Hive Lighting 4 Point Quick Release Speed Ring for Omni-Color LEDs

Obdélníkové, páskové a lampionové softboxy (od společností Hive, Chimera nebo většiny dalších značek) snadno připevníte k libovolné LED diodě Hive pomocí našeho 4bodového rychlého kroužku s fotoadaptérem. Rychloupínací kroužek Speed Ring umístění tyčí v rámu softboxu před přidáním nebo odebráním napětí, což umožňuje jeho snadné složení pro nastavení nebo rozborku…

Více informací

6 627 Kč s DPH 5 477 Kč bez DPH
-+
Dostupnost
7-14 dní
Popis produktu

Popis produktu

Obdélníkové, páskové a lampionové softboxy (od společností Hive, Chimera nebo většiny dalších značek) snadno připevníte k libovolné LED diodě Hive pomocí našeho 4bodového rychlého kroužku s fotoadaptérem. Rychloupínací kroužek Speed Ring umístění tyčí v rámu softboxu před přidáním nebo odebráním napětí, což umožňuje jeho snadné složení pro nastavení nebo rozborku nebo pro rychlý přesun mezi nastaveními bez nutnosti demontáže boxu.

Kompatibilita:

  • čtvercové, obdélníkové a páskové softboxy 4 pt
  • Lucerny a placky
  • Všechny LED diody Omni-Color
  • Světla kompatibilní s držáky Profoto® a Profoto®

Vlastnosti: - Slouží k ochraně před poškozením, které může způsobit poškození, které může způsobit poškození, které může způsobit poškození, které může způsobit poškození, které může způsobit poškození:

  • Odolná hliníková konstrukce
  • Otočný držák lightbank pro specifické umístění lightbank
Parametry

Parametry

Výrobce: Hive Lighting
Kategorie: Příslušenství