Sachtler System 18 S2 ENG 2 D Dolly

Sachtler System Video 18 hliník s fluidní hlavou, stativem ENG 2 D a dolly S

Více informací

221 498 Kč s DPH 183 056 Kč bez DPH
-+
Dostupnost
7-14 dní
Kód zboží:
SACH1868S2
Přidat do porovnání
Popis produktu

Popis produktu

Sachtler System Video 18 hliník s fluidní hlavou, stativem ENG 2 D a dolly S

Jeho předchůdce již desítky let pomáhá lidem po celém světě dosahovat úžasných výsledků. Nyní je vítězný recept vylepšen o stativ Sachtler Video 18 S2 Fluidná hlava, který unese užitečné zatížení až 22 kg a je ideální pro širokou škálu videoprojektů. Tuto provozní všestrannost doplňuje 16stupňové protizávaží a sedmistupňové otáčení a naklápění, které vám umožní intuitivní práci s jistotou, že pohyb bude vždy plynulý a bezproblémový.

Rychloupínací deska kamery Touch & Go a posuvná vyvažovací plošina znamenají, že jakmile kameru zacvaknete na místo, celá plošina se přizpůsobí vyvážení vaší sestavy. Technologie Sachtler Speedbalance zajišťuje bleskurychlé vyrovnání hmotnosti, díky čemuž je Video 18 S2 nejen spolehlivou součástí vaší výbavy, ale také šetří čas.

Když potřebujete stabilitu pro užitečné zatížení až 35 kg, nemusíte se vzdávat lehké konstrukce a snadné přenositelnosti. Hliníkový stativ Sachtler ENG 2 D je alternativou ke stativům z EB-uhlíkových vláken, která vám poskytne všestrannost a robustní výkon, s nímž zazáříte v jakémkoli prostředí. Vyvažuje rychlost a přesnost, rychloupínací systém během několika sekund uzamkne nohy stativu, takže se můžete rychle pustit do práce.

Tento hliníkový ENG stativ s dvojitým výsuvem má průměr 16 mm a miskovou základnu o průměru 100 mm. Dvojitý výsuvný stativ ENG 2 D zajišťuje optimální stabilitu s prodlouženou výškou 1,5 m, což z něj činí ideální řešení pro zpravodajské profesionály, kteří potřebují mít možnost se v mžiku postavit a vyrazit.

OBSAH BALENÍ

- Pan bar Plus left (telescopic)
- Video 18 S2
- Tripod ENG 2 D
- Dolly S

SPECIFIKACE

Funkce Hodnota
Rozsah Video
Užitečné zatížení 2 až 22 kg
Velikost mísy 100 mm
Hmotnost 8 kg
Typ rozpery Spodní rozpera
Materiál Hliník
Stupně stativu 2
Teplotní rozsah -40 až 60 °C
Rozsah náklonu 90° až -70°
Posuvný rozsah 120 mm
Kompatibilita rozhraní Touch & Go
Protiváha 16 stupňů protiváhy + tlačítko Boost
Přetahování 7 + 0 horizontálních a vertikálních stupňů odporu
Parametry

Parametry

Výrobce: Sachtler
Kategorie: Stativy