Teradek Cube 725 HEVC/AVC Dekodér (SDI/HDMI GbE USB)

Cube 725 je nejnovější z řady profesionálních integrovaných dekodérů Teradek určených pro přenos videa přes IP. Zařízení Cube 625, které je kompatibilní s kodéry Cube, nabízí dekódování SD/HD MPEG-4 HEVC/AVC pro distribuci videa z bodu do bodu, což umožňuje tvůrcům obsahu, vysílacím společnostem a systémovým integrátorům nákladově efektivně a spolehlivě splnit…

Více informací

87 773 Kč s DPH 72 540 Kč bez DPH
-+
Dostupnost
na telefon
Popis produktu

Popis produktu

Cube 725 je nejnovější z řady profesionálních integrovaných dekodérů Teradek určených pro přenos videa přes IP. Zařízení Cube 625, které je kompatibilní s kodéry Cube, nabízí dekódování SD/HD MPEG-4 HEVC/AVC pro distribuci videa z bodu do bodu, což umožňuje tvůrcům obsahu, vysílacím společnostem a systémovým integrátorům nákladově efektivně a spolehlivě splnit přísné požadavky na QoS.

Díky flexibilnímu duálnímu výstupu HDMI/3G-SDI a možnostem připojení Ethernet/WiFi (2,4/5Ghz)/Cellular USB zjednodušuje Cube 725 nasazení IP videa ve stávajících pracovních postupech a zlepšuje infrastrukturu pro všechny uživatele. Díky malým rozměrům a vysoce výkonnému dekódování je jedním z nejuniverzálnějších řešení pro strategie poskytování obsahu v ekosystému videa.

Parametry

Parametry

Výrobce: Teradek
Kategorie: Bezdrátový přenos videa