Skládací difuzér Lastolite 50 cm 2 Stop je kompaktní kruhový modifikátor světla určený ke zjemnění a snížení intenzity světla přibližně o dvě clonové hodnoty; je ideální pro portrétní fotografii a fotografování v exteriéru.
Skládací difuzér Lastolite 50 cm 2 Stop je kompaktní kruhový modifikátor světla určený ke zjemnění a snížení intenzity světla přibližně o dvě clonové hodnoty; je ideální pro portrétní fotografii a fotografování v exteriéru.
Skládací difuzér Lastolite 50 cm 2 Stop je lehký a přenosný difuzní panel určený k regulaci a zjemnění ostrého osvětlení. Díky kruhové ploše o průměru 50 cm je ideální pro portrétní fotografii, detailní záběry a exteriérové focení, kde je nezbytné zvládnout přirozené či umělé světlo.
Tento difuzér redukuje dopadající světlo přibližně o dvě clony, což pomáhá snížit kontrast a vytvořit vyváženější a lichotivější osvětlení objektů. Je obzvláště účinný při práci pod silným slunečním světlem nebo s přímým umělým osvětlením, protože rozptyluje a rozptyluje světlo, čímž vytváří měkčí stíny a rovnoměrnější expozici.
Díky skládací konstrukci lze difuzér složit na přibližně jednu třetinu jeho rozměru v rozloženém stavu, což usnadňuje jeho přepravu a skladování v přiložené tašce. Je lehký a flexibilní, lze jej používat v ruce nebo připevnit na volitelný držák pro práci bez použití rukou, což poskytuje pohodlí jak fotografům pracujícím samostatně, tak při studiovém fotografování.
Kromě své primární difuzní funkce může panel poskytovat také mírné odražené světlo, což zvyšuje jeho univerzálnost při použití v různých světelných scénářích. Odolná konstrukce zajišťuje dlouhodobý konzistentní výkon, což z něj činí spolehlivý nástroj pro fotografy, kteří hledají větší kontrolu nad světelnými podmínkami.
Hlavní vlastnosti: