Rekordéry Připojení mikrofonu: Jack 3.5 mm stereo

Hledáte-li kvalitní rekordér zvuku? Naše široká nabídka rekordérů zajišťuje nejvyšší kvalitu záznamu ve všech profesionálních situacích. Nabízíme odborné poradenství přímo v showroomu nebo na telefonu, a doručujeme zboží jak v Praze do 90 minut, tak po celé republice do 48 hodin.

Rekordéry jsou nepostradatelným nástrojem pro zachycení zvuku v různých situacích. Naše nabídka zahrnuje široké spektrum rekordérů, od přenosných zařízení vhodných pro mobilní nahrávání až po sofistikované záznamové jednotky pro profesionální studiové nasazení. V našem sortimentu naleznete řadu různých modelů od předních výrobců, které poskytují špičkovou kvalitu záznamu a široké možnosti nastavení.

Při výběru rekordéru je důležité zvážit několik klíčových faktorů. Kapacita úložiště, kvalita zvukového záznamu, podpora různých formátů záznamu, funkce pro nastavení zvuku a uživatelská přívětivost jsou mezi těmito kritérii. Od kompaktních záznamových zařízení pro hudebníky a novináře až po pokročilé digitální konzoly pro nahrávání v profesionální produkci a živých událostech, existuje rekordér vhodný pro každého v různých odvětvích.

Historicky se rekordéry vyvíjely od prvních magnetofonů a analogových nahrávacích zařízení až po moderní digitální záznamové jednotky s vysokým rozlišením a rozsáhlými funkcemi. Díky pokroku technologií jsou dnes rekordéry mnohem kompaktnější, vysoce výkonné a nabízejí širokou škálu funkcí pro nahrávání a úpravu zvuku.

číst víceméně
Filtrování produktů
×

Dostupnost

Výrobce

Hlavní parametry

Připojení mikrofonu

Charakteristika

Napájení mikrofonu

Najděte si rychle příslušenství k Vaší kameře

Tascam DR-05X Stereo Handheld Digital Audio Recorder and USB Audio Interface

  • -13 %
Speciální akce: -13%
Stereofonní ruční digitální audio rekordér a USB audio rozhraní Tascam DR-05X - standard
bez DPH 2 306 Kč
2 790 Kč 3 191 Kč
Skladem 2 ks

TASCAM DR-07X Stereo Handheld Digital Audio Recorder and USB Audio Interface

  • -8 %
Speciální akce: -8%
Stereofonní ruční digitální audio rekordér a USB audio rozhraní: kompaktní a snadno
bez DPH 2 967 Kč
3 590 Kč 3 890 Kč
Na dotaz