Panasonic AG-AC8

Tento produkt už není v naší nabídce. Vyberte se prosím z alternativ níže.
NÁHRADA ZA VYPRODANÝ PRODUKT (1)
  • Doprava zdarma

Panasonic AG-AC30

již není v prodeji
bez DPH 30 531 Kč 36 943 Kč
Popis produktu

Popis produktu

Panasonic AG-AC8 je nová kamera na rameno se záznamem 1080p materiálu do formátu AVCHD. Je výjimečně pohodlná a nabízí množství špičkových funkcí, včetně simultánního záznamu na dvojici SD karet, 21x optický zoom, a iA mód s až 50x rozšířeným zoomem! Její funkce a možnosti předurčují kameru AG-AC8 k profesionálnímu a poloprofesionálnímu nasazení, např. k záznamu ze svateb, seminářů, konferencí nebo sportovních utkání, k natáčení výukových materiálů, ale i dokumentů a přírodopisných snímků.

Panasonic AG-AC8 AVCCAM

Široký objektiv
Kamera AG-AC8 z řady AVVCAM je osazena širokým 28mm/F1.8 objektivem, který umožňuje pořizovat vynikající záběry i ve stísněných lokacích, kdy je kamera blízko natáčeného subjektu. S tímto objektivem jsou snadno zaznamenány všechny důležité části záběru, přístroj je proto ideálním nástrojem pro natáčení sportovních klání, svateb i dokumentů, hodí se pro všechny typy profesionálních produkcí vyžadujících maximální flexibilitu a snadnost použití.

Dva sloty pro SD karty
Se dvěma sloty pro SD karty, možností simultánního záznamu a funkcí Auto Switch dovolí kamera pořizovat delší záběry. Nemusíte se bát, že by vám unikl byť jediný záběr! Funkce Relay Scene používá externí harddisk pro kontinuální záznam zvuku i ve chvíli, kdy se přepíná cílová SD karta pro záznam během kontinuálního záznamu prostřednictvím funkce Auto Switch.

Panasonic AG-AC8 AVCCAM

Stabilní a ergonomická
Kamera je stabilní, spolehlivá a pohodlná! Ovládací prvky jsou umístěny přesně tam, kde mají být. A pokud na přesné manuální nastavení kamery nezbývá čas, může kameraman použít funkci iA (Intelligent Auto). V automatickém režimu výborně poslouží 21násobný optický zoom nebo 50x rozšířený zoom. Použitý 1/4,5 MOS senzor s rozlišením 4,14 MP zajistí světlé a ostré záběry i při špatném osvětlení. O stabilizaci obrazu se stará hybridní systém OIS. Nastavení kamery je možné provést na integrovaném 3“ LCD panelu s rozlišením 460.500 bodů a funkcí Smart Touch.

Záznam do AVCHD
Kamera dovoluje zaznamenávat video do formátů AVCHD při rozlišení 1920x1080/50p (maximální tok 28 Mbps), 1920x1080/50i (max. 24Mbps) až po režim PM s rozlišením 1280 x 720 a datovým tokem 8 Mbps. Natočené záběry lze rychle přenést na externí pevný disk, pro zálohování nebo snadnou postprodukci. Model AG-AC8 je také kompatibilní s kartami Eye-Fi SD pro rychlý a pohodlný bezdrátový přenos dat.

Panasonic AG-AC8 AVCCAM

Parametry

Parametry

Výrobce: Panasonic
Kategorie: Kompaktní kamery

Ostatní parametry

Provedeníhandycam
PŘÍSLUŠENSTVÍ (2)

Baterie, nabíjení, zdroje

CONST LP-D54SB

na telefon
bez DPH 3 817 Kč 4 618 Kč

Stativy, slidery, gimbaly

  • Doživotní záruka

Libec klíč na stativový šroub

Skladem > 5 ks
bez DPH 89 Kč 108 Kč