Sachtler System Cine 30

Ať už pracujete ve studiu nebo v exteriéri, potřebujete fluidní hlavu, která vám umožní pracovat rychle a efektivně. Sachtler Cine 30 HD je spolehlivé a flexibilní řešení pro každodenní…

Více informací

352 155 Kč s DPH 291 038 Kč bez DPH
-+
Dostupnost
7-14 dní
Kód zboží:
SACH3025
Přidat do porovnání
Popis produktu

Popis produktu

Ať už pracujete ve studiu nebo v exteriéri, potřebujete fluidní hlavu, která vám umožní pracovat rychle a efektivně. Sachtler Cine 30 HD je spolehlivé a flexibilní řešení pro každodenní použití při natáčení filmů a v rozlišení HD. Díky bočnímu mechanismu Snap & Go lze rychle namontovat těžké kamerové balíky, aniž by byla ohrožena bezpečnost, a přesto lze desku posouvat a upravovat vyvážení. Díky tomu je příprava záběru rychlá a snadná bez ohledu na to, kolik příslušenství kameru zatěžuje.

Hlava má dva rozsahy užitečného zatížení, od 3 do 30 kg a od 8 do 35 kg pro optimální všestrannost. Po vyvážení máte díky 18stupňovému protizávaží jistotu, že je fotoaparát vždy bezpečně upevněn a nedojde k jeho nepředvídanému převrácení. Díky netřepivému kapalinovému tlumení se sedmi úrovněmi odporu pro plynulé otáčení budou vaše náklony a otáčení vždy bezproblémové.

Pokud používáte drahé kamery nebo pracujete na ambiciózním filmovém či HD projektu s nabitým programem, potřebujete stativ, který s vámi udrží krok. Stativ Sachtler Cine 150 Long vám poskytne spolehlivý vysoký výkon i při užitečném zatížení 140 kg. Díky hliníkové konstrukci a velkým hrotům si můžete být vždy jisti naprostou stabilitou, zatímco při použití těžšího užitečného zatížení můžete stativ pevně zajistit na místě.

Této stabilitě odpovídá i jednoduchost, takže stativ Sachtler Cine 150 Long se vždy rychle a snadno používá. Mimořádně dlouhé otočné svorky stupátka znamenají, že nastavení výšky není obtížnější ani v chladných podmínkách nebo v rukavicích. Ergonomický design znamená, že nemusíte trávit čas nešikovným manipulováním a můžete se více věnovat kreativitě.

OBSAH BALENÍ

- Sachtler System Cine 30 carbon fibre with Fluid Head
- Cine 150 Long Tripod
- Ground Spreader & Cover

SPECIFIKACE

Funkce Hodnota
Rozsah Cine
Užitečné zatížení 3 až 35 kg
Velikost mísy 150 mm
Hmotnost 6.70 kg
Typ rozpery Spodní rozpera
Materiál Hliník
Přepravní délka 1.23 m
Stupně stativu 2
Výška s rozpěrkou 1.05 až 1,95 m
Teplotní rozsah -40 až 60 °C
Rozsah náklonu 90° až -75°
Posuvný rozsah 150 mm
Kompatibilita rozhraní Sideload
Protiváha 18 stupňů protiváhy + tlačítko Boost
Přetahování 7 + 0 horizontálních a vertikálních stupňů odporu
Parametry

Parametry

Výrobce: Sachtler
Kategorie: Stativy
PŘÍSLUŠENSTVÍ (1)

Stativy, slidery, gimbaly

Sachtler SpeedLevel Clamp

7-14 dní
bez DPH 4 266 Kč 5 161 Kč