Long Weekend 35mm Film Camera - Creme-Multi

Ideální pro první zkušenosti s filmem. Získáte zcela nový fotoaparát, o kterém víte, že bude fungovat hned po vybalení z krabice, a nemusíte se potýkat se stárnoucími použitými fotoaparáty neznámého stavu. Tento fotoaparát lze umístit jak do pozice skvělého fotoaparátu…

Více informací

1 372 Kč 1 369 Kč s DPH 1 131 Kč bez DPH
-+
Osobní odběr: zítra od 09:00
Odešleme: zítra
Skladem > 5 ks
Praha > 5 ks
Popis produktu

Popis produktu

Ideální pro první zkušenosti s filmem. Získáte zcela nový fotoaparát, o kterém víte, že bude fungovat hned po vybalení z krabice, a nemusíte se potýkat se stárnoucími použitými fotoaparáty neznámého stavu. Tento fotoaparát lze umístit jak do pozice skvělého fotoaparátu pro někoho, kdo chce vyfotografovat svůj první svitek filmu, tak jako fotoaparát pro zkušené fotografy, který si mohou vzít na pláž, k jezeru nebo na místa, kam byste si profesionální fotoaparát vzít nemohli a nechtěli ho rozbít. Vizuálně vám poskytne nostalgický a hravý vzhled fotoaparátu na jedno použití, aniž byste museli při každém snímání role fotoaparát zbytečně likvidovat. V podstatě se jedná o jednorázový fotoaparát s možností opakovaného nabíjení, který vám také otevírá možnosti, jaký film chcete natáčet.

Ponořte se do atmosféry starých časů s moderním nádechem pomocí našeho odolného a lehkého fotoaparátu z plastu ABS, optimalizovaného pro film 135 (24X36 mm) a ISO 200/400.

Znovu objevte hmatatelné kouzlo filmu díky našemu 31mm objektivu z akrylu s optickou třídou F9 bez zaostření, funkci ručního natáčení a přetáčení a vestavěnému blesku, který rozsvítí vzpomínky s rychlou dobou recyklace 10-15 sekund.

Mějte přehled o svých snímcích pomocí okénka pro prohlížení filmů a využijte 70 % obrazového pole prostřednictvím našeho ostrého hledáčku. Tento fotoaparát je napájen pouze jednou alkalickou baterií AAA a stane se vaším spolehlivým společníkem při každém dobrodružství. S fotoaparátem Long Weekend zachytíte podstatu každého okamžiku a budete jej moci prožívat donekonečna.

Parametry

Parametry

Výrobce: Long Weekend
Kategorie: Kompaktní kamery