Nově showroom v Praze otevřen každou středu až do 19:00.Nově showroom v Praze otevřen každou středu až do 19:00.

TILTA Basic Ring Grip Plus for DJI Ronin (Control Kit)

Základní kroužkový grip Plus je cenově výhodný podpůrný systém pro gimbaly DJI RS2, RS3 a RS3 Pro. Tato vylepšená verze Basic Ring Grip podporuje veškeré příslušenství z předchozích verzí včetně dálkového ovládání a dvoukanálových rukojetí. Díky využití nové hořčíkové hliníkové slitiny je Basic Ring Grip Plus oproti předchozímu modelu vylepšen…

Více informací

8 838 Kč s DPH 7 304 Kč bez DPH
-+
Dostupnost
na dotaz
Popis produktu

Popis produktu

Základní kroužkový grip Plus je cenově výhodný podpůrný systém pro gimbaly DJI RS2, RS3 a RS3 Pro. Tato vylepšená verze Basic Ring Grip podporuje veškeré příslušenství z předchozích verzí včetně dálkového ovládání a dvoukanálových rukojetí. Díky využití nové hořčíkové hliníkové slitiny je Basic Ring Grip Plus oproti předchozímu modelu vylepšen o něco nižší hmotností a zvýšenou odolností.

Basic Ring Grip Plus je vybaven všemi stejnými kontaktními body jako naše ostatní modely, což znamená, že k napájení gimbalu a příslušenství můžete používat zlaté nebo V-Mount bateriové destičky po delší dobu

Můžete také použít náš napájecí modul, který poskytuje pohodlné možnosti montáže a napájení příslušenství, jako je externí monitor nebo bezdrátové vysílače videa.

Naše systémy Ring Grip poskytují zvýšenou stabilitu ve srovnání s běžným ručním provozem díky využití více kontaktních bodů prostřednictvím dvou přiložených mechanických rukojetí.

Podobně jako u předchozích verzí také umožňuje přeměnit bateriovou rukojeť gimbalu na horní rukojeť, takže můžete rychle přejít na záběry z nízkého úhlu a zároveň zajistit dodatečné napájení gimbalu.

Integrovaný stojánek umožňuje snadné odložení gimbalu mezi záběry.

Basic Ring Grip Plus for DJI Ronin
 
Parametry

Parametry

Výrobce: Tilta
Kategorie: Rigy