Sachtler System 30 EFP 2 MCF

Ať už pracujete ve studiu nebo v exteríru, potřebujete fluidní hlavu, která vám umožní pracovat rychle a efektivně. Sachtler Cine 30 HD je spolehlivé a flexibilní řešení pro každodenní…

Více informací

350 465 Kč s DPH 289 640 Kč bez DPH
-+
Dostupnost
7-14 dní
Kód zboží:
SACH3012
Přidat do porovnání
Popis produktu

Popis produktu

Ať už pracujete ve studiu nebo v exteríru, potřebujete fluidní hlavu, která vám umožní pracovat rychle a efektivně. Sachtler Cine 30 HD je spolehlivé a flexibilní řešení pro každodenní použití při natáčení filmů a v rozlišení HD. Díky Snap & Go side-loading mechanizmu lze rychle namontovat těžké kamerové balíky, aniž by byla ohrožena bezpečnost, a přesto lze desku posouvat a upravovat vyvážení. Díky tomu je příprava záběru rychlá a snadná bez ohledu na to, kolik příslušenství kameru zatěžuje.

Hlava má dva rozsahy užitečného zatížení, od 3 do 30 kg a od 8 do 35 kg pro optimální všestrannost. Po vyvážení máte díky 18stupňovému protizávaží jistotu, že je fotoaparát vždy bezpečně upevněn a nedojde k jeho nepředvídanému převrácení. Díky netřepivému kapalinovému tlumení se sedmi úrovněmi odporu pro plynulé otáčení budou vaše náklony a otáčení vždy bezproblémové.

Lehkost tohoto dvojitého výsuvného 150mm stativu není na úkor stability nebo nosnosti. Konstrukce z uhlíkových vláken, průměr 22 mm (0,87") a hmotnost 4,1 kg znamenají, že nebudete plýtvat energií ani místem při přenášení tohoto stativu na jakékoli místo. Stativ 150 EFP 2 CF unese až 95 kg bez ztráty stability a jeho dvojité prodloužení vám poskytne prodlouženou výšku 161 cm.

Tuto všestrannost umocňuje rychloupínací systém, který uvolněním jediné západky během několika sekund zajistí nohy v požadované poloze. Ať už jsou podmínky a váš program jakékoli, 150 EFP 2 CF je vždy připraven vyrazit. Jednodílná konstrukce z uhlíkových vláken znamená, že tento odolný stativ odolný proti zkroucení a korozi bude důvěryhodnou a spolehlivou součástí vaší výbavy po dlouhá léta. Stativ 150 EFP 2 CF je vhodný pro dlouhodobé používání v jakémkoli prostředí.

OBSAH BALENÍ

- Sachtler System Cine 30 z uhlíkových vláken s fluidní hlavou
- Stativ EFP 2 MCF
- Střední rozpěrka a kryt

SPECIFIKACE

Funkce Hodnota
Rozsah Cine
Užitečné zatížení 3 až 35 kg
Velikost mísy 150 mm
Hmotnost 12.20 kg
Typ rozpery Středně velké rozmetadlo
Materiál Uhlíkové vlákno
Přepravní délka 950 mm
Stupně stativu 2
Výška s rozpěry 0.77 až 1,73 m
Teplotní rozsah -40 až 60 °C
Rozsah náklonu 90° až -75°
Posuvný rozsah 150 mm
Kompatibilita rozhraní Sideload
Protiváha 18 stupňů protiváhy + tlačítko Boost
Přetahování 7 + 0 horizontálních a vertikálních stupňů odporu
Parametry

Parametry

Výrobce: Sachtler
Kategorie: Stativy
PŘÍSLUŠENSTVÍ (1)

Stativy, slidery, gimbaly

Sachtler SpeedLevel Clamp

7-14 dní
bez DPH 4 263 Kč 5 158 Kč