55mm Black Mist 1/4 and ND2-ND32 (1-5 Stop) Variable ND Lens Filter 2 in 1 with 28 Multi-Layer Coatings - Nano X Series

55mm černý mlhový 1/4 a ND2-ND32 (1-5 stupňů) variabilní ND filtr 2 v 1 s 28 vícevrstvými vrstvami - řada Nano X

Více informací

Speciální akce: -23%
2 057 Kč 1 580 Kč s DPH 1 306 Kč bez DPH
-+
Osobní odběr do 90 minut
Odešleme: dnes
Skladem 2 ks
Praha 2 ks
Popis produktu

Popis produktu

55mm černý mlhový 1/4 a ND2-ND32 (1-5 stupňů) variabilní ND filtr 2 v 1 s 28 vícevrstvými vrstvami - řada Nano X

* 【VND & černý difuzní filtr1/4 Funkce 2 v 1】Jeden filtr má funkce ND & balck difuzního filtru 1/4 efektu, nejenže může regulovat množství světla vstupujícího do objektivu pomocí nastavení (1-5 stupňů ), ale také vytváří filmový efekt snů pro fotografie a video.

* 【Žádný křížek "X" na snímcích】Žádný křížek "X" na snímcích, společnost K&F využívá technologii samočinného uzamčení rámečku, aby se zabránilo tomuto běžnému problému u širokoúhlých objektivů a variabilních ND filtrů. CNC-neprokluzující rámeček pomáhá hladké instalaci a vyjmutí filtru.

* 【Dovoz japonského skla AGC】Vyrobeno z profesionálního optického skla, černý difuzní 1/4 filtr si zachovává standardní 84% propustnost. Technologie oboustranného leštění zajišťuje HD obraz a ostrost i na širokoúhlém objektivu.

* 【28 vícevrstvých povlaků】Tento multifukční filtr s oboustrannými vícevrstvými povlaky (celkem 28 vrstev) účinně snižuje odrazy pocházející ze samotného filtru, hydrofobní, odolný proti poškrábání , odolný proti oleji, snadno se čistí.

* 【Poznámka】Tento filtr je kompatibilní se všemi 49mm objektivy. Před objednáním si prosím ověřte velikost závitu objektivu vašeho fotoaparátu (obvykle je vyznačena někde na tubusu objektivu nebo vytištěna pod krytkou objektivu). Číslu vždy předchází symbol "ø" (průměr)

Parametry

Parametry

Výrobce: K&F Concept
Kategorie: Filtry

Hlavní parametry

Typ filtruVND
Formát filtru55mm