Steinberg HALion

Nová, šestá verze virtuálního nástroje a sampleru Steinberg HALion potěší množstvím nových funkcí, včetně technologie wavetable syntézy a funkcí Sample Recorder a Macro Page Designer pro snazší tvorbu virtuálních nástrojů. Krom produktu HALion 6 vychází také všestranný nástroj HALion Sonic 3 s 25GB knihovou, novým wavetable syntezátorem a 9 novými efekty.…

Více informací

8 410 Kč s DPH 6 950 Kč bez DPH
-+
Dostupnost
3-5 dnů
Popis produktu

Popis produktu

Nová, šestá verze virtuálního nástroje a sampleru Steinberg HALion potěší množstvím nových funkcí, včetně technologie wavetable syntézy a funkcí Sample Recorder a Macro Page Designer pro snazší tvorbu virtuálních nástrojů. Krom produktu HALion 6 vychází také všestranný nástroj HALion Sonic 3 s 25GB knihovou, novým wavetable syntezátorem a 9 novými efekty.

Steinberg HALion 6

Nový nástroj Macro Page Designer ve verzi HALion 6 zjednodušuje tvorbu vlastních uživatelských rozhraní pomocí šablon, nahrávání interních nebo externích zdrojů signálu a editaci/mapování samplů pak značně zjednodušuje zcela nový Sample Recorder. Nový skriptovací nástroj HALion Script dovoluje vytvářet pokročilé chování nástrojů. Novinkou je také možnost snadno exportovat VST knihovny vašich instrumentů pro HALion a HALion Sonic, a to pomocí nástroje Library Creator. Nová verze přináší i podporu formátu AAX, Library Manager pro správu knihoven, online referenční příručku pro HALion Script, ochranu proti kopírování eLicenser a další.

Steinberg HALion 6

Oba produkty, HALion 6 a HALion Sonic 3, disponují arzenálem nových virtuálních nástrojů, včetně klavírů The Raven Grand a The Eagle Grand, žesťové sekce Hot Brass, knihovny smyčcových samplů Studio Strings, syntezátorů Anima a Skylab či knihovny HALion Combi Library. Zcela nový, inovativní třípásmový efekt Resonator slouží k formantové filtraci vokálů i nástrojů pro kreativní tonální modifikace. HALion Sonic také zdědil 8 efektů z produktu HALion, včetně modulů Vintage Compressor, Tube Saturator a dalších.

Steinberg HALion 6



Parametry

Parametry

Výrobce: Steinberg
Kategorie: Software
PŘÍSLUŠENSTVÍ (3)

PŘÍSLUŠENSTVÍ (3)

Steinberg Cubase Pro 12 Cross Grade

  • -7 %
Steinberg Cubase Pro 12 Cross Grade je profesionální software pro hudební produkci,
8 337 Kč
K odeslání 2 ks

Steinberg Cubase Artist 12

  • -13 %
Steinberg Cubase Artist 12 je profesionální software pro hudební produkci, nahrávání,
7 127 Kč
3-5 dnů

Steinberg Dorico

Dorico mění pravidla hry na poli notačních aplikací! Společnost Steinberg vytvořila
14 702 Kč
3-5 dnů
  • Ukázat vše
  • Steinberg HALion

    Nová, šestá verze virtuálního nástroje a sampleru Steinberg HALion potěší množstvím
    8 410 Kč
    3-5 dnů