SIRUI Bendable RGB LED Light (Two-Light Kit)

Vylepšete svá nastavení osvětlení ve studiu nebo na místě pomocí všestranné ohýbatelné sady 2 světel RGB LED od společnosti SIRUI. Tato sada obsahuje dvě pásková světla, z nichž každé je vybaveno osmi nastavitelnými klouby, které umožňují osvětlit objekt z různých úhlů. Světla jsou na svých koncích vybavena spojovacím bodem pro rychlé uvolnění, což vám umožní…

Více informací

8 290 Kč s DPH 6 851 Kč bez DPH
-+
Osobní odběr do 90 minut
Odešleme: dnes
Skladem > 5 ks
Praha > 5 ks
Popis produktu

Popis produktu

Vylepšete svá nastavení osvětlení ve studiu nebo na místě pomocí všestranné ohýbatelné sady 2 světel RGB LED od společnosti SIRUI. Tato sada obsahuje dvě pásková světla, z nichž každé je vybaveno osmi nastavitelnými klouby, které umožňují osvětlit objekt z různých úhlů. Světla jsou na svých koncích vybavena spojovacím bodem pro rychlé uvolnění, což vám umožní snadno seřadit více jednotek do řady a vytvořit širokou škálu tvarů a konfigurací osvětlení.

S touto sadou můžete prozkoumat řadu kreativních možností. Nabízí několik režimů volby barev, což vám umožní vybrat si ze širokého spektra barev. Světla také poskytují široký rozsah barevné teploty, což vám dává možnost flexibilně dosáhnout požadovaného světelného efektu. Díky hodnotám přesnosti barev CRI 96 a TLCI 98 můžete očekávat vysoce kvalitní podání barev pro přesné a realistické výsledky.

Ohýbatelná světla RGB LED navíc nabízejí šestnáct režimů speciálních efektů, které lze použít k vytvoření poutavých scén pro vaši práci s videem. Tyto efekty umožňují proměnit barevnou univerzálnost světel v dynamické a vizuálně poutavé světelné sestavy.

Celkově vám sada 2 světel SIRUI Bendable RGB LED umožňuje odhalit pokročilé techniky osvětlení a rozšířit vaše tvůrčí možnosti. Její nastavitelné klouby závěsů, režimy výběru barev, rozsah barevných teplot a režimy speciálních efektů z ní činí univerzální nástroj pro dosažení profesionální kvality světelných sestav pro různé aplikace.

Parametry

Parametry

Výrobce: Sirui
Kategorie: Přenosná světla

Hlavní parametry

Typ světlaRGB
Typ napájeníNP baterie
Typ baterieNP-F