Tilta Gravity G2X Compact Handheld Gimbal System (+ Hard Case)

Kompaktní ruční gimbalový systém Tiltamax Gravity G2X využívá ke stabilizaci kamerových systémů stejnou technologii jako tříosý gimbal Tiltamax Gravity, ale v menším a kompaktnějším provedení. S maximální nosností až 8 kg je tento gimbal ideální pro digitální zrcadlovky, bezzrcadlovky, chytré telefony a GoPros. Tento výrobek s robustním, vodotěsným pouzdrem.…

Více informací

25 137 Kč s DPH 20 774 Kč bez DPH
-+
Dostupnost
na telefon
Popis produktu

Popis produktu

Kompaktní ruční gimbalový systém Tiltamax Gravity G2X využívá ke stabilizaci kamerových systémů stejnou technologii jako tříosý gimbal Tiltamax Gravity, ale v menším a kompaktnějším provedení. S maximální nosností až 8 kg je tento gimbal ideální pro digitální zrcadlovky, bezzrcadlovky, chytré telefony a GoPros. Tento výrobek s robustním, vodotěsným pouzdrem. (Standardní verze je dodávána pouze v kartonové krabici.)

Kompaktní ruční gimbalový systém Tiltamax Gravity G2X využívá ke stabilizaci kamerových systémů stejnou technologii jako tříosý gimbal Tiltamax Gravity, ale v menším a kompaktnějším provedení. Díky maximálnímu užitečnému zatížení až 8 kg je tento gimbal ideální pro digitální zrcadlovky, bezzrcadlovky, chytré telefony a GoPros.

Gravity G2X je vybaven motorem pro natáčení pod úhlem 45 stupňů, což vám dává více prostoru pro vyvážení delších kamerových sestav. Tato úhlová konstrukce také umožňuje nerušený pohled na monitor fotoaparátu. Gimbal umožňuje plnou rotaci o 360 stupňů v osách otáčení a naklápění a také rotaci o 60 stupňů doleva a doprava v ose natáčení.

K dispozici jsou čtyři různé provozní režimy: režim sledování otáčení a naklápění, režim zámku náklonu, plně stabilizovaný režim a režim zámku náklonu. Tyto režimy a možnost podvěsit fotoaparát vám dávají nekonečné možnosti, jak dosáhnout jakéhokoli záběru, který máte na mysli.

Kamera Gravity G2X je napájena ze čtyř dobíjecích baterií 18650, které po plném nabití vydrží až 10 hodin provozu (baterie nejsou součástí dodávky). Vstupní/výstupní port pro stejnosměrný proud 14,8 V na základně otáčecího motoru umožňuje alternativní způsoby napájení gimbalu a také poskytuje možnost napájení externího příslušenství prostřednictvím samotného gimbalu. Mini USB port 5V na motoru náklonu umožňuje snadné napájení motoru pro připravované dálkové následné zaostřování Nucleus Nano.

Posuvná rychloupínací destička Gravity G2X je standardní destička Manfrotto, která umožňuje rychlé a snadné vysunutí z gimbalu a okamžité upevnění na stativ Manfrotto. Standardní rozetové přípojky Arri na levé a pravé straně gimbalu umožňují připevnit ke gimbalu různé rukojeti a/nebo příslušenství založené na rozetách.

Na všech ramenech gimbalu G2X je 7-11cm měřítko, díky kterému je opakované vyvažování minulostí. Jednou vyvážíte fotoaparát, zapamatujete si značky a snadno zopakujete vyvážení pokaždé, když potřebujete znovu vyvážit stejný balíček fotoaparátů.

Třikrát po sobě stiskněte tlačítko napájení na gimbalu, čímž dojde k automatické kalibraci gimbalu, která funguje tak, že snímá užitečné zatížení fotoaparátu a poté konfiguruje motory podle ideálního provozního nastavení vašeho balíčku fotoaparátu. Tato automatická kalibrace vás během několika sekund rychle připraví k provozu, ale pomocí aplikace Tilta Assistant (dostupné pro iOS a Android) můžete nastavení dále upravovat. Tato aplikace vám umožní nastavit točivý moment, mrtvou zónu, zrychlení a rychlost každého motoru podle vašich konkrétních potřeb. Umožňuje také nastavit režim bezdrátového časosběrného snímání a také způsob, jak ovládat osy gimbalu na dálku. Aplikace také slouží jako jednoduchý způsob bezdrátové aktualizace firmwaru gimbalu Gravity G2X.

 

Parametry

Parametry

Výrobce: Tilta
Kategorie: Gimbaly