MuxLab 6G-SDI MM Fiber Extender Kit with Return Channel, 400m

6G-SDI Extender over Fiber Optic with Return Channel je unikátní řešení značky MuxLab prodlužující dosah SDI výstupů z kamer nebo jiných SDI zdrojů videa s rozlišením až 4K na vzdálenost až 400 m (OM4; model 500734), příp. 10 km (Single Mode; model 500734-SM10), 40 km (Single Mode; model 500734-SM40) nebo 80 km (Single Mode; model 500734-SM80). Produkt podporuje vícekanálový přenos (až 9 Gb/s) a dovoluje kombinovat různé zdroje videa, např. jeden 6G-SDI, dva 3G-SDI nebo čtyři HD-SDI zdroje. Umožňuje simultánní přenos různých typů signálu např. 1x 6G-SDI + 1x 3G-SDI nebo 2x 3G-SDI + 2x HD-SDI a další kombinace až do maxima datového toku 9 Gb/s. Nabízí jeden vstupní a jeden výstupní SDI port a tři další SDI rozhraní konfigurovatelné jako vstup nebo výstup. Díky tomu lze jeden nebo více portů nastavit jako Return Channel např. pro monitoring nebo talkback, průchozí RS-232 rozhraní podporuje signalizaci (tally), CCU apod. Sada vysílače a přijímače.

Více informací

92 423 Kč s DPH 76 383 Kč bez DPH
-+
Dostupnost
7-14 dní
Výrobce
Doprava zdarma při nákupu tohoto produktu
Kód zboží:
MU-500734
Přidat do porovnání
Popis produktu

Popis produktu

6G-SDI Extender over Fiber Optic with Return Channel je unikátní řešení značky MuxLab prodlužující dosah SDI výstupů z kamer nebo jiných SDI zdrojů videa s rozlišením až 4K na vzdálenost až 400 m (OM4; model 500734), příp. 10 km (Single Mode; model 500734-SM10), 40 km (Single Mode; model 500734-SM40) nebo 80 km (Single Mode; model 500734-SM80). Produkt podporuje vícekanálový přenos (až 9 Gb/s) a dovoluje kombinovat různé zdroje videa, např. jeden 6G-SDI, dva 3G-SDI nebo čtyři HD-SDI zdroje. Umožňuje simultánní přenos různých typů signálu např. 1x 6G-SDI + 1x 3G-SDI nebo 2x 3G-SDI + 2x HD-SDI a další kombinace až do maxima datového toku 9 Gb/s. Nabízí jeden vstupní a jeden výstupní SDI port a tři další SDI rozhraní konfigurovatelné jako vstup nebo výstup. Díky tomu lze jeden nebo více portů nastavit jako Return Channel např. pro monitoring nebo talkback, průchozí RS-232 rozhraní podporuje signalizaci (tally), CCU apod. Sada vysílače a přijímače.

Aplikace

  • Živé vysílání
  • Přenosové vozy
  • Studiové instalace
  • Lékařské aplikace
  • Postprodukce

  • Podporované režimy: SMPTE 292M, SMPTE 296M, SMPTE 372M, SMPTE 424M, SMPTE 425M
  • Podpora všech 6G-SDI konfigurací (1, 2 nebo 4x BNC)
  • Automatická konfigurace režimu SDI Link
  • 1x SDI vstup, 1x SDI výstup, 3x obousměrné SDI porty
  • USB rozhraní pro diagnostiku a upgrade FW
  • Využívá standardní optické SFP+ moduly
  • Pevné hliníkové šasi
  • Průchozí RS-232 rozhraní

Parametry

Parametry

Výrobce: MuxLab
Kategorie: Převodníky signálu

Hlavní parametry

ZdrojOptical
Zdroj6G SDI
CilOptical
Cil6G SDI
DALŠÍ VARIANTY (3)
  • Doprava zdarma

MuxLab 6G-SDI SM Fiber Extender Kit with Return Channel, 10km

7-14 dní
bez DPH 86 589 Kč 104 773 Kč
  • Doprava zdarma

MuxLab 6G-SDI SM Fiber Extender Kit with Return Channel, 40km

7-14 dní
bez DPH
132 462 Kč
160 279 Kč
  • Doprava zdarma

MuxLab 6G-SDI SM Fiber Extender Kit with Return Channel, 80km

7-14 dní
bez DPH
150 282 Kč
181 841 Kč