MuxLab 6G-SDI Extender Over SM Fiber Kit (SM 40KM)

6G-SDI Extender Over Fiber Optic je unikátní řešení značky MuxLab prodlužující dosah SDI výstupů z kamer nebo jiných SDI zdrojů videa s rozlišením až 4K na vzdálenost až 300 m po optickém vedení OM3 (model 500732) resp. až 400 m (OM4; model 500732), příp. 10 km (Single Mode; model 500732-SM10), 40 km (Single Mode; model 500732-SM40) nebo 80 km (Single Mode; model 500732-SM80). Navíc lze kombinovat různé zdroje videa, např. jeden 6G-SDI, dva 3G-SDI nebo čtyři HD-SDI zdroje. Sada vysílače a přijímače.

Více informací

147 930 Kč s DPH 122 256 Kč bez DPH
-+
Dostupnost
7-14 dní
Výrobce
Doprava zdarma při nákupu tohoto produktu
Kód zboží:
MU-500732-SM40
Přidat do porovnání
Popis produktu

Popis produktu

6G-SDI Extender Over Fiber Optic je unikátní řešení značky MuxLab prodlužující dosah SDI výstupů z kamer nebo jiných SDI zdrojů videa s rozlišením až 4K na vzdálenost až 300 m po optickém vedení OM3 (model 500732) resp. až 400 m (OM4; model 500732), příp. 10 km (Single Mode; model 500732-SM10), 40 km (Single Mode; model 500732-SM40) nebo 80 km (Single Mode; model 500732-SM80). Navíc lze kombinovat různé zdroje videa, např. jeden 6G-SDI, dva 3G-SDI nebo čtyři HD-SDI zdroje. Sada vysílače a přijímače.

  • Podporované režimy: SMPTE 292M, SMPTE 296M, SMPTE 372M, SMPTE 424M, SMPTE 425M
  • Podpora všech 6G-SDI konfigurací (1, 2 nebo 4x BNC)
  • Automatická konfigurace režimu SDI Link
  • USB rozhraní pro diagnostiku a upgrade FW
  • Využívá standardní optické SFP+ moduly
  • Pevné hliníkové šasi
  • Průchozí RS-232 rozhraní

 

Parametry

Parametry

Výrobce: MuxLab
Kategorie: Převodníky signálu

Hlavní parametry

ZdrojOptical
Zdroj6G SDI
CilOptical
Cil6G SDI
DALŠÍ VARIANTY (1)
  • Doprava zdarma

MuxLab 6G-SDI Extender Over MM Fiber Kit

7-14 dní
bez DPH 72 576 Kč 87 817 Kč