Sachtler System 7 + 7 HD CF

Fluidní hlava Sachtler Cine 7+7 HD, která kombinuje osvědčené funkce větších hlav Sachtler s výhodami kompaktnější 100mm fluidní hlavy, je ideálním řešením pro lidi pracující s lehčími filmovými sestavami. Je určena pro filmové a videokamery, které jsou vybaveny 100mm koulí, a poskytuje dva rozsahy podpory: 2-15 kg pro natáčení s kompaktními kamerami a 9-22…

Více informací

256 481 Kč s DPH 211 968 Kč bez DPH
-+
Dostupnost
7-14 dní
Popis produktu

Popis produktu

Fluidní hlava Sachtler Cine 7+7 HD, která kombinuje osvědčené funkce větších hlav Sachtler s výhodami kompaktnější 100mm fluidní hlavy, je ideálním řešením pro lidi pracující s lehčími filmovými sestavami. Je určena pro filmové a videokamery, které jsou vybaveny 100mm koulí, a poskytuje dva rozsahy podpory: 2-15 kg pro natáčení s kompaktními kamerami a 9-22 kg pro natáčení se středně velkými kamerami.

Jeho upínací systém s bočním upínáním kombinuje funkce rychloupínací destičky a posuvné vyvažovací destičky, které usnadňují montáž a demontáž kamery ze stativu. Sedm stupňů nastavení horizontálního a vertikálního odporu, velmi široký rozsah zatížení, technologie Speedbalance a přední otočná tyč vám poskytnou plný rozsah plynulého hladkého pohybu.

Schopnost podporovat těžší užitečné zatížení neznamená, že se musíte vzdát rychlosti, jednoduchosti a spolehlivosti. Stativ Sachtler ENG 2 CF Heavy-Duty z uhlíkových vláken zvládne až 95 kg a zároveň poskytuje lehkou a odolnou konstrukci, která pomáhá štábům po celém světě vytvářet úžasné výsledky v různých prostředích. Konstrukce z uhlíkových vláken je stabilní a odolná proti zkroucení, zatímco díky rychloupínacímu systému ji lze snadno nastavit a začít bezpečně pracovat.

Dvojité prodloužení stativu Sachtler ENG 2 CF Heavy-Duty z uhlíkových vláken poskytuje maximální výšku 161 cm spolu s přepravní délkou 75 cm a hmotností 4 kg. Vše usnadňuje vestavěná transportní bezpečnostní šňůra, která zabraňuje otevření nohou při přenášení stativu. S tímto robustním a spolehlivým stativem můžete pracovat s jistotou ve všech prostředích.

OBSAH BALENÍ

- Sachtler System Cine 7+7 z uhlíkových vláken s fluidní hlavou
- ENG 2 CF Heavy-Duty Tripod
- Ground Spreader & Bag

SPECIFIKACE

Funkce Hodnota
Rozsah Cine
Užitečné zatížení 2 až 22 kg
Velikost mísy 100 mm
Hmotnost 8 kg
Typ rozpery Spodní rozpera
Materiál Uhlíkové vlákno
Přepravní délka 940 mm
Stupně stativu 2
Výška s rozpěrou 0.63 až 1,72 m
Teplotní rozsah -40 až 60 °C
Rozsah náklonu 90° až -70°
Posuvný rozsah 150 mm
Kompatibilita rozhraní Sideload
Protiváha 16 stupňů protiváhy + tlačítko Boost
Přetahování 7 + 0 horizontálních a vertikálních stupňů odporu
Parametry

Parametry

Výrobce: Sachtler
Kategorie: Stativy
PŘÍSLUŠENSTVÍ (1)

Stativy, slidery, gimbaly

Sachtler SpeedLevel Clamp

7-14 dní
bez DPH 4 170 Kč 5 046 Kč