Manfrotto Nitrotech N8 head & CF Twin MC legs

Součástí videosystému je fluidní videohlava NITROTECH N8 (plochá základna) a stativ MVTTWINMC s dvojitou nohou z uhlíkových vláken a středovou rozpěrou.

Více informací

16 717 Kč s DPH 13 816 Kč bez DPH
-+
Dostupnost
3-5 dnů
Popis produktu

Popis produktu

Součástí videosystému je fluidní videohlava NITROTECH N8 (plochá základna) a stativ MVTTWINMC s dvojitou nohou z uhlíkových vláken a středovou rozpěrou.

Kapalinová videohlava NITROTECH N8 je vybavena nejmodernější technologií spočívající v dusíkovém pístovém mechanismu, který umožňuje nepřetržitý systém vyvažování, jenž umožňuje přesné ovládání kamery a příslušenství až do hmotnosti 8 kg při C.O.G. 55 mm.
Funkce variabilního systému fluidního odporu při otáčení i naklápění umožňuje plynulý pohyb bez chvění. Je také vybaven 3/8" konektorem Easy Link vybaveným funkcí proti otáčení, která umožňuje připevnit externí monitor nebo jiné příslušenství.
Mechanismus bočního zámku pro upevnění posuvné desky umožňuje bezpečné, rychlé a snadné upevnění kamery. Hlava NITROTECH má plochý základový držák se standardním závitem 3/8", který je velmi univerzální pro různé kombinace podpěr (stativ, jezdec, výložník nebo jeřáb).

Hlava se ke stativu připevňuje díky 75mm půlkulovému závitu.

Videostativ MVTTWINMC s dvojitou nohou z uhlíkových vláken a středovou rozpěrou je profesionální stativ vysoké kvality s dvoustupňovou, extrémně tuhou a stabilní konstrukcí, díky níž je ideální pro všechny druhy úkolů. Pokud chcete vytvářet videa nebo filmy na profesionální úrovni, pak tento stativ musíte mít. Je vybaven hliníkovou odlévanou 100mm miskou a dodává se s hliníkovým adaptérem, který přemění misku na 75mm.
Stativ má rozptylku střední úrovně s teleskopickými rameny, která vám pomůže přesně nastavit úhly nohou. Je také odnímatelný, což umožňuje používat stativ také v kombinaci se zemním rozvěračem Manfrotto 165MV, který se prodává samostatně.
Zámky nohou jsou bezpečné a spolehlivé a pro pevné uzemnění jsou k dispozici dvojité nožičky s hroty a gumovými návleky.
Pro maximální všestrannost lze stativ používat s různými panáčky (114MV a 181B).
Díky kombinaci robustní konstrukce a možností kompatibility má tento stativ rozhodně vše.

Systém je dodáván s vlastní polstrovanou přepravní brašnou.

Parametry

Parametry

Výrobce: Manfrotto
Kategorie: Stativy

Hlavní parametry

TypFluidní hlava
Polokoule75
Typ rozpěryStřední
Zatížení stativu8kg
Nosnost stativu8kg