Sachtler System 18 S2 ENG 2 MCF

Její předchůdkyně pomáhá lidem po celém světě dosahovat úžasných výsledků již desítky let. Nyní je vítězný recept vylepšen o fluidní hlavu Sachtler Video 18 S2, která unese užitečné…

Více informací

222 973 Kč s DPH 184 275 Kč bez DPH
-+
Dostupnost
7-14 dní
Kód zboží:
SACH1863S2
Přidat do porovnání
Popis produktu

Popis produktu

Její předchůdkyně pomáhá lidem po celém světě dosahovat úžasných výsledků již desítky let. Nyní je vítězný recept vylepšen o fluidní hlavu Sachtler Video 18 S2, která unese užitečné zatížení až 22 kg a je ideální pro širokou škálu videoprojektů. Tuto provozní všestrannost doplňuje 16stupňové protizávaží a sedmistupňové otáčení a naklápění, což umožňuje intuitivní práci s jistotou, že pohyb bude vždy plynulý a bezproblémový.

Rychloupínací deska kamery Touch & Go a posuvná vyvažovací plošina znamenají, že jakmile kameru zacvaknete na místo, celá plošina se přizpůsobí vyvážení vaší sestavy. Technologie Sachtler Speedbalance zajišťuje bleskurychlé vyrovnání hmotnosti, díky čemuž je Video 18 S2 nejen spolehlivou součástí vaší výbavy, ale také šetří čas.

Když potřebujete pracovat rychle a efektivně, potřebujete stativ, který vás nebude zdržovat. Nejprodávanější stativ Sachtler s dvojitým výsuvem ENG 2CF z uhlíkových vláken vám poskytne optimální stabilitu a spolehlivý výkon v každém prostředí. Lehký a odolný proti zkroucení, jednodílná konstrukce z uhlíkových vláken má 100mm misku s průměrem trubky 22 mm.

Dvojitý výsuv tohoto stativu zajišťuje vyšší spolehlivost, zvyšuje výškový rozsah a unese užitečné zatížení 40 kg. S hmotností 2,4 kg a přepravní délkou 70 cm poskytuje stativ Sachtler ENG 2 CF rovnováhu mezi nízkou hmotností a odolností, takže nikdy nemusíte obětovat výkon ve prospěch pohodlí a přepravitelnosti.

OBSAH BALENÍ

- Sachtler System Video 18 z uhlíkových vláken s fluidní hlavou
- ENG 2 MCF Tripod
- Mid-Level Spreader & Bag

SPECIFIKACE

Funkce Hodnota
Rozsah Video
Užitečné zatížení 2 až 22 kg
Velikost mísy 100 mm
Hmotnost 8.10 kg
Typ rozpery Strední rozpera
Materiál Uhlíkové vlákno
Přepravní délka 890 mm
Stupně stativu 2
Výška s rozpěrou 0.67 až 1,68 m
Teplotní rozsah -40 až 60 °C
Rozsah náklonu 90° až -70°
Posuvný rozsah 120 mm
Kompatibilita rozhraní Touch & Go
Protiváha 16 stupňů protiváhy + tlačítko Boost
Přetahování 7 + 0 horizontálních a vertikálních stupňů odporu
Parametry

Parametry

Výrobce: Sachtler
Kategorie: Stativy