SmallHD Production Monitors - 2400 Series

Modely 2403 Studio a 2403 HDR jsou nejodolnější a nejvybavenější 24” produkční monitory na trhu! Odolné tělo vysoustružené z hliníkové slitiny zaručí maximální spolehlivost i v těžkém terénu a nehostinném počasí. Monitory jsou vybaveny revoluční lištou pro montáž příslušenství, stojánkem pro stolní použití a XLR konektorem pro externí napájení i 12V Lemo výstupem…

Více informací

Zjišťujeme
Dostupnost
na dotaz
Popis produktu

Popis produktu

Modely 2403 Studio a 2403 HDR jsou nejodolnější a nejvybavenější 24” produkční monitory na trhu! Odolné tělo vysoustružené z hliníkové slitiny zaručí maximální spolehlivost i v těžkém terénu a nehostinném počasí. Monitory jsou vybaveny revoluční lištou pro montáž příslušenství, stojánkem pro stolní použití a XLR konektorem pro externí napájení i 12V Lemo výstupem pro napájení dalšího příslušenství, např. bezdrátového setu.

Small HD 2400 2403 HDR Series SmallHD

Velká obrazovka

Produkční monitory řady Small HD 2400 jsou nejodolnější a nejvybavenější 24” displeje na trhu! Odolné tělo vysoustružené z hliníkové slitiny zaručí maximální spolehlivost i v těžkém terénu a nehostinném počasí. Díky vysokému kontrastnímu poměru, vysoké světelnosti 1000 cd/m2 (u verze HDR), 10bitovému zpracování barev a širokým pozorovacím úhlům (178° horiz.) jde o ideální monitory pro náhled denních prací a přímý monitoring videa na kameramanských nebo režisérských stanovištích.

Small HD 2400 2403 HDR Series SmallHD

Univerzální napájení
Monitory jsou napájeny z externích zdrojů 12-34 V= (napáječ podporuje síťová napětí 90 – 240 V~), připojení napájení je řešeno standardním konektorem XLR. Monitory jsou vybaveny také 12V= napájecím výstupem s 2pinovým konektorem Lemo pro připojení dalšího příslušenství, např. bezdrátových setů Teradek Bolt. Akumulátory Gold Mount / V-Mount se připojují 4pinovým konektorem XLR.

Small HD 2400 2403 HDR Series SmallHD

Na cestách
Všechny produkční monitory SmallHD jsou vybaveny montážní lištou Rapid Rail Mounting System, která představuje nejjednodušší způsob připojení, skladování a transport monitorů s příslušenstvím. Konverzi ze stolního provedení na stojánek typu C-Stand lze provést pomocí montážního příslušenství kompatibilního s normou VESA. Monitory 2403 jsou dokonalou kombinací odolného provedení a pokročilých funkcí. Díky odolnému kovovému šasi je můžete použít prakticky kdekoliv.

Small HD 2400 2403 HDR Series SmallHD

Pokročilý software
Monitory SmallHD nabízejí také velice pokročilou softwarovou výbavu. Nechybí funkce pro 2x/4x zoom s plynulým posouváním obrazu pomocí joysticku, vodítka, roztažení anamorfického obrazu, rotaci (manuální i automatickou) obrazu, asistenci ostření a expozice, zobrazení vlnového průběhu/vektorskopu/histogramu/složek, ukládání jednotlivých snímků na SD kartu, vytváření/aplikaci LUT korekcí s možností jejich importu z SD karty, zobrazení až 8 audio metrů apod.Parametry

Parametry

Výrobce: SmallHD
Kategorie: Studiové monitory
VHODNÉ PRO (1)