Panasonic AK-UB300

Tento produkt už není v naší nabídce. Vyberte se prosím z alternativ níže.
Popis produktu

Popis produktu

Univerzální model AK-UB300, je „krabicová” 4K kamera vybavená bajonetem B4 pro studiové objektivy a cílená na produkci sportovních pořadů, záznam koncertů, letecké natáčení, živou produkci i bezpečnostní aplikace. Kamera je vybavena 4K výstupem (Quad-Link, tj. 4x 3G-SDI) s podporou rozlišení až  2160p59,94 a simultánním HD-SDI výstupem a krom řady klasických funkcí (asistence ostření apod.) nabízí také možnost produkovat uživatelem definovaný HD výřez ze 4K signálu. Kamera není vybavena funkcí pro záznam videa. V prodeji od listopadu 2016.

Panasonic AK-UB300

Lehká a kompaktní kamera AK-UB300 je vybavena velkým 4K 11MP snímačem typu MOS s vynikající obrazovou kvalitou a bajonetem B4. Díky integrované konverzní optice lze s touto kamerou používat běžné 2/3” objektivy bez dalších adaptérů a tedy i s maximální možnou optickou kvalitou. Snímač nabízí vysokou citlivost a široký dynamický rozsah. Díky malým rozměrům, nízké váze a skvělé obrazové kvalitě je model UB300 ideálním pomocníkem nejen při natáčení na lokacích, ve studiích nebo z leteckých prostředků, ale hodí se i pro bezpečnostní aplikace, např. sledování důležitých objektů a komunikací.

Simultánní UHD a HD výstup předznamenává široké možnosti použití kamery, navíc lze vytvářet HD výřez ze 4K signálu díky funkci „HD Cut-out Picture”. Uživatelé mohou specifikovat polohu výřezu, uložit až tři pozice jako presety a rychle mezi nimi přepínat. Funkce pro tvorbu HD výřezu (posun, otočení apod.) z UHD rozlišení může být ovládána dálkově pomocí ovladačů Panasonic AW-RP50 nebo AW-RP120.

Panasonic AK-UB300

Kamera AK-UB300 nabízí také množství funkcí pro zpracování obrazu, asistenci ostření atd.: funkce Digital Haze Clear zajistí dostatečně kontrastní obraz i při natáčení za mlhy a podobných světelných podmínek; nechybí ani technologie pro automatické nastavení úrovní a barevné teploty obrazu, ND filtry (CLEAR, 1/4, 1/16, 1/64), funkce Scan Reverse, Flash Band Compensation atd. Model UB300 je vybaven Ethernetem a umožňuje také IP streaming Full HD videa (H.264, M-JPEG) a dálkové ovládání pomocí produktů řady Panasonic AW.

Panasonic AK-UB300
Model UB300 nabízí streaming videa v různých formátech a přenosových rychlostech. Jsou k dispozici až čtyři simultánní H.264 streamy nebo tři streamy v kodeku M-JPEG v rozlišení až 1080p60 s datovým tokem až 24Mbps, pro snazší vzdálené zpracování pořadů a distribuci obsahu po IP sítích. Vzdálený monitoring pomocí webového prohlížeče podporuje simultánní sledování až 16 kamer a také řadu možností dálkového ovládání jedné zvolené kamery. IP ovládání zprostředkovává systémovou integraci s joysticky ovladačů Panasonic RP50/RP120 a (prostřednictvím budoucí aktualizace firmware) s ovladači řady Panasonic AK. Funkce „Intelligent Automatic Adjust” samočinně vyrovnávají úrovně a barevnou teplotu obrazu při změně osvětlení v exteriérech. Mezi inteligentní funkce patří automatické vyvážení bílé, či automatické nastavení clony, zisku nebo ND filtru.

Parametry

Parametry

Výrobce: Panasonic
Kategorie: Broadcast

Hlavní parametry

Velikost snímače kamerySuper35
Rozlišení4K (DCI)
RozlišeníFull HD
Typ bajonetuB4 2/3"
VýstupSDI
VýstupQuad SDI

Ostatní parametry

Provedenístudiová
PŘÍSLUŠENSTVÍ (2)

PŘÍSLUŠENSTVÍ (2)

Fujinon HA25x16.5BERD

 • Doprava zdarma
Premier Series lenses are designed to complement and enhance the quality of HDTV
1 714 444 Kč
7-14 dní

Skaarhoj RCP (v2)

 • Doprava zdarma
Kamerové ovládací panely Skaarhoj RCP patří mezi nejflexibilnější a cenově nejdostupnější
77 658 Kč
3-5 dnů
 • Ukázat vše
 • Panasonic AK-UB300

  • Doprava zdarma
  Univerzální model AK-UB300, je „krabicová” 4K kamera vybavená bajonetem B4 pro studiové
  676 239 Kč
  již není v prodeji