NewTek TalkShow VS-4000

Tento produkt už není v naší nabídce. Vyberte se prosím z alternativ níže.
Popis produktu

Popis produktu

Televizní studia a tvůrci živých přenosů se mohou spojit s miliony uživatelů komunikační služby Skype a integrovat tyto vstupy do pořadů ve Full HD kvalitě, díky zařízení NewTek TalkShow. Ideální doplněk zpravodajských režií. Zobrazené monitory nejsou součástí dodávky.

  • Verze VS4000 podporuje čtyři účastníky rozhovorů
  • Kompaktní provedení výšky 1U
  • Přepínání účastníků vč. signalizace (tally)

 

NewTek TalkShow VS4000

NewTek TalkShow VS 4000 je profesionální čtyřkanálové řešení pro odbavování videohovorů a jejich integraci do živých přenosů. Podporuje SDI a IP rozhraní a je specificky navrženo pro realizaci několika videohovorů Skype v reálném čase. Díky tomu lze vytvářet diskuzní pořady s účastníky z celého světa! Zařízení TalkShow VS 4000 využívá technologii Skype TX 4 společnosti Microsoft a je zabudováno v kompaktním šasi výšky 1U.

Nabízí čtyři vstupy a stejný počet výstupů a krom SDI disponuje také síťovým rozhraním pro IP video na bázi technologie Network Device Interface společnosti NewTek. Disponuje rozhraními pro volání a správu účastníků a nezávislým GUI pro technická nastavení. Samozřejmostí jsou profesionální funkce pro barevné korekce (i automatické), vyvážení bílé. nastavení zisku nebo audio efekty, vč. grafického ekvalizéru, kompresoru/limitéru a šumové brány.

NewTek TalkShow VS4000

Parametry

Parametry

Výrobce: NewTek
Kategorie: Režie