho 4 SDI/HD-SDI a 4 HDMI. Veškeré vstupy podporují automatickou resynchronizaci.

 • 1 6G-SDI výstup, 1 HDMI 4K výstup a 1 down-konvertovaný HD-SDI výstup.

 • Integrované úložiště pro 20 RGBA statických snímků. Dodává se také plug-in pro Photoshop.

 • Dvojice přehrávačů médií a klíčovače umožňují vrstvit grafiku.

 • Různé druhy přechodových efektů včetně standardních SMPTE.

 • 1 upstream a 2 downstream klíčovače.

 • 1 pomocný výstup s možností přepínání na čelním panelu a s náhledem tamtéž.

 • Integrovaný zvukový mixér dovoluje míchat embedované audio i zvuk ze samostatných zdrojů.

 • Dva symetrické analogové vstupy na konektorech XLR a 1 Cinch vstup pro připojení konzumní techniky.

 • Výstup zvukového mixéru vyveden na konektorech XLR a na SDI/HDMI video výstupech.

 • Integrovaný generátor černé, barevných pruhů, dva barevné generátory a dva přehrávače médií.

 • Ovládací panel připojen pomoc rozhraní Ethernet. Dodáván též ovládací software pro Mac OS a Windows.

 • Kompatibilní se všemi hardwarovými ovládacími panely řady ATEM.

 • Synchronizační vstupy (Black Burst a Tri-Sync pro HD signál).

 • Kompaktní provedení do racku o výšce 1U.


Blackmagic ATEM Production Studio 4K

ATEM Camera Control
Až doposud byla možnost dálkového ovládání kamer z režií doménou největších televizních studií. S novou aktualizací ATEM Camera Control – uvedenou v průběhu května 2014 – pro režie řady ATEM lze ovládat kamery prostřednictvím nového otevřeného protokolu a standardní video kabeláže. Přístroj Blackmagic Studio Camera může být ovládán nejen prostřednictvím standardu CCU, ale také pomocí integrovaných funkcí pro primární YRGB barevné korekce převzatých z aplikace DaVinci Resolve! Operátor režie má tedy kontrolu nejen nad klasickými nastaveními kamer, např. zaostřením nebo clonou, ale i nad barevným podáním obrazu díky funkcím pro nastavení gammy nebo zisku v barevném prostoru YRGB ve stylu tradičních barevných korektorů. Uživatelé zběhlí v ovládání profesionálního software DaVinci Resolve pro barevné úpravy videa tak mohou využít svých schopností i při zpracování živých přenosů. Nový software ATEM Camera Control s barevnými korekcemi dovoluje nejen dokonale sladit barevnost jednotlivých kamer na stanovištích, ale i včas reagovat na změny v okolním osvětlení, což je častý problém přenosů z exteriérů. Funkcí pro barevné korekce v reálném čase lze samozřejmě využít i kreativně, např. při natáčení hudebních klipů.

Klíčové funkce ATEM Camera Control

 • Možnost ovládání až 20 kamer.
 • Barevné YRGB korekce převzaté z aplikace DaVinci, včetně funkcí pro nastavení gammy nebo zisku.
 • Klasické ovládání kamer ve stylu CCU ovladačů.
 • Dálkové ovládání zisku.
 • Dálkové ovládání rychlosti závěrky.
 • Hrubé nastavení clony.
 • Dálkové nastavení vyvážení bílé.
 • Dálkové ovládání zaostření.
 • Dálkové ovládání clony.
 • Zobrazení výstupu ovládané kamery na Aux. Linkách režií pro lokální monitoring prováděných barevných korekcí.
 • Indikace „On Air“ přímo v uživatelském rozhraní.
 • Možnost uzamčení funkcí pro maximální spolehlivost provozu.
Parametry

Parametry

Výrobce: Blackmagic Design
Kategorie: Režie

Hlavní parametry

Počet vstupů režie8
Vstupy režieHDMI
Vstupy režieSDI
Výstupy režieHDMI
Výstupy režieSDI
Rozlišení režieHD
Rozlišení režie4K
PŘÍSLUŠENSTVÍ (93)

Příslušensví pro: Blackmagic Design URSA Broadcast G2 (93)

Blackmagic Design Studio Camera 4K Pro G2

 • -20 %
 • Doprava zdarma
Inovovaný model „G2“ studiové kamery Blackmagic Studio Camera 4K Pro nyní s funkcí
bez DPH 35 430 Kč
42 870 Kč 53 587 Kč
Skladem > 5 ks

Blackmagic Design Studio Camera 6K Pro

 • Doprava zdarma
Blackmagic Studio Camera 6K Pro je profesionální studiová kamera osazená 6K snímačem
bez DPH 53 330 Kč
64 529 Kč 71 699 Kč
Skladem > 5 ks

Canare RJC5ES-4P-BS flexibilní CAT5e STP síťový kabel

Canare RJC5ES-4P-BS je flexibilný a extra silný CAT5e STP sieťový kábel s vonkajším
bez DPH 91 Kč
110 Kč
Skladem 157 m

Napájecí lišta PD-8K/RACK

Napájecí lišta 1U PD-8K/RACK vhodná pro 19" stojany, 8 zásuvek 230 V (DIN 49441)
bez DPH 706 Kč
854 Kč 866 Kč
K odeslání 5 ks

Blackmagic Design Mini Converter SDI to Analog 4K

Mini Converter SDI to Analog 4K slouží ke konverzi SDI signálu na analogové složkové,
bez DPH 7 814 Kč
9 455 Kč 9 952 Kč
Skladem 2 ks

Blackmagic Design SmartScope Duo 4K

 • Doprava zdarma
SmartScope Duo 4K je unikátní dvojitý náhledový monitor pro montáž do přístrojových
bez DPH 22 156 Kč
26 809 Kč 29 140 Kč
Na cestě 2 ks

Syntex Blackmagic ATEM na Datavideo ITC-100/300 GPI a Tally kabel, 50cm

Flexibilný kábel na prepojenie réžií Blackmagic Design ATEM a intercomu Datavideo
bez DPH 1 853 Kč
2 242 Kč
Skladem 2 ks

Blackmagic Design MultiView 16

 • Doprava zdarma
 • 4K rozlišení
Blackmagic MultiView 16 je první nativní Ultra HD multi-viewer dovolující zobrazovat
bez DPH 36 840 Kč
44 576 Kč 46 923 Kč
14-30 dní

Blackmagic Design URSA Broadcast G2

 • Doprava zdarma
Nová generace přístroje URSA Broadcast je vybavena 6K snímačem velikosti Super 35
bez DPH 90 873 Kč
109 956 Kč 119 518 Kč
Na cestě 1 ks

Blackmagic Design ATEM Camera Control Panel

 • Doprava zdarma
Ovládací pult pro kamery Blackmagic Design URSA Broadcast, URSA Mini, Blackmagic
bez DPH 72 495 Kč
87 719 Kč
Skladem 1 ks

Blackmagic Design ATEM 1 M/E Advanced Panel 10

 • Doprava zdarma
Režijní ovládací pult ATEM 1 M/E Advanced Panel je navržen pro všechny režie řady
bez DPH 66 695 Kč
80 701 Kč 87 719 Kč
14-30 dní

Skaarhoj Mini Fly

 • Doprava zdarma
Kompaktní a flexibilní ovládací panel Skaarhoj Mini Fly je určen pro pohodlné ovládání
bez DPH 25 910 Kč
31 351 Kč
Skladem 1 ks

Skaarhoj Quick Pad (Black)

 • Doprava zdarma
Univerzální kompaktní ovladač Quick Pad je vybaven 10 programovatelnými tlačítky
bez DPH 18 994 Kč
22 983 Kč
Skladem 1 ks

Blackmagic Design Teranex AV

 • Doprava zdarma
Nový převodník standardů Teranex AV je cílený na odbavování živých přenosů, prezentací
bez DPH 38 188 Kč
46 208 Kč 50 778 Kč
14-30 dní

Blackmagic Design ATEM Camera Converter

ATEM Camera Converter je univerzální kamerový převodník na optiku pro živou produkci
bez DPH 13 894 Kč
16 812 Kč 18 680 Kč
14-30 dní

Blackmagic Design GPI and Tally Interface

Doplňte své ATEM switchery o modul GPI and Tally Interface od Blackmagic Design.
bez DPH 12 325 Kč
14 913 Kč
14-30 dní

Blackmagic Design Duplicator 4K

 • Doprava zdarma
Blackmagic Duplicator 4K dovoluje zaznamenávat Ultra HD pořady na levné SD karty
bez DPH 45 108 Kč
54 581 Kč 59 326 Kč
14-30 dní

Skaarhoj PTZ Wiz (černý)

 • Doprava zdarma
Kompaktní, univerzální ovládací pult podporující protokol VISCA po IP rozhraní vč.
bez DPH 22 499 Kč
27 224 Kč
3-5 dnů

NewBlue Titler Live 5 Sport

 • Doprava zdarma
Specializovaná verze aplikace Titler Live pro živou grafiku navržená specificky pro
bez DPH 27 399 Kč
33 153 Kč
7-14 dní

Skaarhoj PTZ Wiz (modrý)

 • Doprava zdarma
Kompaktní, univerzální ovládací pult podporující protokol VISCA po IP rozhraní vč.
bez DPH 22 499 Kč
27 224 Kč
3-5 dnů

NewBlue Titler Live 5 Broadcast

 • Doprava zdarma
Nejvýkonnější varianta řady Titler Live nabízí 16 kanálů, neomezený počet vrstev
bez DPH 91 000 Kč
110 110 Kč
7-14 dní

Teradek Wave

 • Doprava zdarma
Všestranný 7“ monitor s vysokým jasem a funkcí pro streamování videa nabízí agregaci
bez DPH 26 899 Kč
32 548 Kč
7-14 dní

Skaarhoj Air Fly Pro (v2)

 • Doprava zdarma
Produkty Skaarhoj Air Fly nabízejí kompletní sadu prvků pro pohodlné ovládání moderních
bez DPH 76 480 Kč
92 541 Kč
3-5 dnů

NewBlue Titler Live 5 Present

 • Doprava zdarma
Varianta Titler Live Present je určena firmám, církvím, státním institucím i školám,
bez DPH 18 200 Kč
22 022 Kč
7-14 dní

FieldCast 12G SFP Optical Transceiver

12G SFP optický modul Obousměrný provoz (Tx/Rx), vlnová délka 1310 nm Kompatibilní
bez DPH 4 570 Kč
5 530 Kč
Skladem > 5 ks

Blackmagic Design Mini Converter Optical Fiber 12G

Obousměrný převodník Mini Converter Optical Fiber 12G pro převod SDI rozhraní na
bez DPH 3 858 Kč
4 668 Kč 4 812 Kč
Skladem 2 ks

Fujinon LA16x8BRM 2/3” 4K 16x Zoom Lens for URSA Broadcast

 • Doprava zdarma
 • 4K rozlišení
Nový 16x 4K transfokátor vytvořený specificky pro kameru Blackmagic URSA Broadcast!
bez DPH 86 425 Kč
104 574 Kč
Skladem > 5 ks

Libec ZFC-L

Dálkové ovládání ZFC-L („Zoom Focus Control”) určené pro ovládání zoomu a zaostření
bez DPH 2 264 Kč
2 739 Kč
Skladem > 5 ks

Exascend Catalyst UHS-II SD card, V90,128GB

64GB paměťová karta Catalyst UHS-II SDXC od společnosti Exascend Klíčové vlastnostikapacita
bez DPH 3 408 Kč
4 124 Kč
Skladem > 5 ks

Exascend 256GB Essential UHS-II SDXC Memory Card

 • 5 let záruka!
Paměťové karty typu SDXC UHS-II řady Exascend Essential byly navrženy pro sekvenční
bez DPH 5 832 Kč
7 057 Kč
Skladem > 5 ks

Exascend Catalyst UHS-II SD card, V90, 64GB

64GB paměťová karta Catalyst UHS-II SDXC od společnosti Exascend Klíčové vlastnostikapacita
bez DPH 1 807 Kč
2 186 Kč
Skladem > 5 ks

Exascend 128GB Essential UHS-II SDXC Memory Card

 • 5 let záruka!
Paměťové karty typu SDXC UHS-II řady Exascend Essential byly navrženy pro sekvenční
bez DPH 3 087 Kč
3 735 Kč
Skladem > 5 ks

Sony MDR-7506/1

Sony MDR-7506 jsou profesionální sluchátka navržená pro kombinaci výkonu, pohodlí
bez DPH 2 475 Kč
2 995 Kč
Skladem 4 ks

Blackmagic Design ATEM SDI Pro ISO

 • Doprava zdarma
Modely ATEM SDI jsou 3G-SDI variantami oblíbených HD režií ATEM Mini! Modely ATEM
bez DPH 19 587 Kč
23 700 Kč
K odeslání 4 ks

Blackmagic Design URSA Mini Pro 4.6K G2 LANC Cable 350mm

Volitelný LANC kabel pro kameru Blackmagic URSA Mini Pro 4.6K G2 dl. 350 mm.
bez DPH 235 Kč
284 Kč
K odeslání 5 ks

Exascend 64GB Essential UHS-II SDXC Memory Card

 • 5 let záruka!
Paměťové karty typu SDXC UHS-II řady Exascend Essential byly navrženy pro sekvenční
bez DPH 1 578 Kč
1 909 Kč
Skladem 2 ks

Blackmagic Design ATEM 1 M/E Constellation HD

 • Doprava zdarma
Rodina režií ATEM Constellation HD nabízí 1 M/E model s 10x 3G‑SDI vstupy, 2 M/E
bez DPH 21 628 Kč
26 170 Kč 29 738 Kč
Skladem 3 ks

Exascend 512GB Archon CFast 2.0 Memory Card

512GB paměťová karta Exascend/Archon CFast 2.0 je kompatibilní s kamerami RED, Blackmagic
bez DPH 10 291 Kč
12 452 Kč
Skladem 2 ks

SanDisk Extreme PRO SDXC UHS-II 64GB 300MB/s

Extreme PRO SDXC UHS-II 64GB 300MB/s
bez DPH 1 999 Kč
2 419 Kč
Skladem 1 ks

Wise 1TB Portable SSD

 • -27 %
Speciální akce: -27%
Profesionální SSD disky pro 4K video! Doporučeno výrobcem Blackmagic Design (Pocket
bez DPH 5 600 Kč
6 776 Kč 9 321 Kč
Skladem 4 ks

Blackmagic Design Focus Demand

 • -7 %
Speciální akce: -7%
Volitelné příslušenství kamer Blackmagic Studio Camera 4K Plus a Blackmagic Studio
bez DPH 5 446 Kč
6 590 Kč 7 114 Kč
K odeslání 1 ks

Blackmagic Design Studio Converter

 • Doprava zdarma
Volitelný převodník 10G Ethernet rozhraní kamery Blackmagic Studio Camera 4K dovoluje
bez DPH 23 687 Kč
28 661 Kč
14-30 dní

Wise DSD05 Dual SD UHS-II Card Reader

Duální čtečka SD UHS-II karet. Díky rozhraní USB 3.2 Gen 2 podporuje přenos rychlostí
bez DPH 2 464 Kč
2 981 Kč
Skladem 1 ks

Blackmagic Design URSA Studio Viewfinder G2

 • Doprava zdarma
Blackmagic URSA Studio Viewfinder G2 je 7” studiový hledáček, který přemění digitální
bez DPH 35 564 Kč
43 032 Kč 46 774 Kč
K odeslání 1 ks

DZOFilm Pictor 50-125mm T2.8 S35 (PL/EF Mount) (Black)

 • -16 %
 • Doprava zdarma
 • Black Friday
Speciální akce: -16% končí za: 28d: 19h: 22m
Parfokální filmový objektiv DZO Pictor 50-125mm T2.8 pokrývá snímače formátu Super
bez DPH 52 572 Kč
63 612 Kč 75 913 Kč
K odeslání 1 ks

DZOFilm Pictor 20-55mm T2.8 S35 (PL/EF Mount) (Black)

 • -16 %
 • Doprava zdarma
 • Black Friday
Speciální akce: -16% končí za: 28d: 19h: 22m
Parfokální filmový objektiv DZO Pictor 20-55mm T2.8 pokrývá snímače formátu Super
bez DPH 48 651 Kč
58 868 Kč 70 234 Kč
Skladem 2 ks

Blackmagic Design URSA Mini Mic Mount

Odpružený držák mikrofonů pro kamery URSA Mini nebo URSA Mini Pro / G2. Obsahuje
bez DPH 3 199 Kč
3 871 Kč
Skladem 1 ks

DZOFilm Pictor Bundle 50-125/20-55 T2.8 (Black)

 • -16 %
 • Doprava zdarma
 • Black Friday
Speciální akce: -16% končí za: 28d: 19h: 22m
Sada objektivů DZOFilm Pictor 50-125mm T2.8 S35 a DZOFilm Pictor 20-55mm T2.8 S35
bez DPH 100 590 Kč
121 714 Kč 145 251 Kč
K odeslání 1 ks

Cartoni Focus 10 Red Lock Mid Level (KF10-RLM)

 • -23 %
 • Doprava zdarma
Speciální akce: -23% končí za: 18d: 19h: 22m
Stativová sestava obsahující hlavu Focus 10 Fluid Head, nohy Red Lock Alu, střední
bez DPH 28 512 Kč
34 500 Kč 44 981 Kč
Skladem 2 ks

SmallRig Advanced Accessory Kit for Blackmagic URSA Mini/ Mini Pro 2030

 • -26 %
Speciální akce: -26%
SmallRig Advanced Accessory Kit 2030 je určen výhradně pro Blackmagic URSA Mini/
bez DPH 10 066 Kč
12 180 Kč 16 552 Kč
Skladem 1 ks

Portabrace Rain Cover for URSA Broadcast

Portabrace proti pláštěnka proti dešti pro URSA Broadcast
bez DPH 9 131 Kč
11 049 Kč
K odeslání 2 ks

Exascend 256GB Archon CFast 2.0 VPG130

Paměťová karta CFast 2.0 256GB zavedeného výrobce ExAscend je kompatibilní se všemi
bez DPH 6 460 Kč
7 817 Kč
14-30 dní

Blackmagic Design URSA Viewfinder

 • Doprava zdarma
Volitelný elektronický hledáček Blackmagic URSA Viewfinder pro kamery Blackmagic
bez DPH 35 013 Kč
42 366 Kč 47 073 Kč
K odeslání 1 ks

Blackmagic Design Zoom Demand

Volitelné příslušenství kamer Blackmagic Studio Camera 4K Plus a Blackmagic Studio
bez DPH 5 879 Kč
7 114 Kč
Na cestě 1 ks

Blackmagic Design URSA Broadcast ENG Kit

Přeměňte URSA Broadcast v dokonalou zpravodajskou kameru pro natáčení z ruky! Sada
bez DPH 5 879 Kč
7 114 Kč
Skladem 1 ks

Blackmagic Design Studio Fiber Converter

 • Doprava zdarma
Převodníky Blackmagic Camera Fiber Converter a Blackmagic Studio Fiber Converter
bez DPH 74 783 Kč
90 487 Kč 95 250 Kč
K odeslání 1 ks

Blackmagic Design Camera Fiber Converter

 • Doprava zdarma
Převodníky Blackmagic Camera Fiber Converter a Blackmagic Studio Fiber Converter
bez DPH 71 013 Kč
85 926 Kč 93 397 Kč
K odeslání 1 ks

Blackmagic Design ATEM Streaming Bridge

Převodník ATEM Streaming Bridge slouží k dekódování živých streamů z režií řady ATEM
bez DPH 5 897 Kč
7 136 Kč 7 756 Kč
14-30 dní

Blackmagic Design ATEM 4 M/E Constellation HD

 • Doprava zdarma
Rodina režií ATEM Constellation HD nabízí 1 M/E model s 10x 3G‑SDI vstupy, 2 M/E
bez DPH 83 988 Kč
101 625 Kč 110 462 Kč
14-30 dní

Blackmagic Design ATEM Production Studio 4K

 • Doprava zdarma
 • 4K rozlišení
ATEM Production Studio 4K je historicky první studiový switcher podporující Ultra
bez DPH 46 041 Kč
55 710 Kč
14-30 dní

Blackmagic Design URSA Mini Pro 4.6K G2 Handgrip

Volitelné madlo pro kameru Blackmagic URSA Mini Pro 4.6K G2.
bez DPH 4 681 Kč
5 664 Kč
Na cestě 1 ks

Sigma 18-35/1.8 DC HSM ART Canon

 • Doprava zdarma
Profesionálny transfokátorový širokouhlý objektív Sigma Art s rozsahom 28,8-56mm
bez DPH 18 498 Kč
22 383 Kč
Skladem 1 ks

ZEISS Lightweight Zoom LWZ.3 21-100mm T2.9-3.9 T*

 • Doprava zdarma
Nový transfokátor ZEISS Lightweight LWZ.3 21-100mm/T2.9-3.9 T* je objektiv pro filmovou
bez DPH 224 785 Kč
271 990 Kč
Skladem 1 ks

Blackmagic Design ATEM 2 M/E Constellation HD

 • Doprava zdarma
Rodina režií ATEM Constellation HD nabízí 1 M/E model s 10x 3G‑SDI vstupy, 2 M/E
bez DPH 38 188 Kč
46 207 Kč 50 778 Kč
14-30 dní

Blackmagic Design ATEM 1 M/E Production Studio 4K

 • Doprava zdarma
Switcher ATEM 1 M/E Production Studio 4K přináší rozšířenou sadu funkcí, včetně 10
bez DPH 53 313 Kč
64 508 Kč 80 636 Kč
14-30 dní

Libec RS-450DM

 • Doprava zdarma
Videostatív Libec RS-450DM so 75mm polguľou, strednou rozperou a gumenými nožičkami
bez DPH 33 086 Kč
40 034 Kč
3-5 dnů

Blackmagic Design URSA Mini Pro 4.6K G2 LANC Cable 180mm

Volitelný LANC kabel pro kameru Blackmagic URSA Mini Pro 4.6K G2 dl. 180 mm.
bez DPH 235 Kč
284 Kč
14-30 dní

Blackmagic Design ATEM 2 M/E Production Studio 4K

 • Doprava zdarma
Nová režie ATEM 2 M/E Production Studio 4K je vybavena 20 nezávislými SD, HD nebo
bez DPH 106 704 Kč
129 112 Kč
14-30 dní

Libec RSP-750 Studio SET

 • Doprava zdarma
 • Dárek zdarma
Dárek v ceně 108 Kč
Libec RSP-750 Studio SET - kompletní řešení pro studiové kamery, jako je Blackmagicdesign
bez DPH 91 800 Kč
111 077 Kč
3-5 dnů

Blackmagic Design ATEM Constellation 8K

 • Doprava zdarma
ATEM Constellation 8K je fantasticky vybavená Ultra HD režie s 4 M/E kanály, 40 12G-SDI
bez DPH 257 696 Kč
311 813 Kč 331 715 Kč
14-30 dní

Hybridní 150m kabel Canare SMPTE 311M na bubnu Schill

SMPTE HFO Hybridní kabel SMPTE 311M připravený pro kamery na bubnu Schill - délka
Zjišťujeme / Napište pro dostupnost

Blackmagic Design URSA Mini Pro Shim Kit

Sada podložek pro bajonety objektivů dovolující přesně nastavit vzdálenost mezi senzorem
bez DPH 2 124 Kč
2 570 Kč
14-30 dní

Blackmagic Design ATEM 4 M/E Broadcast Studio 4K

 • Doprava zdarma
ATEM 4 M/E Broadcast Studio 4K je nejpokročilejší Ultra HD 2160p60 režie na trhu
bez DPH 160 525 Kč
194 235 Kč
14-30 dní

Blackmagic Design URSA Mini Pro PL Mount

Volitelný bajonet pro objektivy PL umožňuje použít s kamerami URSA Mini Pro / G2
bez DPH 5 977 Kč
7 232 Kč
14-30 dní

Blackmagic Design URSA Mini Recorder

Nový model volitelného externího rekordéru Blackmagic URSA Mini Recorder umožňuje
bez DPH 9 926 Kč
12 010 Kč 12 642 Kč
14-30 dní

Hybridní 100m kabel Canare SMPTE 311M na bubnu Schill

 • Doprava zdarma
SMPTE HFO Hybridní kabel SMPTE 311M připravený pro kamery na bubnu Schill - délka
bez DPH 26 972 Kč
32 636 Kč
na dotaz

Blackmagic Design URSA Mini Pro F Mount

Montážní prvek URSA Mini Pro F Mount dovoluje používat s kamerou URSA Mini Pro /
bez DPH 9 361 Kč
11 327 Kč
14-30 dní

CONST LB-190V

Kapacitně největší akumulátor LB-190V z profesionální řady Li-ion baterií CONST s
bez DPH 6 101 Kč
7 382 Kč
na dotaz

Cartoni Focus 8

Fluidní hlava Focus 8 je ideální pomocník u lehkých kamerových sestav s váhou do
bez DPH 14 800 Kč
17 908 Kč
7-14 dní

Wise 512GB CFast 2.0 Blue 3500X

Paměťové karty Wise CFast™ 2.0 jsou určeny pro profesionální kameramany a fotografy.
bez DPH 10 201 Kč
12 343 Kč
14-30 dní

SIGMA 24-70mm F2.8 DG OS HSM (Canon EF)

 • Doprava zdarma
Transfokátor rady Sigma Art pre bajonet EF. Ohnisková vzdialenosť 24-70mm, svetelnosť
bez DPH 29 900 Kč
36 179 Kč
na dotaz

Wise 2TB Portable SSD

 • -10 %
Speciální akce: -10%
Profesionální SSD disky pro 4K video! Doporučeno výrobcem Blackmagic Design (Pocket
bez DPH 9 818 Kč
11 880 Kč 13 208 Kč
14-30 dní

Lexar Pro 2000X SDHC/SDXC UHS-II 128G

Extrémně rychlá paměťová karta typu SDXC UHS-II (U3), kapacita 128 GB, maximální
bez DPH 3 463 Kč
4 190 Kč
7-14 dní

Fujinon XA20sx8.5BRM+SS01 2/3″ HD eXceed lens KIT

 • Doprava zdarma
Fujinon XA20sx8.5BRM HD Professional Lens KIT (včetně ovladače zoomu/ostření (FSD-11
bez DPH 119 072 Kč
144 077 Kč
Na dotaz

Wise CFast 2.0 Card Reader

 • -17 %
Čtečka karet CFast 2.0 Wise CR05. Port USB 3.1/Type C, kompatibilita s kartami CFast
bez DPH 1 577 Kč
1 908 Kč 2 293 Kč
14-30 dní

Wise 1TB CFast 2.0 Blue 3500X

 • -6 %
Paměťové karty Wise CFast™ 2.0 jsou určeny pro profesionální kameramany a fotografy.
bez DPH 13 597 Kč
16 452 Kč 17 595 Kč
14-30 dní

Fujinon XA20sx8.5BRM 2/3″ HD eXceed lens

 • Doprava zdarma
Fujinon XA20sx8.5BRM HD Professional Lens je ENG teleobjektiv určený pro 2/3" kamery.
bez DPH 80 112 Kč
96 935 Kč
na dotaz

SIGMA 70-200mm F2.8 DG OS HSM Sports (Canon EF)

 • Doprava zdarma
Teleobjektív Sigma 70-200 mm f / 2,8 DG OS HMS Sport pre Canon EF
bez DPH 31 930 Kč
38 635 Kč
na dotaz

Fujinon XA20sx8.5BERM+SS01 2/3″ HD eXceed lens KIT

 • Doprava zdarma
Sadaobjektivů Fujinon XA20sx8.5BERM ENG Lens KIT (včetně ovladače zoomu/ostření (FSD-11)
bez DPH 149 753 Kč
181 201 Kč
na dotaz

Wise 256GB CFast 2.0 Blue 3400X

Paměťové karty Wise CFast™ 2.0 jsou určeny pro profesionální kameramany a fotografy.
bez DPH 6 337 Kč
7 668 Kč
14-30 dní

Fujinon XA20sx8.5BERM 2/3″ HD eXceed lens

 • Doprava zdarma
Objektiv Fujinon XA20sx8.5BERM-K3 ENG je objektiv s ohniskovou vzdáleností 8,5-170
bez DPH 111 815 Kč
135 296 Kč
Na dotaz

Skaarhoj Color Fly w/SDI + GPI

 • Doprava zdarma
Color Fly je profesionální hardwarový pult pro dálkové ovládání 4, 8 nebo 12 kamer
bez DPH 98 775 Kč
119 518 Kč
7-14 dní

Sigma 12-24mm F4 DG HSM A

 • Doprava zdarma
bez DPH 33 793 Kč
40 890 Kč
na dotaz
VHODNÉ PRO (1)