Teradek RT Wireless EF Lens Control Kit for RED (Latitude-MB Rx, MK3.1 Tx)

MDR.MB je ve své třídě nejlepší dvoukanálový bezdrátový systém ovládání objektivu pro kameramany a nezávislé tvůrce obsahu. Má provozní dosah až 1,5 km (5000 stop) a díky malým rozměrům a nízké hmotnosti se bez problémů hodí ke kamerám RED. Systém MDR.MB je určen pro nejnáročnější aplikace a umožňuje přesné ovládání ostření, clony a/nebo zoomu pomocí…

Více informací

98 373 Kč s DPH 81 300 Kč bez DPH
-+
Dostupnost
na telefon
Popis produktu

Popis produktu

MDR.MB je ve své třídě nejlepší dvoukanálový bezdrátový systém ovládání objektivu pro kameramany a nezávislé tvůrce obsahu. Má provozní dosah až 1,5 km (5000 stop) a díky malým rozměrům a nízké hmotnosti se bez problémů hodí ke kamerám RED. Systém MDR.MB je určen pro nejnáročnější aplikace a umožňuje přesné ovládání ostření, clony a/nebo zoomu pomocí interních motorů u objektivů Canon EF a Nikon AF připojených ke kamerám DSMC a DSMC2. Jeho čtyřosý ovladač je plně konfigurovatelný a využívá technologii FHSS (Frequency Hopping Spread Spectrum) v pásmu 2,4 GHz, aby se zabránilo rušení v extrémně náročných RF podmínkách. MDR.MB se integruje se všemi kamerami RED DSMC a DSMC2 a umožňuje uživatelům ovládat ostření/iris objektivů EF/AF s jejich vlastními interními motory, závěrku, ISO a funkce tlačítek (2x zvětšení, edge, asistent ostření). Kromě toho mohou uživatelé Foolcontrol využívat k připojení k fotoaparátu vestavěné rozhraní WiFi MDR.MB. Systém MDR.MB se dodává jako sada a obsahuje:

 

 

4osý ovladač

4osý ovladač poskytuje mimořádně přesné ovládání objektivu díky 4 mapovatelným osám (knoflík, posuvník, 2x kolečka) a robustnímu šasi, které vám pohodlně padne do ruky. Jeho bezdrátový systém FHSS účinně překonává nejsilnější rušení a přenáší příkazy bez zpoždění v pásmu 2,4 GHz na vzdálenost až téměř 5 000 stop (1,5 km). V horní části ovladače je umístěn displej OLED s intuitivním systémem nabídek pro kalibraci a reference, zatímco zadní část ovladače je vybavena odnímatelnou baterií Canon LP-E6, která nabízí až 36 hodin nepřetržitého provozu.

 

Přijímač motorového ovladače MDR.MB

Přijímač motorového ovladače MDR.MB je lehký a kompaktní, což umožňuje jeho snadnou montáž na jakýkoli standardní fotoaparát. Podporuje až 2 bezkartáčové motory Teradek pro ovládání FIZ (ostření, clona a/nebo zoom) a obsahuje podporu spouštění/zastavení pro všechny standardní průmyslové fotoaparáty. Alternativně může MDR.MB ovládat interní motory objektivů Canon EF a Nikon AF na fotoaparátech DSMC a DSMC2. Systém přijímá příkazy z libovolného 4osého nebo 6osého ovladače Teradek na vzdálenost až 1,5 km a zahrnuje automatickou nebo manuální (softstop) kalibraci s vlastním algoritmem pro řízení točivého momentu a ochranu objektivu. Model MDR.MB je identický s modelem MDR.M, ale obsahuje jinou zadní desku, která umožňuje napájet příjem pomocí baterie LP-E6. Díky bateriovému napájení je MDR.MB skvělý pro superlehké sestavy, které mohou provozovat motory s mírně sníženou rychlostí a točivým momentem.

OBSAH BALENÍ

 • Řídicí jednotka MK3.1 [15-0001]
 • Přijímač MDR.MB [23-1281]
 • Napájecí kabel DTAP [11-1378]
 • 2m kabel pro kabelový režim ovladače [11-1413]
 • Pevné pouzdro [11-1416]
 • Držák přijímače MDR.MB [11-1433]
 • Řemínek na krk [11-1443]
 • Baterie LP-E6 Duracell [14-0014-1]
 • Baterie LP-E6 Duracell [14-0014-1]
 • LP-E6 Cestovní nabíječka [6361]
 • Bílý disk x3 [11-1441]

Parametry

Parametry

Výrobce: Teradek
Kategorie: Boční ostření