MEIKE 50mm T1.8 FF STM E

Pořizujte úžasné snímky krajiny pomocí objektivu 50 mm F1,8 s automatickým ostřením. Tento objektiv je ideální pro fotoaparáty s bajonetem E a poskytuje ostré a jasné snímky pro portrétní fotografii. Dosáhněte profesionálního vzhledu díky přesnému automatickému ostření a široké cloně. Ideální pro zkušené fotografy, kteří chtějí zlepšit své dovednosti v oblasti…

Více informací

4 880 Kč s DPH 4 033 Kč bez DPH
-+
Osobní odběr: 15. 07. od 09:00
Odešleme: 15. 07.
Skladem 1 ks
Praha 1 ks
Popis produktu

Popis produktu

Pořizujte úžasné snímky krajiny pomocí objektivu 50 mm F1,8 s automatickým ostřením. Tento objektiv je ideální pro fotoaparáty s bajonetem E a poskytuje ostré a jasné snímky pro portrétní fotografii. Dosáhněte profesionálního vzhledu díky přesnému automatickému ostření a široké cloně. Ideální pro zkušené fotografy, kteří chtějí zlepšit své dovednosti v oblasti fotografování krajiny.

50 mm/F1,8 je často používaný portrétní objektiv, který dokáže poskytnout ostrý obraz pro každodenní fotografování.

S objektivem 50 mm F1,8 s automatickým ostřením pořídíte úžasné snímky krajiny. Tento objektiv je ideální pro fotoaparáty s bajonetem E a poskytuje ostré a jasné snímky pro portrétní fotografii. Dosáhněte profesionálního vzhledu díky přesnému automatickému ostření a široké cloně. Ideální pro zkušené fotografy, kteří chtějí zlepšit své dovednosti v oblasti fotografování krajiny.

Objektiv se snadno přenáší a jeho snímky jsou ostré a jasné při jakékoli cloně.

Zcela nový objektiv 50 mm/F1,8 využívá nejnovější optickou konstrukci, díky níž je schopen dosáhnout velké světelnosti F1,8 při zachování miniaturizace a nízké hmotnosti. Na obou stranách objektivu je použita technologie vícevrstvých povrchových úprav, která obnovuje realističtější barvy. Na objektivu se snadno nepřichytí prach ani skvrny a lze jej snadno otřít.

Funkce modulačního přenosu:

7 skupin 11 prvků

  • Oboustranná vícevrstvá povrchová úprava objektivu, 1 čočka ED, 1 čočka s vysokou refrakcí, účinně kontroluje CA, duchy, odlesky. Nejbližší zaostřovací vzdálenost dosahuje 0,63 m a stejně působivá je i schopnost pořizovat makrosnímky.

Graf MTF

  • Díky 9 lamelám clony pro jemnější efekt bokeh vytváří malou hloubku ostrosti, takže pozadí je při fotografování portrétů více rozostřené a zvýrazňuje objekt, a zároveň lze odpovídajícím způsobem zvýšit rychlost závěrky a zmrazit okamžik při stejných parametrech.

 

 

Ukázkové snímky:

Parametry

Parametry

Výrobce: Meike
Kategorie: Objektivy

Hlavní parametry

BajonetE-mount
Barva objektivuČerná
typ objektivuPevné sklo
Objektiv proFull frame
Světelnost (f)1.8
Ohnisková vzdálenost50mm
Automatické ostřeníAno