Teradek Sphere

Teradek Sphere je kompaktní řešení pro monitoring a streaming 360º videí z 4kamerových VR rigů na mobilních zařízeních iPad Pro. Podporované výstupní rozlišení je až 4Kp24, vstupní 1080p30/i60. Verze „Monitoring“ podporují náhled videa na lokální síti, varianty „Monitoring/Streaming“ obsahují také licenci pro streaming („Monitoring“ varianty lze kdykoliv upgradovat…

Více informací

94 065 Kč s DPH 77 740 Kč bez DPH
-+
Dostupnost
na telefon
Popis produktu

Popis produktu

Teradek Sphere je kompaktní řešení pro monitoring a streaming 360º videí z 4kamerových VR rigů na mobilních zařízeních iPad Pro. Podporované výstupní rozlišení je až 4Kp24, vstupní 1080p30/i60. Verze „Monitoring“ podporují náhled videa na lokální síti, varianty „Monitoring/Streaming“ obsahují také licenci pro streaming („Monitoring“ varianty lze kdykoliv upgradovat zakoupením samostatné streamovací licence).

1x zařízení Sphere
1x montážní rámeček
1x pevný přepravní kufr
4x kabel Micro HDMI – HDMI (HDMI D – HDMI A)
1x síťový kabel
1x 24V zdroj s 2pinovým konektorem Lemo

Teradek Sphere je kompaktní řešení pro náhled 360º videí natáčených pomocí sestav čtyř libovolných kamer (např. Blackmagic Micro Cinema Camera) s HDMI nebo SDI výstupy. Čtyři integrované USB sloty dovolují napájet také kamery GoPro apod., navíc je k dispozici i redundantní napájení (Lemo) a 10/100 Ethernet pro síťovou konektivitu a připojení druhé jednotky Sphere.

Teradek Sphere nepotřebuje ke své činnosti stolní počítač ani laptop: „sešívání“ videí je realizováno na iPadech (iPad Pro a novější), kde lze pracovat s až osmi 1080p streamy pro náhled v reálném čase a záznam do formátu MP4/H.264. Produkty Teradek Sphere pracují v rámci lokální sítě (varianty „Monitoring“) nebo streamují (verze „Monitoring/Streaming“) na kompatibilní online platformy (YouTube, Facebook Live, Periscope a Wowza, až15 Mbp/s).

Sphere In-Depth Walkthrough from Teradek on Vimeo.Parametry

Parametry

Výrobce: Teradek
Kategorie: Bezdrátový přenos videa
PŘÍSLUŠENSTVÍ (1)

Střižny, režie, převodníky

  • Doprava zdarma

Teradek Link Pro Wi-Fi Access Point

na telefon
bez DPH 61 750 Kč 74 718 Kč