Manfrotto Advanced2 Shoulder bag L

Přenosná a odolná. Přepravování vaší sady už nikdy nebude fuškou díky brašně přes rameno Advanced2 Camera Shoulder Bag velikosti L pro vaše DSLR. Brašna je praktická, spolehlivá…

Více informací

1 439 Kč s DPH 1 189 Kč bez DPH
-+
Dostupnost
7-14 dní
Kód zboží:
MB MA2-SB-L
Přidat do porovnání
Popis produktu

Popis produktu

Přenosná a odolná. Přepravování vaší sady už nikdy nebude fuškou díky brašně přes rameno Advanced2 Camera Shoulder Bag velikosti L pro vaše DSLR. Brašna je praktická, spolehlivá a zcela bezpečná, takže můžete být v klidu a spolehnout se na to, že váš fotoaparát je bezpečně uloženy bez ohledu na cestu. Každý intuitivní designový prvek je speciálně navržen pro DSLR se 3 dalšími objektivy, v závislosti na jejich velikosti.

Brašna je vysoce funkční a její přihrádky úhledně uloží zabalené DSLR, další objektivy, příslušenství, baterie a paměťové karty. Díky jejímu ergonomickému designu budete moci snadno přenášet i těžší vybavení. K fotoaparátu a jeho vybavení se dostanete pomocí zapínání na zip. Nastavitelné děliče vám umožňují přizpůsobit vnitřní kapsu tak, aby vyhovovala vašim potřebám. Poklop se otevírá od těla, nic vám tak u vytahování fotoaparátu nebude překážet. Brašna přichází také se zárukou systému Manfrotto Protection System. Mediální karty a baterie lze vložit do dvou vnitřních kapes, takže si můžete být jisti, že je vše bezpečně uloženo. Díky přednímu červenému bungee kabelu můžete na brašnu upevnit také svůj oblíbený malý stativ. K dalším skvělým designovým funkcím této brašny patří odnímatelný polstrovaný ramenní popruh, který vám poskytne plnou flexibilitu. Veškerá vnější tkanina je vodoodpudivá, a navíc je k dispozici také dešťové pokrývka pro případ nepříznivého počasí.

Parametry

Parametry

Výrobce: Manfrotto
Kategorie: Tašky pro kamery

Hlavní parametry

Délka tašky (vnitřek)220mm
Šířka tašky (vnitřek)130mm
Výška tašky (vnitřek)210mm
Délka tašky (vnějšek)235mm
Šířka tašky (vnějšek)140mm
Výška tašky (vnějšek)215mm