Sachtler System Cine 7+7 FT GS

Fluidní hlava Sachtler Cine 7+7 HD, která kombinuje osvědčené funkce větších hlav Sachtler s výhodami kompaktnější 100mm fluidní hlavy, je ideálním řešením pro lidi pracující s lehčími…

Více informací

274 289 Kč s DPH 226 685 Kč bez DPH
-+
Dostupnost
7-14 dní
Kód zboží:
SACH1910FTGS
Přidat do porovnání
Popis produktu

Popis produktu

Fluidní hlava Sachtler Cine 7+7 HD, která kombinuje osvědčené funkce větších hlav Sachtler s výhodami kompaktnější 100mm fluidní hlavy, je ideálním řešením pro lidi pracující s lehčími filmovými sestavami. Je určena pro filmové a videokamery, které jsou vybaveny 100mm koulí, a poskytuje dva rozsahy podpory: 2-15 kg pro natáčení s kompaktními kamerami a 9-22 kg pro natáčení se středně velkými kamerami.

Jeho upínací systém s bočním upínáním kombinuje funkce rychloupínací destičky a posuvné vyvažovací destičky, které usnadňují montáž a demontáž kamery ze stativu. Sedm stupňů nastavení horizontálního a vertikálního odporu, velmi široký rozsah zatížení, technologie Speedbalance a přední otočná tyč vám poskytnou plný rozsah plynulého hladkého pohybu.

Když nevíte, jaké výzvy vám projekt přinese, může vám lehký, odolný a všestranný stativ pomoci pracovat chytře a rychle. Bez ohledu na prostředí je nastavení stativu Sachtler flowtech® 100 GS stejně jednoduché jako uvolnění jedinečných brzd. Stabilní a bezpečné nastavení se stane otázkou několika vteřin, bez nutnosti zdlouhavého laborování. Jakmile jste na místě, univerzální mechanismus zámku závěsu umožňuje snadno pořizovat extrémně vysoké i nízké záběry.

Snadnější je také nalezení správného záběru, protože díky uhlíkovým vláknům a ergonomickému designu vás kamera Sachtler flowtech® 100 GS nikdy nebude tížit. Jakmile jste nastaveni a připraveni vyrazit, konstrukce poskytuje vysokou úroveň torzní tuhosti, takže se můžete soustředit na získání toho nejlepšího záběru. Model flowtech® je navržen tak, aby poskytoval spolehlivý vysoký výkon všude tam, kde ho potřebujete, a nezklame vás ani v terénu.

OBSAH BALENÍ

- Sachtler System Cine 7+7 z uhlíkových vláken s fluidní hlavou
- flowtech® Tripod
- Ground Spreader & Bag

SPECIFIKACE

Funkce Hodnota
Rozsah Video
Užitečné zatížení 2 až 22 kg
Velikost mísy 100 mm
Hmotnost 8.20 kg
Typ rozpěry Spodní rozpěra
Materiál Uhlíkové vlákno
Přepravní délka 600 mm
Stupně stativu 2
Výška s rozpěrou 1760 až 410 mm
Teplotní rozsah -40 až 60 °C
Rozsah náklonu 90° až -70°
Posuvný rozsah 150 mm
Kompatibilita rozhraní Sideload
Protiváha 16 stupňů protiváhy + tlačítko Boost
Přetahování 7 + 0 horizontálních a vertikálních stupňů odporu
Parametry

Parametry

Výrobce: Sachtler
Kategorie: Stativy
PŘÍSLUŠENSTVÍ (1)

Stativy, slidery, gimbaly

  • Doprava zdarma

Sachtler SpeedLevel Clamp

7-14 dní
bez DPH 4 284 Kč 5 184 Kč