Aputure Lantern 90 Softbox

Aputure Lantern 90 je všestranný a přenosný modifikátor osvětlení určený k zajištění měkkého všesměrového osvětlení pro fotografování a videografii. Díky kompaktní a skládací konstrukci se snadno nastavuje a přepravuje, takže je ideální pro natáčení na místě a cestování. Lantern 90 nabízí rovnoměrné a lichotivé rozložení světla, které je ideální pro portréty,…

Více informací

4 190 Kč s DPH 3 463 Kč bez DPH
-+
Dostupnost
3-5 dnů

Ukázat všechno příslušenství

Popis produktu OBSAH BALENÍ

Popis produktu

Aputure Lantern 90 je všestranný a přenosný modifikátor osvětlení určený k zajištění měkkého všesměrového osvětlení pro fotografování a videografii. Díky kompaktní a skládací konstrukci se snadno nastavuje a přepravuje, takže je ideální pro natáčení na místě a cestování. Lantern 90 nabízí rovnoměrné a lichotivé rozložení světla, které je ideální pro portréty, rozhovory a ambientní osvětlení v různých scénářích snímání.

Klíčové vlastnosti:

 • průměr 90 cm pro ještě jemnější světlo
 • Přiložená tkaninová difúze 1-Stop pro změkčení výstupu a minimalizaci světelných ztrát
 • Dodávaná odnímatelná látková sukně s háčky a smyčkami pro přesné ovládání měkkého světla
 • Rychle sestavitelná konstrukce pro nastavení během několika sekund
 • Kompatibilní se světly Aputure s bajonetem Bowens, včetně LS 600d Pro, C300d II, 300x a C120d II

Kdy je užitečné použít tento typ svítilny Aputure?

Aputure Lantern 90 je užitečná zejména v následujících situacích:

Portrétní fotografie a video: Poskytuje měkké a rozptýlené světlo, které lichotí fotografovaným osobám, takže je ideální pro pořizování portrétů s přirozeným a přitažlivým vzhledem.
Rozhovory a záběry mluvících hlav: Svítilna Lantern 90 vytváří měkké a rovnoměrné světlo, které dokáže osvětlit objekty ze všech úhlů, a zajišťuje tak konzistentní osvětlení pro rozhovory a záběry mluvících hlav.
Produktové fotografie a videografie: Při fotografování produktů může svítilna Lantern 90 poskytnout měkké, obklopující osvětlení, které zvýrazní detaily a textury bez ostrých stínů.
Okolní a výplňové osvětlení: Je užitečná pro zajištění okolního nebo výplňového osvětlení v různých prostředích a pomáhá vytvářet vyvážený a soudržný vzhled v kombinaci s dalšími zdroji osvětlení.
Fotografování na místě a na cestách: Díky své přenosné a skládací konstrukci je svítilna Lantern 90 vhodná pro natáčení na místě a cestování a umožňuje fotografům a kameramanům dosáhnout měkkého, rozptýleného osvětlení kdekoli.
Celkově je Aputure Lantern 90 všestranný osvětlovací nástroj, který může vylepšit širokou škálu fotografických a videografických nastavení a poskytnout měkké a lichotivé osvětlení v různých scénářích snímání.

Co je držák Bowens ?

Držák Bowens Mount je standardní montážní systém používaný ve fotografii a videografii pro upevnění modifikátorů světla, jako jsou softboxy, beauty talíře, reflektory a snooty, ke studiovým stroboskopům a svítidlům pro kontinuální osvětlení. Je pojmenován po britské společnosti Bowens International Ltd., která tento montážní systém zpopularizovala, a skládá se z kroužku se třemi zajišťovacími výstupky o průměru přibližně 10 cm (3,9 palce). Držák Bowens poskytuje fotografům a kameramanům všestrannost a kompatibilitu s širokou škálou osvětlovacího příslušenství od různých výrobců, díky čemuž je v oboru oblíbený.

Držák Bowens je široce používaný standardní montážní systém pro fotografické osvětlovací zařízení, zejména pro studiová stroboskopická světla a kontinuální osvětlovací tělesa. Je pojmenován po britské společnosti Bowens International Ltd., která tento montážní systém zpopularizovala.

Držák Bowens Mount se skládá z kroužku se třemi zajišťovacími výstupky a průměrem přibližně 10 cm (3,9 palce). Umožňuje snadné a bezpečné upevnění modifikátorů světla, jako jsou softboxy, kosmetické misky, reflektory a snooty, ke kompatibilním osvětlovacím zařízením. Tento standardizovaný montážní systém poskytuje fotografům a kameramanům všestrannost a kompatibilitu v širokém spektru příslušenství pro osvětlení od různých výrobců.

Je držák Bowens standardní ?

Ano, držák Bowens Mount je skutečně standardním montážním systémem, který se široce používá ve fotografickém a videografickém průmyslu. Stal se jedním z nejoblíbenějších a nejrozšířenějších montážních systémů pro upevnění modifikátorů světla ke studiovým stroboskopům a svítidlům pro kontinuální osvětlení.

Držák Bowens Mount nabízí několik výhod, včetně všestrannosti, kompatibility s různými značkami a modely osvětlovacího zařízení a snadného použití. Mnoho výrobců vyrábí modifikátory osvětlení a příslušenství, které jsou kompatibilní s držákem Bowens, což fotografům a kameramanům umožňuje snadno kombinovat různé modifikátory světla a dosáhnout požadovaných světelných efektů.

 

OBSAH BALENÍ

V balení:

 • v balení: 1x pružinová klec Lantern 90
 • 1x Difuzní kryt Lantern 90 s 1 stupňovou clonou
 • 1x Lantern 90 Hook-and-Loop Skirt (závěsná lišta)
 • 1x taška na přenášení Lantern 90
Parametry

Parametry

Výrobce: Aputure
Kategorie: Studiová světla
PŘÍSLUŠENSTVÍ (5)

PŘÍSLUŠENSTVÍ (5)

Aputure amaran 150c RGB light (grey)

 • Novinka
Aputure Amaran 150c je kompaktní, ale výkonný světelný panel LED určený pro všestranné
10 790 Kč
3-5 dnů

Aputure amaran 200x S LED RGB video light (Bi-Color)

 • Novinka
Aputure Amaran 200x S je všestranné a kompaktní LED svítidlo určené pro fotografy,
10 790 Kč
3-5 dnů

Aputure LS 300X V-Mount-Kit - 300W Bi-Color video light (EU version)

 • Novinka
 • Doprava zdarma
Aputure LS 300x je vysoce výkonné dvoubarevné LED video světlo, které poskytuje výkonné
28 490 Kč
3-5 dnů

Aputure amaran 100x S (Bi-Color)

 • Novinka
Amaran 100x S je dvoubarevné LED světlo určené pro tvůrce obsahu, filmaře a fotografy.
7 890 Kč
na dotaz

Aputure amaran COB 60x S (Bi-Color)

 • Novinka
Amaran COB 60x S je kompaktní a výkonné LED světlo určené pro profesionální kameramany,
6 290 Kč
3-5 dnů
PODOBNÉ (4)