Steinberg Dorico

Dorico mění pravidla hry na poli notačních aplikací! Společnost Steinberg vytvořila software Dorico zcela od základů, aby byl dokonale optimalizován pro moderní 64bitové procesory a systémy. Krom vysokého výkonu nabídne také velice intuitivní rozhraní a nádherný grafický notový výstup se stovkami možností jeho nastavení. Program také využívá audio engine značky…

Více informací

14 702 Kč s DPH 12 150 Kč bez DPH
-+
Dostupnost
3-5 dnů
Popis produktu

Popis produktu

Dorico mění pravidla hry na poli notačních aplikací! Společnost Steinberg vytvořila software Dorico zcela od základů, aby byl dokonale optimalizován pro moderní 64bitové procesory a systémy. Krom vysokého výkonu nabídne také velice intuitivní rozhraní a nádherný grafický notový výstup se stovkami možností jeho nastavení. Program také využívá audio engine značky Steinberg a dovoluje provozovat VST nástroje i efekty s maximální zvukovou kvalitou!

Steinberg Dorico

Přehledné rozhraní

Dorico má jednoduché rozhraní, bez zbytečné grafiky, které vám umožní zcela se soustředit na skládání a zápis partitur. Lze jej stejně snadno provozovat na laptopech s jediným displejem i na pracovních stanicích s několika monitory. Veškeré potřebné nástroje jsou vždy na dosah!

Steinberg Dorico

Pět režimů
Práce v programu Dorico je rozdělena do pěti sekcí – Setup, Write, Engrave, Play a Print – mezi nimiž lze velice jednoduše přepínat pomocí ikon v horní části okna. Funkce jednotlivých režimů jsou sdruženy v panelech vlevo, vpravo a dole, které lze také snadno skrýt, pokud je aktuálně nepotřebujete. Díky tomu vidíte maximum notového zápisu.

Steinberg Dorico

Nádherný výstup
Na grafickém výstupu aplikace spolupracovala řada specialistů z oboru zápisu a tisku partitur, kteří pracují pro významná hudební vydavatelství. Díky tomu je notový výstup velice elegantní a propracovaný do nejjemnějších detailů. Každý symbol v písmu Bravura, precizní umístění not, vše bylo zpracováno s maximální péčí.

Steinberg Dorico

Dokonalé přehrávání
Abyste mohli projekty přehrávat v maximální kvalitě, je vám k dispozici i symfonická knihovna HALion Symphonic Orchestra s více než 1.300 vzorky převzatými z HALion Sonic SE 2. Více než stovka kombinací a nastavení s desítkami hráčských technik pokrývají všechny běžné výrazy nástrojů a zaručují živý zvuk i plný dynamický rozsah přehrávané partitury.

Steinberg Dorico

Dorico 1.0.10 (listopad/prosinec 2016)
Aktualizace 1.0.10 obsahuje přes 200 oprav a nových funkcí, včetně podstatně vyššího výkonu aplikace, podpory pro VST Expression Maps, nového dialogu Transpose a dalších. Steinberg uvedl také 30denní bezplatnou demo verzi.

Parametry

Parametry

Výrobce: Steinberg
Kategorie: Software
PŘÍSLUŠENSTVÍ (3)

Audio

Steinberg HALion

3-5 dnů
bez DPH 6 950 Kč 8 410 Kč
  • -13 %

Steinberg Cubase Artist 12

3-5 dnů
bez DPH 5 890 Kč 7 127 Kč
  • -7 %

Steinberg Cubase Pro 12 Cross Grade

K odeslání 2 ks
bez DPH 6 890 Kč 8 337 Kč