Panasonic ExpressP2 Card B Series

Tento produkt už není v naší nabídce. Vyberte se prosím z alternativ níže.
Popis produktu

Popis produktu

Nová záznamová média pro digitální filmové kamery VariCam a VariCam LT! Řada expressP2 karet „B Series” aktuálně čítá dva modely -- AU-XP0512BG (s kapacitou 512 GB) a AU-XP0256BG (256 GB).

Karty expressP2 slouží jako záznamová média pro 4K kamery řady VariCam a zaručují vysokou datovou průchodnost pro natáčení AVC Intra 4K materiálu rychlostí až 120 fps. resp. HD videa se snímkovou frekvencí max. 240 fps. Nové karty vychází z osvědčené koncepce karet P2 s robustní korekcí chyb srovnatelnou s RAID systémy. Korekce chyb zaručuje nesrovnatelně vyšší datovou bezpečnost, než jakou disponují běžné paměťové karty. Vysokou spolehlivost zaručuje také použitý konektor, který má plánovanou životnost přibližně 30.000 cyklů zasunutí/vyjmutí.

Panasonic VariCam expressP2 Series B
Karty expressP2 řady „B Series” mají také vysokou datovou propustnost s teoretickým maximem 10 Gps, což je čtyřnásobek v porovnání s aktuální řadou „A”. Aktuálně dostupná čtečka AU-XPD1 s rozhraním USB 3.0 dosahuje přenosových rychlostí max. 2,4 Gbps, do budoucna se počítá s verzí vybavenou rychlejším rozhraním. Karty expressP2 s kapacitou 512 GB jsou ideálním médiem pro kamery VariCam LT -- používané např. pro natáčení dokumentů -- a dovolují zaznamenat až 180 minut 4K materiálu (AVC-Intra, 4:2:2, 23,98p)!

Před koupí/použitím nových karet "B" je zapotřebí seznámit se s údaji v následující tabulce. V některých případech je třeba provést softwarovou nebo hardwarovou aktualizaci:

  Produkt Je třeba provést Detailní informace
Kamery VariCam 35 Aktualizaci firmware Ver. 6.00 nebo novější
VariCam HS Aktualizaci firmware Ver. 6.00 nebo novější
VariCam LT Aktualizaci firmware Ver. 11.93 nebo novější
Čtečky AU-XPD1 Může být zapotřebí bezplatná výměna hardwaru. Pokud na spodní straně krabice není uvedeno „Supports expressP2 Card B Series”, je nutné hardware vyměnit. Výrobce tuto výměnu provádí zdarma. Kontaktujte nás.
Software P2 Viewer Plus Aktualizaci firmware Ver. 2.3.25.0 nebo novější
P2 driver Aktualizaci firmware (Mac OS) 3.2.2 nebo novější
(Windows) 2.27 nebo novější
Parametry

Parametry

Výrobce: Panasonic
Kategorie: P2 karty
PŘÍSLUŠENSTVÍ (2)

Příslušensví pro: Panasonic VariCam LT (2)

Panasonic AU-XPD3 ExpressP2 Drive

  • Doprava zdarma
Nová čtečka karet typu expressP2 nabízí extrémní přenosové rychlosti díky implementaci
41 190 Kč
na dotaz

Panasonic AU-XPD1 ExpressP2 Drive

Externí jednotka pro paměťové karty typu ExpressP2 a P2. Nová generace paměťových
17 290 Kč
na dotaz
VHODNÉ PRO (1)